Jump to content
sebina_ikanovic

Kojem Poklonu....

Recommended Posts

ja bi kupila nesto srebro: lancic,prsten, narukvicu......??? sta kazete???

<{POST_SNAPBACK}>

Et bona, kupis mu narukvicu i ugraviras svoje i njegovo ime sa nekim znacajnim datumom. to nezvuci lose. a parfem mi je bas bezze...
Lijepo je isto kupiti neki dio odjece.
Zavisi opet kakav je ko...

Et bona, kupis mu narukvicu i ugraviras svoje i njegovo ime sa nekim znacajnim datumom. to nezvuci lose. a parfem mi je bas bezze...

<{POST_SNAPBACK}>

ja sam mislila da kupim prsten i da ugraviram svoje ime i datum kad smo prohodali????

ja sam mislila da kupim prsten i da ugraviram svoje ime i datum kad smo prohodali????

<{POST_SNAPBACK}>

Et lip polklon. bom ce se obradovati. A odakle je taj haro rodice???

<{POST_SNAPBACK}>

slazem se sa eci peci pec..jer ljepse je kupiti neki poklon kojeg mozes imati zauvjek..npr parfem je ok,al potrosi ga i baci u smece praznu bocicu..a vako npr narukvica mu ostane zauvjek :)

skini mu njegove omiljene pjesme mislim da ce ga to obradovati a istovremeno treba cjeniti tvoj trud ipak treba se za to pobrinuti ;)

cure ak budete kupovale odjecu pazi te da uzmete pravi broj :) :) moj primjer: ja sam iz fore kupila boxerice lani,i izgledale nekak male i rodca me nagovorila da uzmem vece,a kad sam jih kod kuce raspakovala majko moja moglo nas petoro unutra stati :P :P :lol::lol:

a to za narukvicu nije slaba ideja.. hmm ja bi sad izdala poklon koji sam uzela momku al nesmim jos par dana,jer bi i on procito sta sam mu kupila..tako da cu vam dati i ja ideju za poklon iduce sedmice :) :)

pozz

Guest mallenaaa
cure ak budete kupovale odjecu pazi te da uzmete pravi broj :) :) moj primjer: ja sam iz fore kupila boxerice lani,i izgledale nekak male i rodca me nagovorila da uzmem vece,a kad sam jih kod kuce raspakovala majko moja moglo nas petoro unutra stati :P :P  :lol:  :lol:

a to za narukvicu nije slaba ideja.. hmm ja bi sad izdala poklon koji sam uzela momku al nesmim jos par dana,jer bi i on procito sta sam mu kupila..tako da cu vam dati i ja ideju za poklon iduce sedmice :) :)

pozz

<{POST_SNAPBACK}>

pa one su bas bile male...morale smo uzeti vece haha..al nasmijali smo se barem posteno....

ammmm mozda u ponedeljak napise mala sta je kupila muzu...

bino jos 5 noci spavamo i onda dajes poklon...:) :)

pa one su bas bile male...morale smo uzeti vece haha..al nasmijali smo se barem posteno....

ammmm mozda u ponedeljak napise mala sta je kupila muzu...

bino jos 5 noci spavamo i onda dajes poklon...:) :)

<{POST_SNAPBACK}>

da da u pon cu napisat,ak se uopsta vratim do tad hahaha..

ma boxerice su najbolje bile,sigurno jih bacio cim smo osle..

hmmm cure il ako kolegi kupujete vako sta za foru itd..najbolje muske tange al nek nisu elasticne hehe kazu da elasticne jim nedihaju hahahaha

pozz

da da u pon cu napisat,ak se uopsta vratim do tad hahaha..

ma boxerice su najbolje bile,sigurno jih bacio cim smo osle..

hmmm cure il ako kolegi kupujete vako sta za foru itd..najbolje muske tange al nek nisu elasticne hehe kazu da elasticne jim nedihaju hahahaha

pozz

pitanje je hoces li se vratiti :) hehe

<{POST_SNAPBACK}>

hehehe sreco dje ti nesh zaviriti:) dobro da nisam izdala poklon :P

Guest mallenaaa

<{POST_SNAPBACK}>

men kljuceve i pasose molim ljepo...ja radim u pon..nebi ja da me stari izkipa iz stana...djabe ti nelly sam dajte mashinu da se ja vratim...hahhaa :lol: :lol:

[quote name='sebina_ikanovic' post='32083' date='Mar 2 2005, 14:47']......bi se momci radovali kad bi dobili od cure??? :D[/quote]

Dobra knjiga, dobra hemijska olovka (da pise crno)... uglavnom nesto upotrebljivo i funkcionalno

sta ja znam... auto kakvo dobro... zelim kad odrastem biti sponzorusa :P

ma padam na dobru knjigu fakat ;)

[quote name='Incubus' post='206889' date='Jan 19 2008, 23:20']sta ja znam... auto kakvo dobro... [b]zelim kad odrastem biti sponzorusa[/b] :P

ma padam na dobru knjigu fakat ;)[/quote]

Ako mislis uzimati moje rijeci stavi pod navodne znake :lol: :lol: i naglasi da me citiras :lol: tuzit cu te zbog povrede autorskih prava (ako se tako kaze :lol: )

Knjiga je najbolji poklon..
trebale bi se i zene veselit takvom poklonu i muskarci.. no zali boze..

[quote name='zvrk_hanuma' post='206890' date='Jan 19 2008, 23:23']Ako mislis uzimati moje rijeci stavi pod navodne znake :lol: :lol: i naglasi da me citiras :lol: tuzit cu te zbog povrede autorskih prava (ako se tako kaze :lol: )

Knjiga je najbolji poklon..
trebale bi se i zene veselit takvom poklonu i muskarci.. no zali boze..[/quote]

haha ja non stop poklanjam knjige, vjerovatno se nekome i ne svidja, ali eto :lol:

a oprosti... platim ti ja autorska prava kad si nadzjem sponzoricu :P

a brate, zavisi cega je osoba ljubitelj.

ako si s nekim, znas valjda sta voli
o cemu prica i eto ti ideale za poklon

npr meni hari poteri, alkemicari i te knjige su promasaj :D

[quote name='[I-B-R-O]' post='206895' date='Jan 20 2008, 00:25']a brate, zavisi cega je osoba ljubitelj.

ako si s nekim, znas valjda sta voli
o cemu prica i eto ti ideale za poklon

npr meni hari poteri, alkemicari i te knjige su promasaj :D[/quote]

Sta rece i ostade ziv... hehhe...
Citaj faking Dana Browna :P ... mislim ono... ne volis te letece ptice i sl... :P

Al dobro si rekao... mislim treba kupit momku ono sto ce ga obradovati...
Ew samo primjer sto je jedna cura kupila momku...
tip voli muziku, konkretno bunjeve, a nema ih... al on lupa po stolovima i serpama :D, te ona mu kupila stickove, stapove za bubanj... cojek presretan, veli da tak nes nije ocekivao..
Mislim da je to nes unikatno, te takav poklon treba biti...

A sad, das momku kakav magazin sa raznim starima, i zasto mu zapne oko (psihologija), primjetis i diskretno mu to kupis... sam cuvaj da mu ne das Playboy, jer ono se ne moze kupit :D

poklonu se ne gelda u zube :lol:

rekose :D

ma ne znam, nije ni bitno, bitno je ko poklanja, a ako te voli, onda sigurno i zna sta mi najvise odgovara i sta bih volio..

sad bi mi i masaza dobro dosla, nema ljepseg poklona u ovom trenutku :lol: