Jump to content
Sign in to follow this  
nery_slo

Pitanje

Recommended Posts

zasto administratori foruma ne odgovaraju na pitanja koja jim postavimo preko pp?? neki sam dan jednog zamolila da mi nesto kaze vezi foruma, .. ali odgovora nisam dobila.. ta osoba vjerovatno zna na koga mislim.. neznam zasto mi nije htijela pomoci oko neke sitnice... to me je stvarno razocaralo.. mogo je bar napisati "nemoj biti dosadna, .." ili sta ja znam ako mu se vec nemili objasnjavati.. ali onako, mislila sam da mogu racunati na vasu pomoc..ali izgleda da ne..

administratori su tu da odgovore na sva pitanja nery i siguran sam da i ostala dva pored mene to i rade....

normalna je stvar da je neko mozda u problemima, pa da nije tu nekoliko dana.. ali tu su i ostali spremni da pomognu u svakom trenutku!

poz

profac

nery, ako se jedan od nas nejavi. onda napisi drugom adminu, jer nas ima 3 :). Naravno ce mo ti odgovoriti. Cim se poruka procita. Mozda je bila nekva greska na forumu, pa nije poslala se poruka. Posalji je ponovo.

Lijep Pozdrav
makcode

nery, ako se jedan od <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> nejavi. onda napisi drugom adminu, jer <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> ima 3 :). Naravno ce mo ti odgovoriti. Cim se poruka procita. Mozda je bila nekva greska na forumu, pa nije poslala se poruka. Posalji je ponovo.

Lijep Pozdrav
makcode

<{POST_SNAPBACK}>

pa poslala sam je upravo tebi mackode, ali et kad se sjetim sta sam te ono bila pitala javit cu se opet...
ok, hvala vam decki puno i bez zamjere ..

meni? evo malo prije sam vidio da je poslata nova poruka u 21:08. A drugu nemogu naci. Cudno, a i mozda sam pretiskivo neka dugmadi pa se obrisalo a nisam vidio. Inace ja odgovorim na svaku poruku kad je procitam. I kad stigne.

Lijep Pozdrav
makcode

np :) ja se opet izvinjavam!!!! i hvala ti ovaj put!! :) pa-pa

nery_slo, ja ti dugujem izvinjenje jer se ne sjecam da sam ti odg na pvt poruku.
oprosti! nece se vise ponoviti, jer admini su tu da pomognu
inace odgovorim na pp, mora da nisam imao vremena a poslije sam zaboravio... :icon_redface:

nery_slo, ja ti dugujem izvinjenje jer se ne sjecam da sam ti odg na pvt poruku.
inace odgovorim na pp, mora da nisam imao vremena a poslije sam zaboravio... :icon_redface:

<{POST_SNAPBACK}>

cesto ti zaboravis:)

e ovdje je izgleda nesto pokvareno sa privatnim porukama... sad se zale i oni kojima sam odgovaro na pp... sad sam poslo neke pp a nema ih u sent items, moram sad riktati one opcije...

e ovdje je izgleda nesto pokvareno sa privatnim porukama...

hehe :).

nije nista pokvareno. Nego ima Limit. Prije na starom forumu ste mogli imati oko 1000 komada.. sada vise ne, mozda je sanduk pun. Treba brisati one koje netreba...

poz
makcode

<{POST_SNAPBACK}>

sjecam se da mi nisi odg. na poruku.. steta.. jer tad bi mi toliko pomogo, ali sad je kasno.. :( nema veze, zaboravi na to...

Samo me zanima koji mozgonja smislja ova imena :stariji sef ,mladi sef,noi forumas itd.
Stvarno ima stila ........... :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,365
  • Create New...