Jump to content
Dobar_Los_Zao

Koliko lazemo na forumu?

Recommended Posts

Mole se Banjaluka i Hercegovka da u toku Ciklametinog radnog vremena ne pisu o svom bogastvu, posto doticna ovih dana nije sama u kancelariji i ne moze odati kolegama indetitet svojih bogatih prijatelja.
  • Upvote 1

Samo da se javim da odoh na put oko svijeta u balonu... al budem se javljao, ima laptop ima satelitski internet, ma ima sve sto treba :)

• Upvote 2

Samo da se javim da odoh na put oko svijeta u balonu... al budem se javljao, ima laptop ima satelitski internet, ma ima sve sto treba :)

Ja evo sad iz Rima, vodio me hairlija na veceru da ne kuham svaki dan. Bas bijase Ronaldo tamo i mogu ti reci da smo se fino ispricali. Rece mi da je vidio tebe i Banjaluku juce u Dubajiju.
Cujem da je Ciklameta otisla u Vegas za vikend na koncert Zeljka Joksimovica, a Dacina snima dokumentarni film u Egiptu a nisam znala da je Tigra kupila vilu na Havajima i da stalno tamo zivi.

Ma pozvali nas da otvorimo najveci neboder, nebih ja, al eto kad zvali red da im ucinimo tu cast.

biro rada u BiH se zale ... ostali bez klijenata ... nema nikog na birou ... svi se negdje zaposlili ...

Jutros sam ustala u cetiri i imala sam jako naporan dan malo sam vozom putovala i tako dok sam se vozila bila sam smislila pricu za ovu temu i sad je zaboravila. ( Ovo ne lazem)
Ali posto sam ja jako mlada, zgodna i talentirana i volim da se ulizujem svakome sjetit cu se ja price pa cu da vam je predocim.
Nadam se da sam ispravno napisala ovu zadnju recenicu.
  • Upvote 1