Jump to content
Sign in to follow this  
PC_DoctorE

Predsezonska testiranja 2010

Recommended Posts

[img]http://f1-hr.com/upload/image/button11.jpg[/img]
Jenson Button zauzeo je vodeću poziciju na posljednjem danu trećih predsezonskih testiranja koja su odr

[color="#0000ff"][b][size="3"]Williams najbrzi u Barceloni[/size][/b][/color]

E ovo je iznenadjenje, Hulkenberg u Williamsu na prvom mjestu. Pozitivno me iznenadio Williams. Na dosadasnjim testiranjima nisu bili uvjerljivi, a kako se Barcelona smatra da daje najrealnije stanje brzine bolida u testiranjima, mogao bi Williams imati dobru sezinu.

[quote]Na drugom danu posljednjih predsezonskih testiranja u Barceloni, najbolje vrijeme postavio je Nico Hulkenberg. Williamsov vozač bio je tek dvije stotinke br

uvjek spijunaza, inace ispanu smijesni a sa ovim kitolikom i glupi, ev o cem se radi...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=VPqm7RjgtVY&feature=player_embedded[/media]

Ma meni su sad smijesni obje ekipe. McM je to mogao uraditi dikretnije sto mislim da je i uradjeno, snimljeno u detalje al ovaj se nasao pametan da "bulji ko tele u sarena vrata" . A Ferrarijevi isto ko djeca kakva, sve da hoce nemogu zabraniti da se gleda. [b]0 (nula) bodova za obje ekipe![/b] :an:

pa da DLZ mogli su jednostavno se ne obracati na njih te raditi svoj posao i nasladjivati se njihovim gledanjem, al isto je fora sto su svi sa strane stojali a jedino oni su bili iza bolida te sagibali se i gledali difuzore, hajd nek neko rece u ovo godina jel se iko sagnuo oko icijeg bolida te ga ogledao onako, fkt mi bezze, covjek fino da do znanja da nije OK a on ide u inat, nebi me cudilo da ih prijave za remecenje, hehe, nego ovo tabele o kilometrazi i krugovima koji su napravljeni u predsezonskim testiranjima...

[img]http://img535.imageshack.us/img535/7102/48972434.png[/img]
[img]http://img94.imageshack.us/img94/7315/50830084.png[/img]

Pa da ovo je bas nekako sramota za cijelu F1, ko neki amateri postupaju. Ferrari ima zastitne dijelove i nevide se difuzori, bezze se ganjaju po cijelom boksu. Ja bim dao svima kaznu novčanu da se ne ponavlja ova bruka. McM duplo veću kaznu![b]

[/b]Hajd nek su zavrsila i ova testiranja, za dvije sedmice nas ocekuje ono sto smo cekali nekoliko mjeseci. Idem kupit novi TV i daljinski rezerve, za svaki slucaj[b] :icon_cheesygrin:

[img]http://www.automagazin.rs/slike/vesti/20100301024939_photo_0.jpg[/img]

Finalni ukupni rezultati testiranja u Barseloni:[/b]

[quote]1. Lewis Hamilton McLaren 1:20.472
2. Mark Webber Red Bull 1:20.496
3. Felipe Massa Ferrari 1:20.539
4. Adrian Sutil Force India 1:20.611
5. Nico Hülkenberg Williams 1:20.614
6. Fernando Alonso Ferrari 1:20.637
7. Sebastian Vettel Red Bull 1:20.667
8. Nico Rosberg Mercedes 1:20.686
9. Michael Schumacher Mercedes 1:20.745
10. Rubens Barrichello Williams 1:20.870
11. Kamui Kobajaši Sauber 1:20.911
12. Pedro de la Rosa Sauber 1:20.973
13. Tonio Liuzzi Force India 1:21.056
14. Sébastien Buemi Toro Rosso 1:21.413
15. Jenson Button McLaren 1:21.450
16. Jaime Alguersuari Toro Rosso 1:21.571
17. Vitalij Petrov Renault 1:22.523
18. Robert Kubica Renault 1:23.175
19. Jarno Trulli Lotus 1:25.059
20. Heikki Kovalainen Lotus 1:25.251
21. Timo Glock Virgin 1:25.942
22. Lucas di Grassi Virgin 1:26.160
23. Fairuz Fauzy Lotus 1:28.002[/quote] Edited by Dobar_Los_Zao

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='28 February 2010 - 20:15 ' timestamp='1267384525' post='363156']
Ma meni su sad smijesni obje ekipe. McM je to mogao uraditi dikretnije sto mislim da je i uradjeno, snimljeno u detalje al ovaj se nasao pametan da "bulji ko tele u sarena vrata" . A Ferrarijevi isto ko djeca kakva, sve da hoce nemogu zabraniti da se gleda. [b]0 (nula) bodova za obje ekipe![/b] :an:
[/quote]

hahaha, nemoj da te ja obaspem sa tajnim snimakama iz GB vezano za plavce,fini ste policajci na stazi,pozzz

[quote name='PC_DoctorE ' date='01 March 2010 - 12:19 ' timestamp='1267442398' post='363244']
pa da DLZ mogli su jednostavno se ne obracati na njih te raditi svoj posao i nasladjivati se njihovim gledanjem, al isto je fora sto su svi sa strane stojali a jedino oni su bili iza bolida te sagibali se i gledali difuzore, hajd nek neko rece u ovo godina jel se iko sagnuo oko icijeg bolida te ga ogledao onako, fkt mi bezze, covjek fino da do znanja da nije OK a on ide u inat, nebi me cudilo da ih prijave za remecenje, hehe, nego ovo tabele o kilometrazi i krugovima koji su napravljeni u predsezonskim testiranjima...

[/quote]

hehe, pa bito se je u ovom svemu malo i nasmijati na ferrariev racun:)))))))

A desava se to kad McM nezna napraviti sam nista pa uvijek prepisuju od drugih :icon_cheesygrin:

Covjek navalio vidjeti difuzor pod svaku cijenu ... lipo mi ga zao :) :angel:

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='01 March 2010 - 23:50 ' timestamp='1267483829' post='363344']
A desava se to kad McM nezna napraviti sam nista pa uvijek prepisuju od drugih :icon_cheesygrin:

Covjek navalio vidjeti difuzor pod svaku cijenu ... lipo mi ga zao :) :angel:
[/quote]

hahah. mi ti sad voziomo bez difuzora,zato je i smijesno sto krijete te zastarijele djelove,jel to se u ferrari vraca moda 90-tih,hahahahahaahahahah