Jump to content
Seka-aida

Dosadan Udvarac

Recommended Posts

kako da otkacimo dosadnog udvaraca a da ostanemo fini..... :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

ako je dosadan oda bi mu ja rekla u facu sta mislim o njemu i da nebude dosadan!!! a da ostanemo fini nemoram bas!!! :D

ako je dosadan oda bi mu ja rekla u facu sta mislim o njemu i da nebude dosadan!!! a da ostanemo fini nemoram bas!!! :D

<{POST_SNAPBACK}>

pa ja sam to pokusala al *ebote mali dosadan ko cesa ja reko prvo ono bicemo kolege imam drugog a on uvjek isto sranje..bla bla i ja na kraju ma idi u pm... :)

pa ja sam to pokusala al *ebote mali dosadan ko cesa ja reko prvo ono bicemo kolege imam drugog a on uvjek isto sranje..bla bla i ja na kraju ma idi u pm... :)

<{POST_SNAPBACK}>

pa eto vidis nemoj mu se javljati nikako ignorisi poruke,pozive od njega i umirice se nekad valjda!!!!!! :D

Dajte ga najboljoj prijateljici na reciklazu...

<{POST_SNAPBACK}>

hehe a ako ga ni ona nece, nema rasta bolje mi se onda posvadjati...... :D
zbog jednog sam cak morala mjenjati broj telefona..... :unsure:

hehe a ako ga ni ona nece, nema rasta bolje mi se onda posvadjati...... :D
zbog jednog sam cak morala mjenjati broj telefona..... :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

reci mu da nebude dosadan ili cu mu ja doci i j....m..... ;) B)

B) Ma dajte cure... jednostvano ga otpilite, ali nabolje je da ga malo mucite... cinite ga ljubomornim i onda ga sa njegovim prijateljem prevarite...

ja sa vecinom svojim bivsima nisam dobro, ja njima fino objasnim da je kraj itd. a oni se odma ljute.. bas glupi momci!!!

<{POST_SNAPBACK}>

jesu brete bas su glupi... :P

Ima jednostavno tipova, koje ne mozes odkaciti. Sta radila da radila. Mene odavno juri neki tip, pa ima godina i po. Jos uvijek istim tempom i nacinom to cini. Kad vidi da stvarno nepopustam, onda mi pone prijetiti. naljuti se malo, nejavlja se negovori sa mnom. Pa opet jovo na novo. Nema te sanse da ga ja odkacim. Samo ga drzi na distanci, I ne popustaj.. :rolleyes: :rolleyes:

Guest mallenaaa
kako da otkacimo dosadnog udvaraca a da ostanemo fini..... :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

hmmm nekima na ljep nacin neda nista se dokazati...prosto ne kontaju...ali ipak postoje nacini....

fakat ima njih dosadnih ko cesa....

kisss

nista lakse.. ako je dosadan, neznam zasto bi morala ostati "fina".. prvi korac ne javljanje na tel.!, drugo izbjegavanje u gradu i naravno dajes mu najguplje izgovore sto postoje.. a ako i to ne skuzi, onda pucaj direkt! :karate_smile::_shoot1: :_shoot2:

B) Ma dajte cure... jednostvano ga otpilite, ali nabolje je da ga malo mucite... cinite ga ljubomornim i onda ga sa njegovim prijateljem prevarite...

<{POST_SNAPBACK}>

To je malo brutalno Falcon :o

<{POST_SNAPBACK}>

Falcone, zar nisi ni

jooojjj..nema goreg neg od dosadnog udvaraca..al haj sta je gore kad si pocne umisljat i okrene sve rjeci..i konta pogresno..ono fino snjim pricas neces da se svadjas a on konta stalo joj je do mene..a kad se posvadjas isto okrene nemre bez mene i take fore..il misli ak pocne drugu bariti da ce ti biti krivo..ja mislim i da ga posaljes negdje on bi konto bari me:) haj nekazem da su svi takvi..al ima primjera..boze sacuvaj..

a sto ima muski udvaraca dosadni ima i zenski svi smo isti :):D :rolleyes:

Guest mallenaaa
jooojjj..nema goreg neg od dosadnog udvaraca..al haj sta je gore kad si pocne umisljat i okrene sve rjeci..i konta pogresno..ono fino snjim pricas neces da se svadjas a on konta stalo joj je do mene..a kad se posvadjas isto okrene nemre bez mene i take fore..il misli ak pocne drugu bariti da ce ti biti krivo..ja mislim i da ga posaljes negdje on bi konto bari me:) haj nekazem da su svi takvi..al ima primjera..boze sacuvaj..

a sto ima muski udvaraca dosadni ima i zenski svi smo  isti :)  :D  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

jel ti mislis sta ja mislim hahaha ma neda rodica...fakat neki ni ljepo ne kontaju..rekla sam vec ostaje samo da steses sve redom i otkacis...najbolji proti udarac nadjes sebi nekoga tko ti pase :)

pa nek se onda pushi..a takve osobe znaju onda okolio svasta pricati i to jim je fujjjjj... ipak ima i zenski dosadni...hihiihh

kisssssssssssssssss

ps.rodica jos 4 noci...hahaha...ja umri

jel ti mislis sta ja mislim hahaha ma neda rodica...fakat neki ni ljepo ne kontaju..rekla sam vec ostaje samo da steses sve redom i otkacis...najbolji proti udarac nadjes sebi nekoga tko ti pase :)

pa nek se onda pushi..a takve osobe znaju onda okolio svasta pricati i to jim je fujjjjj... ipak ima i zenski dosadni...hihiihh

kisssssssssssssssss

ps.rodica jos 4 noci...hahaha...ja umri

<{POST_SNAPBACK}>

znas ti na sta mislim :) i slazem se stobom sa tvojim odg..

pozz

p.s: nemoj umrit ja neostajem tu zbog tebe :P

Guest mallenaaa
znas ti na sta mislim :) i slazem se stobom sa tvojim odg..

pozz

p.s: nemoj umrit ja neostajem tu zbog tebe :P

<{POST_SNAPBACK}>

ma znam da se slazes..imamo mi isti primjer...hmmm a fakat polako kontajuce osobe mi idu na zivce....

ps.ides onda u cazin ak ja umremmm

jos je meni ovaj dosadni poceo me uvjek pitati sto ga ja nenazovem kad, reko ostavila tel. u austriji pa neznam tvoj broj, .....i tako to sve te gluposti... proslo paar dana kad et njega opet i opet pita sto me nisi zvala.......reko: ej slusaj ti mali to hoces sa mnom da hodas, onda zovi ti mene, ja necu sa tobom da hodam i zato te i nezovem...

ima glupi momaka boze sacuvaj... :rolleyes: a i cura ....uh :rolleyes: