Jump to content
Sign in to follow this  
hercegovac_nino

Najboli trzni centar u Cazinu?

Najbolji TC u Cazinu?  

28 members have voted

1. 1. Najbolji TC u Cazinu?

Recommended Posts

[quote name='jedancoek' date='21 February 2010 - 21:24 ' timestamp='1266783859' post='362028']
Treba dodati i "Voće Durić"
[/quote]
treba dodati "ni jedan od navedenih" ili nešto sl. Edited by racing/7005/

u shoping cega ... hrane , garderobe ili neceg treceg ?

jer nedostaje i FIS, MS JAPIC , ILMA , jel TUS ono gore kod caybera ...

Voce Duric samo zato jer to drzi nas covjek a ne neki hrvat ili sarajlija ili sta vec znam i mislim da bi trebali svi ici uzimati kod nekog svog a ne davati nekom desetom

Ma Voce Duric je najbolji u Cazinu. Onaj ko ide u Bingo, Konzum itd itd vjerovatno gore nikad nije usao. Definitivno je VD najbolji

[quote name='uco_opc' date='22 February 2010 - 01:11 ' timestamp='1266797485' post='362070']
Voce Duric samo zato jer to drzi nas covjek a ne neki hrvat ili sarajlija ili sta vec znam i mislim da bi trebali svi ici uzimati kod nekog svog a ne davati nekom desetom
[/quote]

Slazem se potpuno. Ako vec moram trositi onda cu to uraditi kod naseg covjeka, al u vecine nas je izgleda obratno.

Svejedno. Kod Lide je nevjerovatno al uvijek guzva, sto je zivi dokaz da jako dobro rade i imaju jako dobre cijene. Znali su prodavati uz Ramazan lepinje ispod nabavne cijene, iz razloga da bi jos ljudi privukli pritom kupili jos stvari, sto je jako pametno. I ako kupim gdje stignem, svejedno nasi ljudi odavde rade u tim centrima, tako da izdvajas novac i za njih.

Samo sam jednom bio u Voce Duric,nije mi se svidjela skučenost objekta,ja stojim između redova i iza mene neko sa kolicima čeka da se ja pomjerim..Treba malo poraditi na tome ili na novom objektu i bice broj 1 definitivno.

[quote name='omg-It's-BaroN' date='22 February 2010 - 15:31 ' timestamp='1266845513' post='362129']
Ma Voce Duric je najbolji u Cazinu. Onaj ko ide u Bingo, Konzum itd itd vjerovatno gore nikad nije usao. Definitivno je VF najbolji
[/quote]

a V.D ? :D

[quote name='TequilA' date='22 February 2010 - 16:35 ' timestamp='1266852946' post='362163']
a V.D ? :D
[/quote]

a D i F jedno do drugog pa presao prst haha :D ne zamjerite :D

voce duric samo treba veci prostor ...

[quote name='tomahawk' date='22 February 2010 - 21:17 ' timestamp='1266866255' post='362210']
Hercegovac nino vidim [b]otvara[/b]s teme samo o marketima,jel to drzis neki [b]market[/b] ili sta vec?
[/quote]

al pajserom izgleda :D

najčešce Konzum,jer je tu nekako najveći izbor ,svidja mi se uredjenje i prodavači su kulturni,znaju pravo sa musterijama...u posljednje vrjeme odemo i u Bingo,ali po mom misljenju Konzum je puno bolji.u Voće Durić redovno kupujemo voće i povrće :))

Za mene ni jedan od navedenih primjera ne odgovara mojoj predstavi trznog centra.Sve su to hipermarketi koji su uglavnom bazirani na stvarima za svakodnevnicu,malo odjece ubace,i kafic/restoran na ulazu i to je to.

Odem gdje mi se ide, ne preferiram ni jedan,idem vise da vidim na sta lici :)

mora se i dodat da je skupo,pogotovo kad nakupujes budalestina,koje nisu prehambrene namirnice, tipa brasno,ulje itd i na kasi ti obracuna 80tak km :) a u korpi sica.

samo jos da daju ono sto se trazi,ako pitas jel zuti krompir nek je zuti a ne crveni ;) il je obratno bilo sad se ne sjecam--->voce duric.