Jump to content
Sign in to follow this  
racing/7005/

Supruzi borca Armije RBiH penzija 2,31 KM

Recommended Posts

[quote name='racing/7005/' date='17 January 2010 - 20:37 ' timestamp='1263760669' post='355176']
to znači da su im plate sad 7000 km manje vi

[quote name='doc' date='17 January 2010 - 22:00 ' timestamp='1263762021' post='355180']
racing ohladi malo neispravljaj krive drine...

trosis se beze
[/quote]

u pravu si doc, kriva drina se ne može ispraviti, koliko znam nikom nije pošlo za rukom a mnogi su barem probali. ali vjeruj da će mnogi građani BiH ispraviti nekom leđa kad dođe mak na konac, ako su pametni, a ako nisu nek gladuju i govore NEKA BIĆE BOLJE. Edited by racing/7005/

Pa sta ceka zena.. Ionako ima Rak dojek.. Nek ukoka jednog za primjer.

Ja nikad necu zaboraviti svoju kosminicu kojoj je sin poginuo u ratu. Ona u carsiju u bolnicu nit igdje na salter nije osla da nije za uckur zapasan imala pistolj.

samo vi i dalje glasajte za ove na vlasti..
za kratko vrijeme cemo svi imati primanja po 2 KM..

ma vijerovali ili ne nikog neboli briga za takvo stanje te zene,jos ce je dokrajcit.dok ona izganja sudski nesto prije ce umrjet nego sta izganjat.

[quote name='snake' date='18 January 2010 - 09:15 ' timestamp='1263802523' post='355218']
samo vi i dalje glasajte za ove na vlasti..
za kratko vrijeme cemo svi imati primanja po 2 KM..
[/quote]
tako je snake.......glasajte svi i dalje..uvijek se glasa i pravi urnebes kad su izbori i trose se milioni
maraka na predizborne kompanje i nas ludi narod opet GLASA.glasajte i dalje i govorite bit ce bolje..
dok se ne promjeni prvo vlast u bosni nikad nece biti bolje.....ZALOSNO JE TO al to je takooo
al et vam ubrzo opet izbora pa poletite glasajte opet...[color="#0000FF"]SAD CE ONI OPET SVE OBECATI-kao i svaki put[/color]

ovakve slucajeve ko ova jadna zena ova vlast prizeljkuje u stvara, da bi je onda u vrijeme izbora mogla kupiti za banalnu vrijdnost..
na zalost ovaj slucaj nije izuzetak vec pravilo..
"napred bosnjaci, jopet glasajte za meraba i ne odricite se svoga jer ce te nestati" - to su najcesci proglasi probosnjackih stranaka..

ja bih dodao da ce bosnjaci nestati upravo zbog takve vlasti..

onog dana kad je barjak sa dzamija ( ili crkava nebitno ) ,figurativno receno , premjesten u drzavne institucije , narodi koji se personoficiraju sa tim barjacima su postali topovsko meso i sirotinja koja ce stvarati visak vrijednosti bogatoj eliti tajkunarije , pisace krv i znoj dok rade za bonove bez zdravstvenog i penzijskog osiguranja, djeca ce im biti isto sto i oni, zombiji ispranog mozga na lancu koji ce vuci neki "bosnjak sa pedigreom" onako kako to njemu odgovara..

dobro dosli u BH zombieland... Edited by snake

Nije dažbe nastala poslovica:Kad se razviju bajraci,pamet je u trubama......
Po svom odnosu prema građanima sadašnja vlast je više komunistička nego bilo koja u bližoj i daljoj povijesti.
Zašto,zato što baš hoće da svedu što veći broj građana na ovisnost o budžetima,a to neminovno vodi ka ovome što snake kaže da ćemo svi vrlo brzo imati po dvi marke primanja,pa ćemo onda uživati u napredku i potpunoj sreći jer ćemo kad nam dodaju još po jednu marku imati uvećan standard za 50%:icon_cheesygrin:... Edited by grga

Ja opet ponavljam. A za koga to glasati? Pa niko nije glasao protiv povećanja plata funkcionerima. Niti jedna stranka nije prosvjedovala protiv posljednjeg dizanja plata. Edited by security

za lijevo orijentirane stranke, pa ako ne promijene nista u sljedecem mandatu se opet vratiti na ove desne..pa onda malo na centralne vezne itd..
valjda ce im jednom doci iz guzice u glavu da pocnu raditi za narod, a ne za sebe..

ma nije bitno, necu sad da branim lijeve nije mi to namjera..
treba im svima dati do znanja da su promjenljivi,ni vise ni manje..
ja u principu uvjek glasam za lijeve, a onog momenta kad dobiju vlast i ne opravdaju moje povjerenje lagano cu se pomicati ka desnici dok ne dobijemo normalnu vlast, jer nije iskjuceno to da je desnica uvjek losa vlast za jednu drzavu..
ideoloski se ne moram slagati sa desnicom, ali dok god rade u interesu sviju bez obzira na vjeru, ime i naciju,ili boju ko

[quote name='security' date='18 January 2010 - 12:36 ' timestamp='1263811005' post='355230']
Ja opet ponavljam. A za koga to glasati? Pa niko nije glasao protiv povećanja plata funkcionerima. Niti jedna stranka nije prosvjedovala protiv posljednjeg dizanja plata.
[/quote]

Bez zamjerke de se malo bolje informi

[quote name='tomahawk' date='18 January 2010 - 16:09 ' timestamp='1263827359' post='355258']
Oktobar akobogda dolazi,ru

Ovo sam copy/paste sa web stranice Cazin.net.nisam nikako mogao odoliti napisao PO , 18.01.2010. 08:33 MATEMATIČKI TO IZGLEDA PVAKO SVIMA NAMA BIV

[quote name='tomahawk' date='18 January 2010 - 16:09 ' timestamp='1263827359' post='355258']
Oktobar akobogda dolazi,ru

ma nema od tog revolta nista, borci ce se opet svrstati kao i do sada,uglavnom je to bilo oko probosnjackih nacionalistickih stranaka, sad ima jedna nova SBB ili tako nesto, jos ortodoksnija, a uglavnom ce isti ti borci naganjati skupove opozicije, njima posvati komunisticku i nevjernicku majku, i opet po starom dobrom obicaju zaokruziti svoje bosnjacke prvake koji ce ih ko lopatom uzimati i naredne 4 godine..

Meni se cini da vlasti pomocu ovakvih slucajeva ,koji se nikako ne mogu drukcije nazvati nego krajnje drski i bezobrazni, iskusavaju jedinstvenost borackih organizacija, pa i javnosti uopce, te im je reakcija na ovakve slucaceve vrlo dobar pokazatelj do koje granice mogu ici u svom bezobrazluku.
Ovo je samo primjer da vlastima nista nije sveto nego samo oni i njihovi interesi.
Ako i poslije svega sto se desavalo u zadnje vrijeme u ovoj nasoj BiH ova i ovakva vlast ostane nekaznjena (izbornim rezultatom), onda ja ovom narodu skidam kapu na sujicidnoj hrabrosti.

[quote name='111111' date='19 January 2010 - 00:32 ' timestamp='1263853950' post='355299']
[b]Bas to uradi, postat ces poznat, nemogu ti garantovati da ces dobiti novcanu nagradu, ali da ce te Cerati ko Horoza to ti mogu Garantovati .....[/b]

:icon_cheesygrin:
[/quote]
Ti da samo zna

[quote name='security' date='18 January 2010 - 11:36 ' timestamp='1263811005' post='355230']
Ja opet ponavljam. A za koga to glasati? Pa niko nije glasao protiv povećanja plata funkcionerima. Niti jedna stranka nije prosvjedovala protiv posljednjeg dizanja plata.
[/quote]

[quote name='security' date='18 January 2010 - 12:00 ' timestamp='1263812436' post='355234']
Pa i lijevi su glasali za povećanje plata funkcionerima.
[/quote]

[url="http://www.mojevijesti.ba/novost/27258/sdp-protiv-zakona-kojim-se-povecavaju-plate-funkcionerima"]sdp-protiv-zakona-kojim-se-povecavaju-plate-funkcionerima[/url]