Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

Kako zatrudniti ?

Recommended Posts

Haj malo na ovo pitanje :D

Ono ja mislim da nema osobe koja nije cula ove one savjete kao zatrudniti ?

Pa eto da cujem, jeli bilo ono direktno ili indirektno?

Ja se sjecam jedne situacije ono prica ovom onom.. pa ce ova trudna kao pila neki caj i ostala trudna.. :)

Eto

to je isto kao ona poslovica,koja je ptica donijela dijete?svi znamo roda!e nije nego seva :icon_cheesygrin: osim insana ili umjetne oplodnje nikakve trave niti cajevi nevjerujem da mogu pomoc da zena zatrudni.

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' date='06 November 2009 - 23:41 ' timestamp='1257547274' post='347035']
Haj malo na ovo pitanje :D

Ono ja mislim da nema osobe koja nije cula ove one savjete kao zatrudniti ?

Pa eto da cujem, jeli bilo ono direktno ili indirektno?

Ja se sjecam jedne situacije ono prica ovom onom.. pa ce ova trudna kao pila neki caj i ostala trudna.. :)

Eto
[/quote]

ja sam cuo price da osim seksa ... ako hoces musko dijete da trebas ovo ili ono uraditi (nemogu se sjetiti sta) ...

[quote name='lucky' date='07 November 2009 - 09:12 ' timestamp='1257577937' post='347069']
ja sam cuo price da osim seksa ... [b]ako hoces musko dijete[/b] da trebas ovo ili ono uraditi (nemogu se sjetiti sta) ...
[/quote]
Sto kaze Kepusa rahmetli kad budes zavrsavao [b]stisni zube i nasmij se[/b] :D Edited by pingvin
  • Upvote 1

[quote name='lucky' date='07 November 2009 - 08:12 ' timestamp='1257577937' post='347069']
ja sam cuo price da osim seksa ... ako hoces musko dijete da trebas ovo ili ono uraditi (nemogu se sjetiti sta) ...
[/quote]

U misionar pozi se prave curice, a psecoj sincici..

tako ja cula..

AUslenderka moja nane se baljka sa tim cajevima, mada ja travkama nebi puno vjeruovala.
Sta mozes uraditi je poslije sexa si staviti jastucic pod dupe da se sjeme scjedi tamo gdje treba...

OCAJNICA , Marrubium Vulgare ,
Marulja od davnina koristi za neplodnost kod zena ..kako samo ime kaze Ocajnica ..za zene koje zele da postanu majke ,
ova biljka moze da pomogne. Oduvek se koristila za normalizovanje menstruacije i samog ciklusa , odnosno uravnotezenje hormona.
Macinom travom - Ocajnica - Marrubium vulgare , ljekovitom biljkom kojom se zene tradicionalno lece od neplodnosti.
Od ove trave spravlja se caj , koji kako "narodni recept" savetuje , treba
piti tri puta dnevno po vinsku casu u vreme kad zena zeli da zatrudni .
Samo da napomenem kada budete trazili ovu travu pitace vas za izraz "Macina trava "
Moj savjet je ZABORAVITE NAZIV MACINA TRAVA . U narodu se cetiri vrste biljaka naziva macinom travom i za svaku od njih ce vas travari ubjedjivati da je to ONA PRAVA koja vama treba .
Biljka koja vama treba je OCAJNICA , Marrubium Vulgare , Marulja . Samo pod tim nazivima je trazite .
Caj je izuzetno gorak . Mozete ga zasladiti sa vrlo malo meda , ali nabolje bi bilo da se pije nezasladjen .
Caj se pije tri mjeseca ( za vrijeme menstruacije se ne pije ) pa se pravi pauza od mjesec dana .
Nakon te pauze , mozete nastaviti .
U slucaju trudnoce prestanite piti Marulju .
  • Upvote 1

[quote name='EcI PeCi PeC' date='07 November 2009 - 10:26 ' timestamp='1257582413' post='347075']
[b]U misionar pozi se prave curice[/b], a psecoj sincici..

tako ja cula..

AUslenderka moja nane se baljka sa tim cajevima, mada ja travkama nebi puno vjeruovala.
Sta mozes uraditi je poslije sexa si staviti jastucic pod dupe da se sjeme scjedi tamo gdje treba...
[/quote]
Nista smjesnije nisam cuo :D

Poze nemaju veze sa polom djeteta.

moze se zatrudnijeti i od kaputa muskog,samo moras biti ispod kaputa,a musko da je u kaputu.
Sve je to Boziji emer

[quote name='EcI PeCi PeC' date='07 November 2009 - 09:26 ' timestamp='1257582413' post='347075']

[/quote]

slazem se :D jastuk stavi i noge u zrak :D hihi

[quote name='pingvin' date='07 November 2009 - 14:13 ' timestamp='1257599628' post='347116']
Nista smjesnije nisam cuo [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]

Poze nemaju veze sa polom djeteta.
[/quote]

CUj ni ja nevjerujem u zutoj minuti da ganjaju sa koje ce ga strane :D

A zasto si tako siguran da pozna nema veze..

Valjda je razlog brzina spermica...

cito sam da poze imaju veze sa spolom djeteta ... a kada nadjem zasto napisat cu ...

[quote name='selma90' date='07 November 2009 - 16:24 ' timestamp='1257607473' post='347137']
slazem se :D jastuk stavi i noge u zrak :D hihi
[/quote]

Noge u zrak ide prije :D :D jastuka...

Muski i zenski sperminici nisu jednako brzo. Tako da kod neki poza nekima je put kraci klizaviji i zato su brzi.. Valjda je to razlog zasto je u nekim poznama lakse spol birati..

Mada ja mislim da je svako djete od boga sta god i kako da bilo!!

[quote name='EcI PeCi PeC' date='07 November 2009 - 09:26 ' timestamp='1257582413' post='347075']
U misionar pozi se prave curice, a psecoj sincici..

tako ja cula..

[/quote]

U pravu si. U misionarskoj pozi se prave zenska djeca, i bitno je plice svrsavanje tj poze u kojima plice svrsavas, a za musku djecu je poza zguza i ostale metode u kojima se DUBLJE svrsava. Ne pitajte me otkud znam :al:

[quote name='EcI PeCi PeC' date='08 November 2009 - 10:23 ' timestamp='1257672238' post='347243']
Noge u zrak ide prije :D :D jastuka...

Muski i zenski sperminici nisu jednako brzo. Tako da kod neki poza nekima je put kraci klizaviji i zato su brzi.. Valjda je to razlog zasto je u nekim poznama lakse spol birati..

Mada ja mislim da je svako djete od boga sta god i kako da bilo!!
[/quote]

hehe ma znam da idu prije hehe, nego mislila sam istovremeno nakon sexa jastuk + noge u zrak :D hehe

Slazem se da je sve od Boga ;)

to nema veze sa pozom,to je sve boziji emer,da se to ide tako po pozama,onda bi svak mogao da bira koliko ce da ima muske ili zenske djece,zivite u iluzijama sto se toga tice

ee braco draga pa vise za smijat se,znal ko kako i boju ociju mu odredit i sta ce biti kad odraste,alasalamet :icon_cheesygrin:

hehehhe, nema nam autorice teme da vijamo sta je trebalo da znaci ono?

Mozda je mislila fakat ozbiljno, a ako jeste, bacam se u potragu za "pametnim " odgovorima :)

[quote name='[I-B-R-O]' date='08 November 2009 - 23:32 ' timestamp='1257719529' post='347361']
hehehhe, nema nam autorice teme da vijamo sta je trebalo da znaci ono?

Mozda je mislila fakat ozbiljno, a ako jeste, bacam se u potragu za "pametnim " odgovorima :)
[/quote]
eh ibro to jes ozbiljno jer znam u svojoj blizini zene starije su sad koje nisu mogle ostati trudne pa su pile caj
i ostale trudne...ja nisam vjerovala osoba koja je to cak i koristila kad mi je ispricala onda sam shvatila da je
tako nesto stvarno moguce...

na ovoj temi se je prilicno zezalo, no medjutim ovo je prilicno velik problem,

ja poznajem dva bracna para koja idu i kod doktora i pokusavaju na sve nacine ali opet nista.. tako da prica o pozama ne pije puno vode :D

hormonske inekcije, ili sta vec, mislim da je takvo nesto primala..

al hej, hajde, priznacu da ponekad i narodni lijek pomaze :D

[quote name='Clark Gable' date='09 November 2009 - 01:37 ' timestamp='1257727074' post='347375']
na ovoj temi se je prilicno zezalo, no medjutim ovo je prilicno velik problem,

ja poznajem dva bracna para koja idu i kod doktora i pokusavaju na sve nacine ali opet nista.. tako da prica o pozama ne pije puno vode :D

hormonske inekcije, ili sta vec, mislim da je takvo nesto primala..

al hej, hajde, priznacu da ponekad i narodni lijek pomaze :D
[/quote]

Covjece pa misonarka nepomaze da se zatrudni nego lakse zensko djete zanijet u misonarki..

a sto se tice kad neide, pretezno si taj isti par te tegobe sam ramzmisljajuci stvori..