Jump to content
Guest Cazin-girl

Zaljubljeniste A Daljina Vas Dijeli

Recommended Posts

Eh narode pa sve je moguce kad se hoce, i kad se voli, narvno da je teze kad se nije blizu ali se zato pozelis osobe i kad je vidis onda je nepustas nikako.. Ja samo zelim svima srecu u ljubavi pa iako nisu jedno blizu drugog i da im kazem sve ce biti ok samo ako se volite i vjerujete jedno drugom... Ma joj ja sam ti pozitivna osoba i vjerujem u ljuabv i romatiku :oops:

Guest Cazin-girl
Eh narode pa sve je moguce kad se hoce, i kad se voli, narvno da je teze kad se nije blizu ali se zato pozelis osobe i kad je vidis onda je nepustas nikako.. Ja samo zelim svima srecu u ljubavi pa iako nisu jedno blizu drugog i da im kazem sve ce biti ok samo ako se volite i vjerujete jedno drugom... Ma joj ja sam ti pozitivna osoba i vjerujem u ljuabv i romatiku :oops:

Uhh kako je neko romantican... heheh ali se malo stid

:lol: Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!
Daleko si voljeni moj, duge su mi tamne noci, ali ljubav snagu mi daje da izdrzim u samoci. Daljina nas dijeli, ljubav nas spaja, tesko je mi je bez tvog zagrljaja. Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg, kad se ledenjaci otope, kad usred noci zasja sunce; NI TAD TE NECU PRESTATI VOLJETI!

… i da mi daju svijet da uzmem sebi, da me u

:oops: Daleka ljubav hmmm,ja mislim da moze postojati ali samo ako se uzmu odma :P ...

Imala sam vezu 2 godine luda sam bila i sada kao da sam druga osoba nemozes vjerovati kako se covjek moze promjeniti...

Mislila sam da tu kraja nikad nece biti da ce to vjecno trajati,da je posljednje u mom zivotu, sada mi je to sve smijesno jer prije pola godine sam upoznala osobu svog zivota za kojeg sam zivot dala odma....

Preporucila bi onima koji imaju daleku vezu ili da se uzmu ili da se rastaju jer od cekanja nista nema najljepse godine svoga zivota ja zelim da provedem sretna a ne u suzama jer to boli 2 godine sam bila balksuz a sada mi se sreca okrenula ..... ljubav je zeznuta :roll: :wink:

Ja vam iz iskustva mogu reci da takve veze nemaju buducnost. Ja sam bila sa momkom iz carsije tri godine skupa, sve je bilo super. Bili smo mladi al smo se voljeli, cak i nakon ovog svega sto sam dozivjela snjim ja sam sigurna da je i on voleo mene. Mozda ne onoliko koliko ja njega, al jeste. I tri godine svog zivota sam ja provela samo cekajuci te dane kad cu biti snjim skupa. Neznam sama sta sam ocekivala od toga svega, al sam zivjela vise za njega nego za sebe. I taman kad je meni snjim bilo najljepse, kad sam ja bila sigurna da je on covjek mog zivota...STREFILO ME KAO SLAG... Pukla jedna prica, zatom pricom jos jedna i tako dalje... i na kraju krajeva saznam ja da on meni nikad nije bio vrjedan, da sam za njega bila samo glupa baustelka... I to boli! Na kraju krajeva je priznao i to je bila cica mica gotova prica... Veza nam nije uspjela, jer to je bar kod nas dvoje bilo nemoguce. Al divim se osobama koje to mogu, koje su toliko dugo na taj nacin skupa...al nisam uvjerena u to da ce trajati vjecno. Dugo mi je trebalo da poslje njega stanem na svoje noge, da pocnem zivjeti bez njega... i da mi udje u glavu... DA SAM JA SEBI NAJPRICA OSOBA NA OVOM SVJETU... Jos me ponekad zabole stare rane...

Al ipak zivim, i cak sam okusila i novu ljubav. Iako sam mislila da to mene vise nece. Sa svojih 20 godina ja sam u tom vidjela smak svjeta. Sad imam covjeka koji je uvjek uz mene kad mi nesto zatreba...I bar sad imam osjecaj...da nikad nisam bila sretnija...

Guest Cazin-girl

Smiri-----> Zao mi je sto si ti daleku vezu tako dozivjela :( Ali kao sto i ti kazes i ja se divim onim koji mogu tako daleku vezu da imaju. I nadam se ako ja jedan put sretnem negog sto je daleko da ce moci drzati....

Cazin-girl

Smiri-----> Zao mi je sto si ti daleku vezu tako dozivjela :(  Ali kao sto i ti kazes i ja se divim onim koji mogu tako daleku vezu da imaju. I nadam se ako ja jedan put sretnem negog sto je daleko da ce moci drzati....

Cazin-girl

Hvala na razumjevanju... al saslusaj moj savjet. Ako ikad dodjes u tu situaciju, ja bi ti preporucila da neulazis dublje u to. Jer kad vec imas nekog, najljepse je da je taj neko uz tebe i za tebe tu. I svugdje ima finih, lijepih, zgodnih, pametnih, sarmantnih bosanaca... a ne samo u cazinu....

kolko ja znam..u mene sto je bilo i u drugih sto sam cula ..prije il kasnije je kraj..ok mozes ti nekog voljeti i sve..al sta ce ti kad si ti npr 500km il mozda jos vise od te osobe..i vidis osobu mozda jednom dvaput na godnu..zato se mi cini da se je beze zaljubiti u tu osobu..mozes biti s njom i sve al sve u izi..ma sta ja znam,men su te veze beze..ja ovdje on tamo i samo prek smsa i to.... :lol:

:lol: heehe to ti je pravo bacas joj pricu kako jevolis itd... aovamo po svome a ona kad dode skidas joj zvjezde sa neba !!!jel tako_mIssy_hehe :lol:

samo Missy sto to pamet kaze "nemoj se zaljubiti" ali nazalost je srce jace. nikad se nezna u koga ce se insan zaljubiti. ponekad veze preko zice zna biti jaca nego ovako.

Sto se tice daljine, mogao bih, a na osnovu licnog iskustva, izjaviti da je svaka daljina veca od pola metra, pogubna za ljubav. Cim ti ljubav ne mozes opipati, nastaju problemi. Daleko od ociju daleko od srca.

Istina je kada kazu da ljubav nema granice :).

Moja prica... ( ukratko :))

Prije dvije godine i kusur, slucajno zalutah na stranicu Cyber-mahala. Tu pocnem da ucestvujem na forumu itd itd. Osoba iza nicka Tifa29 mi se doimala jako interesantnom. Dopadali su mi se njegovi komentari, njegov nacin razmisljanja.

Slucajno zavirim i na chat Mahale. Dok sam boravila na chatu, tifa mi se javi. Onako, zezali se pricali itd. U tom trenutku zazvoni mi mobilni, ja mu kazem da priceka sekund dok zavrsim razgovor. Kada sam se opet prikljucila chatu, on me pita da li moze dobiti moj broj tlf. "Ajd ok, rekoh ja i dam broj". Nakon nekoliko minuta on mene zove, pricali smo kao da se cijelu vjecnost poznajemo. Od tada me nije prestao zvati. Kaze mi: Imas lijep glas, ne mogu odoljeti hehe :). Sve cesce me poceo zvati, nekada i preko 20 puta na dan, samo da bi rekao da misli na mene. Ja kontala, ovaj nije normalan :). Ubit ce se kada mu racun stigne. Relacija Njemacka-Norveska nije mala, a bogami ni jeftina :).

I tako, vrijeme prolazilo, mi redovno pricali, upoznavali se, kako na netu, forumu, tako preko telefona. E onda dodje i trenutak naseg susreta. Vidjeli se i jos vise se zainteresovali jedno za drugo. Nakon prvog susreta, sve cesce smo se vidjali, odlazili zajedno na ljetna ferija itd.

I et, nakon dugogodisnje veze na daljinu ucinismo i korak napred. Uzeli smo se. Sada zivimo sretno i zadovoljno sa uvjerenjem da: "ljubav nema granice" kada covjek nadje pravu osobu. :wink:

samo Missy sto to pamet kaze "nemoj se zaljubiti" ali nazalost je srce jace. nikad se nezna u koga ce se insan zaljubiti. ponekad veze preko zice zna biti jaca nego ovako.

tu imas i pravo..al ponekad ipak mozes malo potrpiti i probas se ne zaljubiti..djeluje vjeruj :)

ma daco tako,mal prica vamo mal tamo dok ste skupa..ako nije nista ozbiljno i posle svak svojim putem sa sjecanjima na zaljubljene dane ..hehe :D :D

djevojka sa une bas mi je drago za tebe ..sve najbolje od m|ssy ..ma ima i takvih slucajeva sa happy end al ih je takoooooo malo na zalost..zato vec ak se zapetljas sa nekim sto je daleko bar cuvas da ne postane preozbiljno ako ne mislite posle imati nista vise kad jedno ode nazad..

_mIssy_ samo mogu ti reci da vi slovenke(bosanke)malo zeznute cure nazalost imao sam iskustva ali nezalim to je bila ljubav,sad kad prodem kroz ljubljanu i sjetim se nje ali nazalost to je samo proslost!!! i zato kazem dok ste zajedno ok a posle !!!!kud koji mili moji!!!!

jesam, i ja sam bila jednom daleko od svoje ljubavi, on je bio u cazinu a ja sam iz vana, iz austrije. bilo je vrlo tesko,jos pogotovo kad cujes sta je on sve radio,dok si ti gore