Jump to content
Sign in to follow this  
3rror

Call of Duty: Modern Warfare 2

Recommended Posts

[quote name='doc' date='13 November 2009 - 23:02 ' timestamp='1258149760' post='348128']
cc
cijena je 10 km ....

znaci igrica je isprobana sve radi ok

ko je zainteresiran 066 644 927
[/quote]
Sreca nije potrebno, skinuo sam igricu sam i radi ko' doksa, samo se mora mountovati preko Daemon Toolsa.. :P

Napokon i ja zaigra ovo, kampanja mi je predobra sto je i za ocekivat od Infinity Ward-a.
Samo je prekratka, ja sam igrao malo i kontam da sam jos na pocetku kad ono vec na Act 3/3 :( Sad kad god upalim i igram malo u strahu iscekivam kad ce mi "credits" iskociti na monitor ... stedim je stedim :D

jel se to sad placa ko i WoW il kako nisam jos uzo igru planiram uvo koji dan ...

[quote name='FaRuK' date='21 November 2009 - 23:34 ' timestamp='1258839257' post='349006']
jel se to sad placa ko i WoW il kako nisam jos uzo igru planiram uvo koji dan ...
[/quote]

Ne, nema mjesecne pretplate...

[quote name='3rror' date='21 November 2009 - 23:29 ' timestamp='1258838954' post='349005']
Napokon i ja zaigra ovo, kampanja mi je predobra sto je i za ocekivat od Infinity Ward-a.
Samo je prekratka, ja sam igrao malo i kontam da sam jos na pocetku kad ono vec na Act 3/3 :( [size="4"][color="#ff0000"]Sad kad god upalim i igram malo u strahu iscekivam kad ce mi "credits" iskociti na monitor ... stedim je stedim :D[/color][/size]
[/quote]

zbog ovog pitam xD

[quote name='tomahawk' date='22 November 2009 - 03:07 ' timestamp='1258855642' post='349021']
Ja sam kupio igru u Austriji 55 eura.
Nisam se pokajo.Bez obzira na servere moze se igrati a

[quote name='FaRuK' date='22 November 2009 - 01:13 ' timestamp='1258845180' post='349017']
zbog ovog pitam xD
[/quote]
Odnosi se na Single Player campaign ;)

[quote name='tomahawk' date='22 November 2009 - 04:07 ' timestamp='1258855642' post='349021']
Ja sam kupio igru u Austriji 55 eura.
Nisam se pokajo.Bez obzira na servere moze se igrati a

dok wizzard skupi membera chudo da puknu na igricu stavice i oni da se placaju samo pitanje vremena :))

samo neznam hocel ikad u zivotu izaci sta bolje od WoW-a, mislim ono nezamislivo fkt :o

[quote name='FaRuK' date='22 November 2009 - 18:57 ' timestamp='1258912669' post='349108']
dok wizzard skupi membera chudo da puknu na igricu stavice i oni da se placaju samo pitanje vremena :))

samo neznam hocel ikad u zivotu izaci sta bolje od WoW-a, mislim ono nezamislivo fkt :o
[/quote]

bolja igrica od WoW-a se nece ponoviti u sljedecih 15 godina

Tema je o MW2, a ne o WoW-u.

Gledao sam na Youtube video o CoD MW2 dedicated serveru. Pitanje je koliko ce to biti prakticno da se koristi za warove, lige i sl.

Presao SP i mogu reci da mi se stvarno svidja kako su napravili neke stvari u igri (npr. potjera na snijegu, isl stvarcice).
Posto MP nisam ni planirao igrati, a sad vidim da i nemogu bez originala (mozda i moze ali neda mi se mucit sa namjestanjem isl).
Uglavnom, svidja mi se SP dovoljno da predjem igru i ostavim je pa mozda jednog dana opet :P .... a MP, hmm nahh.
Ajd sad cekam slijedeci CoD. Edited by denoM

Ja i Rale smo evo veceras poceli SpecOps u SP-u, znaci cooperative mod i prelazimo misije, defendamo baze i sl, preko hamachija. 4h i 30min bez prestanka igrali :icon_cheesygrin:

Uputstva ako nekog zanima: http://www.youtube.com/watch?v=mRs8BlLrTsA

Igra je haos,bolja od cod4,ja vec prelazim kraj drugog prestiža u MP.
Sto se tiče warova vec ih igramoi nije nikakav problem,jedan od nas koji ima najbolju vezu postavi server i sve ide glatko,,igra se sa lakoćom čak i na vecim pingovima. Edited by tomahawk

Dali neko od vas zna, da nema negdj prevod na Njemacki od [b]CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 [/b]

Ja sam inst CaLL Of Duty, ali je na Engleski .....vise bi voleo na Njemacki :icon_cheesygrin:

Momak iz Infinity Warda na svojem je tweetu objavio kako je u Modern Warfareu 2 zabilje