Jump to content
Sign in to follow this  
EcI PeCi PeC

Majcinski Instinkt

Recommended Posts

Drage moje mame....

Potaklo me je mnogo toga da otvorim ovu temu...

Imali smo mi prosle sedmice sastanak. Pedofilija u FC. I sad otisli mi... Majke se naslonile na zid, sve i jedna blijeda od straha. I sad poceli oni to referirati, i sto su vise pricali sve vise su se samo izdavali. STo su vise o tome diskutovali sve vise se vidjelo i osjetilo da se nisu dobro dogvorili sta i kako ce reci! DA LAZU. Cujem majku Bosanku kaze lazu sta je ovo, al suti preksrstila ruke.

E sad me vise taj fenomen majka tu malo pozanimo. Stojale su tu, stid ih glas povisiti nedolikuje to jednoj zeni. Pedoiflija neznam ja nista od toga vidjecu ja sa svojim muzem!! :icon_eek:
Moje djete nezna nista od toga!!! Izjava jedne bosanke majke. Djete joj rodjeno na zapadu ima 10 godina a nezna sta je PEDOFIL :icon_eek:

Iznendailo me kad sma vidjela tih par majki kako se bile manje od makova zrna. Iznenadilo me da su cak i taj slucaj presutale smao da se njen glas necuje. Nedolikuje to jednoj zeni, komentar i opravdanje koje sam cula. :icon_eek: Reko jacina muslimanke nije da sto vise shuti da je bolje, nego njena jacina je da zna kad treba pricati ako treba i boriti se, a kad treba da shuti pa cak i povuce se. E tu je jacina jedne zene!!

Mozak joj je Allah dao ali ona njega smao u kombinaciji sa svojim muzem smije koristiti.

Nisam mogla da vjerujem da su te forme i ta neka pravila ponasanja jace od ljubavi prema djetetu i od straha za djete!

Posmatrala sma pokusavala sam im govoriti hej moramo mi nesto uciniti niko neslusa..
Kad sam vidjela da ce to sve biti zatuskano i da bas strahom manipulisu sma ksocila u kurg i rekla ko ide smanom ja cu ici dalje, mi mi roditelji tu krmad moramo pokokati sudski..

I da mi neko kaze nemoze. Ma moze majcinka ljubav i ljubav prema djetetu to je vez koji iko nepokida.

Ljudi to su neke snage i instinkiti neki osjecaji sto jednostavno covjeku kazu da je ispravno i vucu ga u tom smjeru...

danas se zahvlajujem bogu sto sma i tu noc samo na svoj stomak i instinkt slusala i uspijela.

DRAGE MAJKE KAD GOD SE CRV POJAVI U STOMAKU DA NESHTO SA DJETETOM NIJE U REDU SLUSAJTE GA. POLSUSAJTE TAJ OSJECAJ. POGRESITI NEMOZES NIKAKO, AL POSMATRATI I PROVJERITI!!
I BUDITE SIGURNE I USUSDITE SE JEDNOSTAVNO TAJ OSJECAJ PRATITI...

PRETEZNO JE ISPRAVAN !!

PROGOVORITE ZA SVOJU DJECU, NEBITNO KO TU BIO, STA TO BILO I ZBOG CEGA SE DISKUTOVALO!!

Najzalostnije je kako su roditelji od zrtava reagovali... Nevjerovatno!! Edited by EcI PeCi PeC

Guest
ja neznam smijem li ja na ovu temu odgovor dati posto nisam jos postala mama.
bom ako nesmim vi ga obrisite.

iz kojeg razloga su te majke dosle bez muzeva kad nesme iznijeti svoja misljenja? ako smiju svoj mozak samo koristiti u kombinacijama svojim muzevima bom sto hi nisu poveli? il mati il otac se treba boriti za svoje djete. pedofilija je ozbiljna tema, roditelji trebaju poduzeti sve sto je moguce, da svoju djecu od toga zastite.

Neznam. Imam osjecaj da sve rade iz neznanja. Da zive ovdje na zapadu, al da u njihovim privvatnim zivotima nepostoji ni zrno integracije. Da ni svjesne nisu gdje us nas doveli nasi ocevi da zivimo, i da nijedna svjesna nije gdje smo djecu rodile.
Neznam ja mnoge stvari u nasem mentalitetu nerazumjem nit zelim da razumim. Nase zene cute i gdje moraju i gdje nemoraju. Mnoge nase zene jos nisu svoje JA izgradile.

Bitno je neodustati, bitno je da bar dvoje progovore. Bitno ih je natjerati na noge.

Nas mentalitet u nekim stvarima nevrijedi dvije pare :(

KAd sam ja kod policiajca bila, smaos am mu rekla da se zahvaljuem bogu sto moje djete nije zrtva, reko ja bi ga nasla u krevetu svezala genitalije mu odrezala u usta stavila i vas nazvala.
Jer reko vidim koliko ste zrtvama pomogli. A faca mu se izoblici..

Ja neznam smao kako su mogle majcineske osjecaje i strahove onako potisnuti.