Jump to content
divlji_andjeo

subliminalne poruke

Recommended Posts

[quote name='Ori0n' date='05 August 2010 - 15:39 ' timestamp='1281015547' post='387863']
Opet se slazem 100%. I to sam ja i zelio upravo reci, al malo na grub i frustriran nacin.
[/quote]

hehe, eto drago mi je da se slazemo.. iskreno kao buduci profesor cu se truditi da pobudim to kriticko misljenje kod ucenika, jer treba od nekud poceti..

ima jedna izreka koja kaze "budi ona promjena koju zelis u svijetu" :D

[quote name='Malina' date='05 August 2010 - 03:24 ' timestamp='1280975048' post='387787']
Nisam ja rekla da se ne mo

[quote name='divlji_andjeo' date='05 August 2010 - 15:06 ' timestamp='1281020809' post='387884']
Jel znas da djeciji mozak i mozak odraslog covjeka ne funkcionisu isto? Djeca imaju razlicite asocijacije na odredjene predmete i razlicite oblike predmeta pamte bolje nego ljudi, ne znaju im ime, ali pamte formu predmeta... Tako im je lako zapamtiti u pozadini nekog crtica muski spolni organ, jer djeca imaju jacu percepciju stvari... Mi to ne vidimo, jer istini na volju,kad nam je crtani bio tako zanimljiv da smo rasirili oci i pokusavali upiti svaki kadar?!?!
[/quote]

Apsolutno se ne slazem. Prije ce perverzni muskarac zamjetiti sisu ili muski spolni organ na crtanom nego dijete. Ta teorija ti je 100% pogresna. I da naravno da predsjednici ne pisu svoje govore. Za to imaju svoje pomocnike skolovane da sklope govor koji ce u tom trenutku najbolje odgovarat. I naravno da ga predsjednik nebi procitao da se sa njim ne slaze.

Ovo sa Lady Gagom nisam razumio...Mislis da je u njezinim pjesmama skrivena tajna poruka o nestanku svijeta i slicno? :/
Fernando?

da, hoce, al ce je perverzni muskarac primijetiti svjesno ako se dovoljno dugo prikazuje, a dijete ce je primijetiti podsvijesno, i znace da je to nesto, da ima neko znacenje, da nesto oznacava...

hahahah ama nije fazon govoru, super obama prica ovako kad ga slusas, fina pricica, ali pozadina, background cijele price nije dobar, i time on zaludjuje mase i mase... to nije svjesno pisanje govora, vec podsvjesno... mislim ko bi jos mogao pomisliti da se na predizbornom skupu jedan predsjednicki kandidat jedne velesile obraca sotoni?!?

http://blog.vecernji.hr/misak/2010/05/16/subliminalne-poruke-oko-nas/?cp=4

kakvom nestanku svijeta, zenska doziva sotonu, klanja mu se, pa mislim, jel joj gledas spotove?? degutantno...

[quote name='divlji_andjeo' date='05 August 2010 - 17:13 ' timestamp='1281024787' post='387892']
da, hoce, al ce je perverzni muskarac primijetiti svjesno ako se dovoljno dugo prikazuje, a dijete ce je primijetiti podsvijesno, i znace da je to nesto, da ima neko znacenje, da nesto oznacava...

hahahah ama nije fazon govoru, super obama prica ovako kad ga slusas, fina pricica, ali pozadina, background cijele price nije dobar, i time on zaludjuje mase i mase... to nije svjesno pisanje govora, vec podsvjesno... mislim ko bi jos mogao pomisliti da se na predizbornom skupu jedan predsjednicki kandidat jedne velesile obraca sotoni?!?

http://blog.vecernji.hr/misak/2010/05/16/subliminalne-poruke-oko-nas/?cp=4

kakvom nestanku svijeta, zenska doziva sotonu, klanja mu se, pa mislim, jel joj gledas spotove?? degutantno...
[/quote]

Ne. Ne analiziram spotove muzickog sljama ko sto je Lady Gaga....

[quote name='divlji_andjeo' date='05 August 2010 - 17:06 ' timestamp='1281020809' post='387884']
Jel znas da djeciji mozak i mozak odraslog covjeka ne funkcionisu isto? Djeca imaju razlicite asocijacije na odredjene predmete i razlicite oblike predmeta pamte bolje nego ljudi, ne znaju im ime, ali pamte formu predmeta... Tako im je lako zapamtiti u pozadini nekog crtica muski spolni organ, jer djeca imaju jacu percepciju stvari... Mi to ne vidimo, jer istini na volju,kad nam je crtani bio tako zanimljiv da smo rasirili oci i pokusavali upiti svaki kadar?!?!

[/quote]

Znam da ne funkcioni

Ja bih samo da kazem da pjesme Rihanne,Lady Gage i Madonne cak bolje zvuce kada ih slusas unazad :laugh: :icon_cheesygrin:

[img]http://www1.vukajlija.com/var/products/posters/201107/183347/skrivene-poruke.jpg?1310940012[/img]

[url="http://1158pm.info/images/disney666revealed.bmp"]http://1158pm.info/i...666revealed.bmp[/url]

[color=#0000cd][size=5][b]eto opet malo hajke :) :) :) :) .[/b][/size][/color]