Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

Da li je moda zdrava?

Recommended Posts

Nakon mase da kazem "smijesnih" komentara :) od strane muske populacije s foruma na temi kako zatrudniti..evo jedne zanimljive teme na "njihov" racun!

Naime danasnja omladina itekako prati modu, da jos su mladi i ne razmisljaju o mogucim posljedicama, ali ni ovi malo stariji ne zaostaju za njima.

Da li se jedan muskarac zapita da bi ga pracenje te mode danas moglo sutra kostati ocinstva?

Da prije x godina nosile su se caksire i uglavnom sira odjeca..a danas je kontra stvar, moderne su uske hlace i nema ko ih ne nosi danas.

Sjecam se kad je Viktorija Bekam htjela 3 dijete,pa je rekla covjeku da nosi siroke bokserice a ne uske, jer usko nije zdravo za muskarca.

Neki dan na pinku bh sam slusala bas jednog doktora, koji spominje ovu temu,kaze meni ovdje dolaze atlete ko od brda odvaljeni momci,a ne mogu imati djecu najveci

razlog je ta danasnja moda.

Koja je preuska i samo steti!

Da li muski rod razmislja o tome ili fura modu radije?
  • Downvote 1

omfg kako glupo

pa svak ce pratiti modu tj onaj ko moze 0,007 % od 100% nece pratiti ,,, a cuj to kostat ocinstva u to manje vjerujem ...

sta ova TV od nasih ljudi radi pobugu

neki dan reportaza bila da je sansa da ove danansje cure ostanu neplodne jako jako veika. razlog u nahlade i moda koja to prouzrokuje. ledja uvijek jaze!!

da je samo moda nezdrava!! Ih ih.. Svako pretjerivanje nebitno o cemu se raidlo je nezdravoo...

najbolja je u svmu zlatna sredina :D

ja sam licno cuo da isto usko,tj donji ves za muske nije zdravo,neznam tacno na sta steti ali nije zdravo,da je usko.hehe,ja licno izbjegavam usko donje rublje, :icon_cheesygrin:

Slaba teorija.

Sad samo čekam da se javi kakav vehabija, i da reče, da oni vec duze vreme ba

[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img] [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img] [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img] znaci ima i zdravih

:D

opcenito moda, ni muska ni zenska nije zdrava... sjecam se kad je shakir pocela one hlace na kukove sto stezu, pa bilo da su nezdrave jer pritiscu nerve na kukovima, i dovode do neuralgija u stopalima i nogama... da ne spominjem jajnike i bubrege...

a sad su se takve hlace i kod muskaraca pojavile...

onda majice, kratke, tanke, jaknice, ovo ono... tanko, kratko...

donje rublje da ne spominjem, kad je vidim u sred zime u tangama na po ledja, ni potkosulje ni dugackih gaca... nemam rijeci!

Ja i ne razmisljam o tome, slip bokse su na meni uvijek.. pa sad sta ce biti biće.

Mislim da ti sportasi prije bi se trebali zapitati da li su uzimali kakva nedozvoljena sredstva, proteine, steroide da bi postali "spostasi". Neznam jeli bas strav u uskoj gardebi.

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='10 January 2010 - 02:41 ' timestamp='1263087705' post='354219']
Ja i ne razmisljam o tome, slip bokse su na meni uvijek.. pa sad sta ce biti biće.

Mislim da ti sportasi prije bi se trebali zapitati da li su uzimali kakva nedozvoljena sredstva, proteine, steroide da bi postali "spostasi". Neznam jeli bas strav u uskoj gardebi.
[/quote]

pazi covjek rece tj doktor tako sad ..

a zna se i da alkohol i droge isto tako mogu utjecati na to... ;)

[quote name='security' date='10 January 2010 - 11:07 ' timestamp='1263118066' post='354241']
Ja koliko znam, biciklisti s tim problema nemaju, a u njih su j... uvijek isturena naprijed :icon_cheesygrin:
[/quote]

na ovo ću reći samo .... ;) :icon_cheesygrin:

sire hlace i jos siroke boxerice i to je ruka vazda na mudima da ih namjestas jer mene iritira kad mi vazda ode na stranu pa bilo koju jednsotavno iritantno da me goni da to namjestam pa sam se opredjelio za uze boxe u kojima stoji kako ga stavis,onda uze hlace isto malo uze hlace nosim.neznam nije to pracenje mode toliko koliko se osjecas ugodnije,naj bolje mi je ljetno godisnje doba kad je sto manje odjece na insanu.. Edited by x-men

x man tako si nam u detalje ispiso kako ga nam,jestas jos kad bi reko kako ti je milo kad je lijevo ili desno heheheheh

zdravo nezdravoo... llijepo je vidjeti musko dupe kad je utegnuto i kad ima onaj vojni hod i nastup uh uh

ako cemo iskreno,sta je danas zdravo?? nista danas nije zdravo,tako da i to manje vise,hajd ono eto nosi svak sta mu godi al bgm sad da neko pazi na to zdravo/nezdravo sumnjam pa makar,sto eci kaze svak nosi ono sto je oku draze:=)

ja obučem kakve imam nema tu vake nake samo nek su čiste ko će ih gledati

jedino kad su bas posebne prilike onda malo preberem i nađem kakve novije :icon_cheesygrin:

stetne su bile i tangice koje iritiraju zenski polni organ pa su se nosile odma kad su izasle svaka mecana nosi od pozada,a kad ih iziritira onda kukaju od spolnih bolesti.hehe,

[quote name='x-men' date='12 January 2010 - 13:39 ' timestamp='1263299940' post='354618']
stetne su bile i tangice koje iritiraju zenski polni organ pa su se nosile odma kad su izasle svaka mecana nosi od pozada,a kad ih iziritira onda kukaju od spolnih bolesti.hehe,
[/quote]

Izmi

[quote name='security' date='12 January 2010 - 15:47 ' timestamp='1263307639' post='354642']
Izmi