Jump to content
Guest Cazin-girl

Zaljubljeniste A Daljina Vas Dijeli

Recommended Posts

Ma ne da te zalim, kakvi.......
Nego eto da ti pozelim nesto....... ;)

znateli vi kako je to kad volis a daljina vas dijeli?? nema nista gore od toga kad volis a nisi sa voljenom osobom!!  to je za plakati!! :crying:  :heulsuse:  :heul:  :icon_cry:

<{POST_SNAPBACK}>

Uuu znam to veoma dobro,to je grozna stvar.A pogotovo ako si duze vremena da tom osobom

Znam,znam to mi zvuci vrlo poznati :)
Ali sta reci,ako se osobe stvarno vole,sve ce zajedno preci i grahavo i mahalo sta kazu :P
Gadno je t,a mnogi su imali priliku da vide kako je to.
Zato cure/momci trazite sebi curu iz mijesta gdje vi zivite mnogo toga ce te sebi olakshati.. :)

pozz!

znateli vi kako je to kad volis a daljina vas dijeli?? nema nista gore od toga kad volis a nisi sa voljenom osobom!!  to je za plakati!! :crying:  :heulsuse:  :heul:  :icon_cry:

<{POST_SNAPBACK}>

To mi je vrlo dobro poznato :cold::heulsuse:
i jest stvarno je tesko.. al sta ces kad se voli ni daljina nesmeta :D !

E kad se zaljubis kakva daljina kakvi bakraci...nista ne smeta.Ja sam kad se sjetim prici koje sam slusavao kad su ljudi ostavljali zenu i dijecu a isli na baustel 70-tih godina u njemacku austriju a tad nije bilo ni cucemo se svaki 5 minuta :D.Pa nekad se nisu znali vidjeti ni po godinu dana!Ma kad se voli sve se izdrzi !!!

samo nek je tu.

daljina je sranje

ne vjerujes joj ni ovdje kamol na 400 kilometara

samo nek je tu.

daljina je sranje

ne vjerujes joj ni ovdje kamol na 400 kilometara

<{POST_SNAPBACK}>

Ma sve se to da srediti jarane moj :)

Zaljubljena,zaljubljena u njegove usne u pogled taj mada znam da ga ne

Ajoj Ibro ovdje gjde samja nebi reko da zivis u bosni, trac samo taki!!!
jos mi ovde uvjek se vise pazimo da ne saznaju oni u bosni sta!!!
Cuti mali mi zenske smo postene ko nista, kakvi da nam nampadne prevarati!!!
GLUHU BILO!!!!! <_<

Ajoj Ibro ovdje gjde samja nebi reko da zivis u bosni, trac samo taki!!!
jos mi ovde uvjek se vise pazimo da ne saznaju oni u bosni sta!!!
Cuti mali mi zenske smo postene ko nista, kakvi da nam nampadne prevarati!!!
GLUHU BILO!!!!! <_<

hahhahaa, dobro me nasmija ova tvoja zadnja recenica :D

:lol:

lakse cu zaspat :D

Nije tebi mali niko driv sto ti imas losa izkustva pa et vazdan mislis kako i sta i dokle!!!!
De malo se opusti i uzivaj u toj vezi!!!
Nemoj da ti dolazim ja oklagijom, i izbaci te losa misla iz glave!!!! <_<

Izvinite cure, ali meni je ociglednije da iste vi gore nas mogle prije prevariti nego mi vas ovamo dolje....

u nas ti je malehna carsija, jesil nekoga ubo, odmah se sve zna....

bom gore veliki gradovi, nema puno naseg naroda, malo te ko zna, ko da ce neki svabo  oco ganjat ibru da se pohvali kako mu je dero zenu :D

<{POST_SNAPBACK}>

jebiga ibro ona ako ce tebe prevariti ona ce to uraditi dje god bila, ono jes da se dole lakse sazna, svak svakoga znade, ali kad bi na to gledo, nebi se nikad upusto u vezu. Jer povirenje mora biti i moras ga steci ... ali ono 100% neces nikad imati ... zato to pusti, normalno ako te neko nekad prevara da ces jos manje vjerovati, ali ima cura a i momaka sto se toga jos drze ... samo brete umiro i oni :D

ali svak ima svoje, jebiga tako je to :D

dobro je ibro rekao veca carsija veca mogucnost,al eto kako izgradis odnos tako i bude na povjerenju ili nepovjerenju,,osjeti se to ;)

Izvinite cure, ali meni je ociglednije da iste vi gore nas mogle prije prevariti nego mi vas ovamo dolje....

u nas ti je malehna carsija, jesil nekoga ubo, odmah se sve zna....

bom gore veliki gradovi, nema puno naseg naroda, malo te ko zna, ko da ce neki svabo  oco ganjat ibru da se pohvali kako mu je dero zenu :D

<{POST_SNAPBACK}>

Ibrooooo...nemora znaciti!!! Znas kad si sa strane onda si sa strane! I iako je mala carsija... cura koja je prevarena uvjek posljedna sazna!!! Jer to ce uvjek biti vasa carsija! Napravila sam ja to iskustvo!!! Joj grdna rano...sa mojih 24 sta sam sve presla kilometraze... ;-)))
Kad dodjem dole svi me gledali kao tele... a niko da mi kaze TO i TO!!!
Al eto na kraju uvjek pravda pobjedi...ko god varao da varao... IMA BOGA ;-))))

To sto Ibro kaze da ovjde ili bilo gdje malo nasheg naroda ima, gadno si se prevarao..ovdje ti je narod gori a dole kad se ode kazu samo ah ona je odgojena npr. u CH,AT ili DE i odrastla tamo..nema to stim nish ali da narod malo traca..NE NE!
..nikad nece pocet gledati svoja posla :) a uvijek najvishe nadrljati :)..

..smiri, tebi dajem pravo..glupo je da svi znaju oko tebe a ti ne..Ccc! Kad je bIjo frajer da zajebe neka bude i frajer da prizna!..ali kad je bitno uvucu ga! ccC!

Joj ko hoce da prevara, nace put ma da je u tunguziji. I to niko nemoze sprijeciti, sta vam je. Moze se samo naglabati. Prevara se neplanira to se desi neplanski, trenutak momenat pogled...E sad da se nempoze oprostiti moze. Zensko je sposebno to oprostiti, a boga mi i musko..

Joj ko hoce da prevara, nace put ma da je u tunguziji. I to niko nemoze sprijeciti, sta vam je. Moze se samo naglabati. Prevara se neplanira to se desi neplanski, trenutak momenat pogled...E sad da se nempoze oprostiti moze. Zensko je sposebno to oprostiti, a boga mi i musko..

<{POST_SNAPBACK}>

Aaaa hallal ti pita :) sve si right!

<{POST_SNAPBACK}>

Neznam bas da sam Volio ali sam bio zaljubljen al daljina me je odljubila jer biti zaljubljen u nekog il voljeti ga a vidis godisnje dva puta, mislim za novu godinu par dana i ljetni raspust mjesec dana... Inace neznam da bih se ikad vezao za nekog koga cu vidjeti godisnje par put...Al opet sta znas, nesmijem nista reci, mozda se i desi takvo sta pa budem morao ispravljati napisano :)

"..nije to ljubav,nit ljubomora.."

, zasto pocinjati vezu s nekim s kim znas da se ne mozes vidjati nego urijetko (ne mislim na avanture), zasto sam sebi stvarati probleme..

<{POST_SNAPBACK}>

ma slazem se s tobom..sama znam kako je to,i ne zelim vise takve veze :)