Jump to content
Dobar_Los_Zao

Koliko lazemo na forumu?

Recommended Posts

Ja ne lazem, samo ne pisem istinu [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]. ma sta cu lagati, nemam potrebe, kad imam, lazem [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

[quote name='sanel87' date='03 August 2010 - 21:55 ' timestamp='1280868950' post='387544']
Ja ne lazem, samo ne pisem istinu [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]. ma sta cu lagati, nemam potrebe, kad imam, lazem [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]
[/quote]

Akhhm a jos jedna runda? :P

Ma sta cu lagati.... :lol: Najzad teme su u pitanju ako je nesto skakljivo i ako neko ne bi da drugi znaju nesto onda nek ne odgovara na temu tu uopste. Bolje da nema posta nikako nego da pise lazi i da sve uvijek ispada savrseno. <_<
Svi su tako dragi, fini, lijepi, posteni... :icon_cheesygrin:

[quote name='Frozen' date='04 August 2010 - 00:28 ' timestamp='1280870928' post='387569']
Akhhm a jos jedna runda? :P

Ma sta cu lagati.... :lol: Najzad teme su u pitanju ako je nesto skakljivo i ako neko ne bi da drugi znaju nesto onda nek ne odgovara na temu tu uopste. Bolje da nema posta nikako nego da pise lazi i da sve uvijek ispada savrseno. <_<
Svi su tako dragi, fini, lijepi, posteni... :icon_cheesygrin:
[/quote]

Haha, to nije laz, nemam potrebe da lazem po tom pitanju [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

[quote name='sanel87' date='03 August 2010 - 22:31 ' timestamp='1280871060' post='387570']
Haha, to nije laz, nemam potrebe da lazem po tom pitanju [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]
[/quote]

Ma de, nisam ja tebe optuzila da lazes vec trazim jos jednom potvrdu. :icon_cheesygrin:

[quote name='Malina' date='04 August 2010 - 00:55 ' timestamp='1280876148' post='387588']
Ne la

[quote name='Daisy' date='04 August 2010 - 01:00 ' timestamp='1280876445' post='387592']
O da, takva sam i sama, radije necu ni pisati i gotovo :)
[/quote]
Pa da,i mirna savjest...
Radije pre

hahaha,ako mi ponestane tema otvorim sebi novu i eto, rjesen problem :D

Nigdje veze...Inace uvijek iznosim svoje misljenje i nemam potrebu da lazem kad me ionako pola foruma nit zna nit je kad upoznalo ni vidjelo...Boli me briga sta ce ko reci i misliti,sto na srcu to na jeziku i zdravo.Ne samo na forumu,kod mene je tako.Kome se svidja,kome se ne svidja,ni to me ne zanima :) I to lazu li drugi,ne znam,to znaju oni samo al ako ikome lazu,lazu sebi xD! mada mislim da nema potrebe za petljanjem.

[quote name='Orhideja' date='08 September 2010 - 15:13 ' timestamp='1283958836' post='395164']
Nigdje veze...Inace uvijek iznosim svoje misljenje i nemam potrebu da lazem kad me ionako pola foruma nit zna nit je kad upoznalo ni vidjelo...Boli me briga sta ce ko reci i misliti,sto na srcu to na jeziku i zdravo.Ne samo na forumu,kod mene je tako.Kome se svidja,kome se ne svidja,ni to me ne zanima :) I to lazu li drugi,ne znam,to znaju oni samo al ako ikome lazu,lazu sebi xD! mada mislim da nema potrebe za petljanjem.
[/quote]

Potpisujem! Niko me ne zna pa se ne ustručavam :) ali vidim da 90% foruma

Nemam razloga lagati, ako neke teme nisu za to da moje nesto bude javno ja temu izbjegnem i ne pisem postove na nju ...

inace najvise mrzim laz pa tako necu ni ja da lazem :)
  • Upvote 1

ja znam slagati cesto :P al kad je neka zajebancija kao sto neki dan na forumu ja napisao da kod kuce nisam jeo 6 mjeseci
  • Upvote 1

Lazem ako je neka sala u pitanju , Trudim se biti iskren , ali realno ne govorim istinu uvijek . I ovi svi sto pisu da govore istinu LA

ne lazem svaki dan...samo ponedjeljkom,utorkom,srijedom,cetvrtkom,petkom i subotom...nedjeljom ne dolazim na forum :icon_cheesygrin:
  • Upvote 1

[quote name='Angel of Death' date='10 September 2010 - 23:33 ' timestamp='1284154404' post='395605']
Lazem ako je neka sala u pitanju , Trudim se biti iskren , ali realno ne govorim istinu uvijek . I ovi svi sto pisu da govore istinu LA

[quote name='Orhideja' date='12 September 2010 - 12:46 ' timestamp='1284288417' post='395843']
Uhmmmmm to nije bas lijepo.."OVI SVI..." Izvini molim te. Uopce me ne znas nikako a kao osobu ponajmanje..Zato,ako ti lazes na forumu pa ti je tesko nositi se s tim sto neki ljudi govore istinu,to je tvoja stvar.Sta ce mi laz da ispadnem svetica kad Bog zna kakva sam.Ako On zna,nek zna i narod.Ja se uopce ne opterecujem s tim.Kao da ja ovisim o nekome s foruma pa moram lagati i lizat mu dupe da bih ispala cvjecka,a ja znam da to nisam...Necu da serem i bezveze pisem lazi na neku temu ako znam da to nije moje misljenje.
[/quote]

Au , sto smo svi iskreni odjednom . Ne zna se ko je veci ISKREND

[quote name='Angel of Death' date='12 September 2010 - 14:22 ' timestamp='1284294177' post='395873']
Au , sto smo svi iskreni odjednom . Ne zna se ko je veci ISKREND

ja sam jednom slagala na forumu... ustvari ne slagala nego se tad izkompliciralo a posle zaboravilo bom.. kad tad ce se i to uraditi..

Ja se dobro sjecam kako su mene i Elviru zbog price na eglenu pojedinci prozvali da lazemo, ustvari rekli su da smo mi to na svoj nacin prokontale tj ti pojedinci se zna ko su ... od tad su men pojedini ljudi omrzli toliko da dan danas niti mogu sanjima pricati niti bi kad mogla ... ima negdje i ta tema u vezi tih stvari ... samo znam da ovdje ni ljudstva ni karaktera kod pojedinaca ...

uglavnom mislim da dosta ljudi ovdje samo glumi ...

[quote name='Orhideja' date='19 September 2010 - 00:23 ' timestamp='1284848604' post='397108']
TI SI SERUM ISTINE? Pricam o forumu a ne o inace u zivotu...Ako nista i nikome,lazem samoj sebi..Skrenuo si malo s teme al hajd nije ti za zamjeriti...
[/quote]

Pa pricam i ja o forumu . Lazu svi kada se radi o nekim osobnim stvarima . Psiholoski receno , ne postoji osoba a da nije slagala neke stvari koje se stidi u vezi sebe i i da nije sigurna . Ti previse glumis nekog i nesto u svojim postovima i imas velik ego sto mi se nikako ne svidja kod osoba ;) .

[quote name='Angel of Death' date='19 September 2010 - 12:03 ' timestamp='1284890588' post='397138']
Pa pricam i ja o forumu . Lazu svi kada se radi o nekim osobnim stvarima . Psiholoski receno , ne postoji osoba a da nije slagala neke stvari koje se stidi u vezi sebe i i da nije sigurna . Ti previse glumis nekog i nesto u svojim postovima i imas velik ego sto mi se nikako ne svidja kod osoba ;) .
[/quote]

Ja ne glumim nikog i nista,to je tvoje misljenje i imas pravo na njega..:) :)..Najzad misli sta hoces,ni u dzep ni iz dzepa.Samo kazem onako kako mislim! A sta mene brate briga sta se tebi svidja kod osoba,nisam te pitala.

ne lazem nikad...usput samo da vam kazem da su nam ukinute vize :icon_cheesygrin: