Jump to content
security

Da homoseksualci posvoje dijete?

Recommended Posts

[quote name='Vento' date='27 January 2010 - 16:32 ' timestamp='1264606366' post='356571']
Kakve veze ima genocid u Srebrenici sa gay-paradama?!

Svi oni koji osuđuju genocid u Srebrenici smatraju da su gay-prava neupitna kategorija.
[/quote]

pokusacu ti objasnit,nadam se da ces svatit,nekazem ja da je to samo u Bosni zelilo se nametnut,tu su nama i susjedne zemlje HR-SR.e sad razlog sto sam to rekao,zasto su tako brzo zelili nam ubacit gey parade a iti sam znas skoliko problema nerijesenih zive obicni gradjani BIH HR I SR?zar to niej prerano malo bilo?pa lako je evropi u kojoj je rat prestao prije mnogo godina i koja je sredjena nama nametat pederluk.

[quote name='x-men' date='27 January 2010 - 10:01 ' timestamp='1264582895' post='356510']
Tolerancija je ubit recimo onolike ljude u Srebrenici pred ocima svijeta i na kapiji Evrope.niko nek mi neprica o Toleranciji,nije Evrope sramota poslije onoliko ubijenih zaklanih i logorovanih Muslimana pokusat nam proturit gay parade,kako im je to bilo lako dovuc kod nas a naj teze im je bilo zaustavir rat i onoliku jad i napacenost Muslimana u Bosni naj ugrozenije vrste.daj im prava na izjasnjavanje daj im prava da usvajanju dijecu pa jel to pederska neka Tolerancija.
[/quote]

Toga je uvijek bilo i bice..

SRebrenica i Gay parada smao nemaju bas puno dodira. Kod nas je sve sto je drugacije prokleteneo i ukleteno! sve!!

nas narod je cudna biljka.. jako jako cudna.. najvise vole scene iza parevana ;) sve lijepo ushushkano..

pogotovo kad danasnje ljude i zene visim.. Ko si to uzme za pravo da se normalnim naziva!

[quote name='x-men' date='27 January 2010 - 18:07 ' timestamp='1264608438' post='356582']pokusacu ti objasnit,nadam se da ces svatit,nekazem ja da je to samo u Bosni zelilo se nametnut,tu su nama i susjedne zemlje HR-SR.e sad razlog sto sam to rekao,zasto su tako brzo zelili nam ubacit gey parade a iti sam znas skoliko problema nerijesenih zive obicni gradjani BIH HR I SR?zar to niej prerano malo bilo?pa lako je evropi u kojoj je rat prestao prije mnogo godina i koja je sredjena nama nametat pederluk.[/quote]

Ovo je već druga stvar. Sla

[quote name='Vento' date='27 January 2010 - 19:24 ' timestamp='1264616689' post='356602']
Ovo je već druga stvar. Sla

[quote name='Falcon' date='27 January 2010 - 18:01 ' timestamp='1264608065' post='356576']Generalna i nicim dokazana pretpostavka. Moja malenkost osudjuje genocid u Srebrenici, ali gay prava ne smatra pravima niti neupitnim.[/quote]

Govorim o osudama van bo

[quote name='Vento' date='27 January 2010 - 20:08 ' timestamp='1264619315' post='356610']
Govorim o osudama van bo

[quote name='x-men' date='27 January 2010 - 21:59 ' timestamp='1264622382' post='356619']i sad mislis da bi homosexualci mogli nac seb mejsto sa ovakvim zakonima Drzavom i koprupcijom.pokusali su mnogo toga u pogresno vrijeme.[/quote]

Zapravo, mislim da na njih niko ne bi trebao obraćati pa

[quote name='Vento' date='27 January 2010 - 21:05 ' timestamp='1264622716' post='356621']

[quote name='Vento' date='27 January 2010 - 21:05 ' timestamp='1264622716' post='356621']

[quote name='security' date='28 January 2010 - 17:48 ' timestamp='1264697283' post='356769']
A da pogledamo i neku drugu stranu.

protiv homoseksalaca nemam nista, dok sam zivjela u inostranstvu u tom komsiluku je bio jedan par, svakodnevno sam ih sretala i skroz su bili u redu bar prema meni....ako se izuzme njihova seksualna orijetacija ustvari su dobri ljudi...

ali svejedno ma koliko bili dobri ljudi, ne bi trebali odgajati dijete, jer da muskrac moze biti mama, onda bi im Bog podario maternicu i mogucnost radjanja....

mama ne moze biti svak....jer mama je mama...

[quote name='Amren' date='29 January 2010 - 12:23 ' timestamp='1264764190' post='356862']
protiv homoseksalaca nemam nista, dok sam zivjela u inostranstvu u tom komsiluku je bio jedan par, svakodnevno sam ih sretala i skroz su bili u redu bar prema meni....ako se izuzme njihova seksualna orijetacija ustvari su dobri ljudi...

ali svejedno ma koliko bili dobri ljudi, ne bi trebali odgajati dijete, jer da muskrac moze biti mama, onda bi im Bog podario maternicu i mogucnost radjanja....

mama ne moze biti svak....jer mama je mama...
[/quote]

ja mislim da ovdje niko negenerilizira da su svi homoseksualci losi ljudi ... stvar je da je njihovo seksualno opredjeljenje nastrano i neprirodno ... i nikako nije dobro davati im dijete na odgoj ... nemislim zbog toga sto bi oni mogli odgojiti ga losije od nekog normalnog bracno para ... vec zbog toga sto je to dijete hendikepirano jer zivi u neprirodnoj zajednici dva muskarca ...

kako ce objasniti djetetu svoju vezu kada dijete krene u skolu i kada vidi da druga djeca imaju majke a ono ne ...

pa upravo to lucky nas dosta govori i objasnjava ali nekima je dzaba govoriti,to je zlocin nad tim djetetom,mislim da ni jedno djete to nebi pozeljelo,tako da nikad i niko ne treba da dopusti takvo sta :mellow:

Koliko god pokušavala shvatiti te sklonosti, ne mogu, aman pored ženski taki i taki, ili muškaraca , a ono muško sa muškom, ili žensko sa ženskom. Zaostala sam po tom pitanju totalno. Ako su neke države legalizovale i te brakove, pa hajde, bar znaju koliko je njihovih džavljana bolesno, ali dijete dati u takvu zajednicu mi se čini neodgovorno.

[quote name='lucky' date='29 January 2010 - 20:17 ' timestamp='1264789035' post='356896']
ja mislim da ovdje niko negenerilizira da su svi homoseksualci losi ljudi ... stvar je da je njihovo seksualno opredjeljenje nastrano i neprirodno ... i nikako nije dobro davati im dijete na odgoj ... nemislim zbog toga sto bi oni mogli odgojiti ga losije od nekog normalnog bracno para ... vec zbog toga sto je to dijete hendikepirano jer zivi u neprirodnoj zajednici dva muskarca ...

kako ce objasniti djetetu svoju vezu kada dijete krene u skolu i kada vidi da druga djeca imaju majke a ono ne ...
[/quote]

nastrano i neprirodno je tebi, meni....i nasem narodu...ali ljudima na zapadu je svejedno ili bar vecini....zato i rade to sto rade, dopustaju vjencanja, posvojenja djece itd...

uglavnom slazem se s tobom....takva veza nikako nije dobra za dijete....

[quote name='Amren' date='30 January 2010 - 10:09 ' timestamp='1264842595' post='356978']
[b]nastrano i neprirodno je tebi, meni....i nasem narodu...ali ljudima na zapadu je svejedno ili bar vecini....zato i rade to sto rade, dopustaju vjencanja, posvojenja djece itd...[/b]

[/quote]

Amren ovdje zakon nema sta usvajat i neratuje se i sredjeniji je socijalni zivot pa ljudi neobracaju paznju na te bolestine,zato to izgleda kao da je to evropljanima normlano,paradiraju u mnogim gradovima al budu i kamenovani vijeruj mi.moze se evropa o njima pozabavit ali da sad zaratuje evropa pa nakon par godina smiri se,mislis da bi homosexualci bili na ovom mjestu gdje su sad?uredjena drzava moze razmisljat o vjencanju pederikosa ili lezbikosa.a kod nas milion problema gladno zedno neradi ubi psiha e daj nam jos pedere i namecu nam taj zakon a prioritete na zadnje mjesto.daboga one politicare pojeabli pederikosi pa onda nek usvajaju o njima zakone.pogotovo jos da usvajaju i odgajaju dijecu,pa to nema vise ni blizo moralnih vrijednsoti covjeka. Edited by x-men

[quote name='Amren' date='30 January 2010 - 10:09 ' timestamp='1264842595' post='356978']
nastrano i neprirodno je tebi, meni....i nasem narodu...ali ljudima na zapadu je svejedno ili bar vecini....zato i rade to sto rade, dopustaju vjencanja, posvojenja djece itd...

[/quote]

nije bas nastrano i neprirodno ni ovjde, isto toliko je i gore nastrano i neprirodno, samo i ih na zapadu ima vishe, jer su veci urbanisticki centri, ali i na zapadu se ne podrzava bas svagdje, neke drzave toleriraju najvise moguce, neki proklinju......uglavnom ne slazem se da homosi posvoje dijete, jer dijete mora da odrasta u okruzenju normalnom, racionalnom, a ne odmah u startu da bude zbunjenjo gledajuci tatu i tatu kak im klipe vire ujutro.....

pozzz

[quote name='antrax' date='31 January 2010 - 10:42 ' timestamp='1264930922' post='357112']
nije bas nastrano i neprirodno ni ovjde, isto toliko je i gore nastrano i neprirodno, samo i ih na zapadu ima vishe, jer su veci urbanisticki centri, ali i na zapadu se ne podrzava bas svagdje, neke drzave toleriraju najvise moguce, neki proklinju......uglavnom ne slazem se da homosi posvoje dijete, jer dijete mora da odrasta u okruzenju normalnom, racionalnom, a ne odmah u startu da bude zbunjenjo gledajuci tatu i tatu kak im klipe vire ujutro.....

pozzz
[/quote]

STa mislis koliko djece pati u heterosexualnom braku??

I sta je to normalno?? Koga gledate normalnim?

Kod nas ima i zesci poremecaja!!!

[quote name='EcI PeCi PeC' date='31 January 2010 - 12:51 ' timestamp='1264938695' post='357123']
[b]STa mislis koliko djece pati u heterosexualnom braku??
[/b]
I sta je to normalno?? Koga gledate normalnim?

Kod nas ima i zesci poremecaja!!!
[/quote]

znaci ako pate u ovom gore braku sto sam podebljo trebala bi patit i sa ovim pederima jel?mozes li ti zamislit da dvi lezbe odgajaju dijete i ona jednu vice mama drugu tata hihihi,ili eto ta dva pedera isto to,zar to nije patnja za dijete u tim ranim godinama zivota da on vidi dva tata nigdje mame ili vidi dvije mame a nigdje tate,dal mislis da ce se to diejte pitat ko je ono i dolazit u zbunjenost,a pederi mislim da ce mu objasnit kako zena i muskarac mogu imat dijete a dva muskarca mogu samo usvojit dijete,i sta je za tebe prirodno?

[quote name='x-men' date='31 January 2010 - 14:27 ' timestamp='1264944450' post='357128']
znaci ako pate u ovom gore braku sto sam podebljo trebala bi patit i sa ovim pederima jel?mozes li ti zamislit da dvi lezbe odgajaju dijete i ona jednu vice mama drugu tata hihihi,ili eto ta dva pedera isto to,zar to nije patnja za dijete u tim ranim godinama zivota da on vidi dva tata nigdje mame ili vidi dvije mame a nigdje tate,dal mislis da ce se to diejte pitat ko je ono i dolazit u zbunjenost,a pederi mislim da ce mu objasnit kako zena i muskarac mogu imat dijete a dva muskarca mogu samo usvojit dijete,i sta je za tebe prirodno?
[/quote]

Ja poznam zenu Bosanku koja je sa majkom lezbejkom i njenom dragom podhranjena!!

Udala se za Bosanca, zena najnormalnija.. daj nepreseravajte ...

Neko ko od srca sebi zeli djete, nevjerujem da bi bio los otac, majka...

ija poznam,uzstvari bilo preko tv slucaj gdje su dva pedera odhranjivala dijete koje sad ima 14 godina i koje svaki treci dan ide kod psihijatra da skuzi zasto on ima dva baba[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

[quote name='EcI PeCi PeC' date='31 January 2010 - 18:52 ' timestamp='1264960359' post='357152']
Ja poznam zenu Bosanku koja je sa majkom lezbejkom i njenom dragom podhranjena!!

Udala se za Bosanca,[size="3"][b] zena najnormalnija.. daj nepreseravajte ...[/b][/size]

[color="#FF0000"][size="3"][b]Neko ko od srca sebi zeli djete,[/b][/size][/color] nevjerujem da bi bio los otac, majka... [/quote]
drugačije je to sa ženama, mislim kad dijete vidi a njih se dvije liž.., a ipak kad dijete vidi kako se njih dvojica natežu......?.
onaj ko od srca želi dijete nađe sebi, ženu vjenčaju se i udri po ženi dok ga ne sklepa, znaš ono; hopa cupa njih dvoje skupa :) , i onda sve troje ili više njih žive dugo normalnim životom, u sreći, zdravlju i veselju. a u nenormalnom životu te stigne Božija kazna kad tad. Edited by racing/7005/

pa ima sigurno da ima svugdje kuklja... zar ne...

ja poznam x zena 3 od njih rade smanom sto kao odrastle zene moraju ici psihijatru da shvate zasto ih je njihov HETERO babo silovo!!

mislim ... ubjedjena sam da bi od njih mnogi bili jako jako dobr