Jump to content

Recommended Posts

sigurno vecina forumasa je imala prilike da cuje trac o sebi...ili kao ja vecinu njih...

ljudi kako se ponasate u tim prilikama...kako rijesavate tu situaciju...dodjel vam da osobu koja je to plasirala ubijete golim rukama...

da vidim kakva su vasa iskustva s tim jer za mnom se slepaju tracevi itekako...i bas sam trenutno tema prica koje kruze po skoli paa me interesuje kako se vi nosite s tim...ja kazem o poznatima se sire tracevi a ja sam poznata :lol:

tracajte B)

sigurno vecina forumasa je imala prilike da cuje trac o sebi...ili kao ja vecinu njih...

ljudi kako se ponasate u tim prilikama...kako rijesavate tu situaciju...dodjel vam da osobu koja je to plasirala ubijete golim rukama...

da vidim kakva su vasa iskustva s tim jer za mnom se slepaju tracevi itekako...i bas sam trenutno tema prica koje kruze po skoli paa me interesuje kako se vi nosite s tim...ja kazem o poznatima se sire tracevi a ja sam poznata :lol:

tracajte B)

<{POST_SNAPBACK}>

hehe za neke traceve samo s smijem i sam mislim kako je taj narod glup a ima i toga dame more naljutiti da bi ga satro rukama al toje mene teze naljutiti inace to po skolama neobaziri ti paznju na to samo se smij i zajebavaj s proce to nebrini a inace ja nevolim da tracam o nikome nit sam kad volio

POZDRAV

tracajte B)

<{POST_SNAPBACK}>

Hehe. Pohvataj te koji pricaju. Jednog dana ih sve sakupi na jedno mjesto i djuture: "Ajmo sada, ko je sta rekao, da cujem". Na kraju ce ostat, da prostis, popishani, nece moc otvoriti usta...tada udaris sakom od sto, i vidjet ces da ce doci pameti, drugi put ce dobro razmisliti pre no sto zapocnu kojekakve traceve, jer ce tada znat da nece jeftino proc. ;)

cula sam o sebi isto par glupi lazni bezveznih traceva...
sta sam u radila... nista nisam se dugo vrijeme pojavljivala na neka mjesta.. promjenila par kolega i vise nista necujem.. :rolleyes:

svakodnevinca je to kod vecine, neki uzivaju tracati dok ja opste ne ;) po skoli toga bas i ima najvise-ljubomora itd..uglavnom boli me kuk ko ce sta pricati o meni vazno se neobazirati na to i jednog dana iskupiti te tracibabe sto DsUne veli pa ih malo zacrveniti ccc :)

o meni brete niko ne traca, ali ja isto niskim ne tracam o nekom drugom. Nisam jos nikad nista cuo da o meni neko traca, ali kad bi cuo jednostavno me to nebi interesiralo, jer imam ipak svoje, a pametan insan ce uvjek provjerti jel to istina ili pitat toga drugog insana a ne tracati odmah.

hvala dsu na savjetu al ne znam ja sakom od sto ...ja pistolj i u celo :D

ok je tracati al u manjim kolicinama i to oni bezazleni tracevi za koje znas da ne mogu nikom nauditi...al o meni su ovi tracevi na kilograme...sexala se s onim ondje...s ovim ovdje...sa onim tamo...pushila onome...ovome...al sto je najjace to moje projateljice pricaju...mislim osobe za koje sam mislila da su mi prijateljice...

ma koji k.... njih boli s kim sam se ja sevila na pljesevici..kome sam pushila...koliko kondoma mi otislo..hocu reci paketa kondoma...

nek pricaju al nek dokazu sve... B)

a meni malo fali da ih pobijem sviju ko tucice...kad bude coporativna dzenaza znacete ko je pocinitelj :lol:

oko mene se cesto vrti neki trac, zbog mog izgleda ,he he :lol: tj. ljubomorne su mnoge,ali nato sam vise navikla nek pricaju <_< znam da od toga nema nista svako nek gleda svoja posla.

eh ljudi skontala sam jedno...tracati vole osobe koje zele biti u centru paznje i koje zavide drugim osobama...pa ih valjda zato tracaju...kad nemaju takoreci materijala za tracanje onda izmisljaju da stvari postanu interesantnije...to je tako jadno...

jesam ja pametna :D nije d ase ja falim vec to je tako :lol:

Ma tracaju mnogo ..ali ja se neopterecujem s tim..nek pricaju,ako vec vako nemajo nista od svoga zivota pa da moraju da se petljaju i svasta pricaju o drugima..zivim svoj zivot sa osoba kojim hocu,i znamo kakvi smo..a oni sto tracaju..ma ko voli nek izvoli,i don`t care :)

Ma na tako nesto najbolje je coolirati, sto je Bosna rekla za dobrim se konjem prasina dize!

Ili ona druga poslovica: Psi laju, karavani prolaze.
Ja stvarno traceve o sebi nikad nisam puno komentarisala, mozda jesam sa najboljom prijateljicom o tome razgovarala ali s ovima sto su tracali ne, nit sam htjela da ispitivam zasto tracaju ili slicno, tako im dam do znanja da MENI nisu zanimljivi.

"tracevi" - - nama svima vec dobro poznata stvar,ili kako vec da je nazovem.
ja znam da su tracevi,nazalost,temelj nase komunikacije.
koja im je uloga? - - - pa... nemoramo ici daleko,pitajmo se sami pa ce te mozda odgovor dobiti,iako subjektivan,ali bolje ikakav nego nikakav.

Trac je danas nasa svakodnevnica,ja sam tip koji ne voli trac,a ono sto mislim kazem odmah u lice.Jednom sam cula iza zatvorenih vrata trac o sebi,i nije mi bilo nimalo ugodno,bila sam jako razocarana ali jos vise ljuta.Drugi dan sam te iste osobe ujutro za kavom napala takvom zestinom,sasula sam im sve u lice sta sam mislila,tako da se oni u svemu tome nisu mogli uopce ni snaci,a ja sam se osjecala puno bolje.Nemam dlake na jeziku i ono sto mislim to i kazem.

ja cu malo promjeniti pitanje da ne otvaram drugu temu bezveze...

koji je najgluplji trac koji ste ikad culi o sebi??? :huh::lol: :blink:

izaberi
-da sam trudna
-da sam se udala
-da sam spavala sam jednim prof u med da prodjem na prijemnom
-da su mi roditelji razvedeni i da ja zivim kod strica

haos jele :lol:

hehe, jaooo.. katastrofa!!! moje je onda nula.. :)

ja cula da se po cazinu prica da sam "laka cura"... svasta! :blink: :blink:

pa ibro znas kako je, kad se je pricalo kako plesem po stolu gola jel? ako se dobro sjecam,, zasto te onda to iznenadilo duso? ma ne brini, slobodno ti meni pridji, za tebe bi se odrekla ajojjjj.. svemu tome, i plesanju po stolovima i onim frajerima wannabe! ;)

ne znam za traceve u vezi mene al znam da su vazda pricali da ibro tudje zene vozi kuci u 5-6 ujutro, u pripijanom stanju... sreca pa je to samo trac ipak :D

Ma nisi bila gola, imala si gace : :D

p.s.
profac, jel ovo sada pod tema, "Eh da su tracevi istiniti"

hehee, ma more ovdje sve ici... to je ova moderatorica nery tako rekla... da se ne otvara nova tema

HAHAHA, no comment!!! gace?? nisu bile tange? :P

profac, ibro bi volijo vise neg ista da je to istina :P :P