auslanderka zauvjek bosanka

Gdje beba spava?

65 posts in this topic

Ono sto mi je interesantno je da se moze cuti : <[u]a djecu jos drze kod sebe u spavacoj kako mogu ovo ono[/u]< a onda te iste osobe rade to isto i onda je to opravdano i ok,al nek se drugom trubi kako to nije uredu :D

Nasa beba heheh ako joj ne utrnu noge (ko jutros) sama dodje do nas i zavuce se,obavezno vuce dudu i cuku.. :) a fala Bogu pa se i voli ujutro izlezavati ono pod crnogorski da se sad kad sam se probudila odmorim od spavanja :)
1

bas me interesuje gdje bi to bebica trebala spavati ako en u spavacoj sa roditeljima,druga stvar pa i lijepo je kad ti tvoje rodjeno djete dodje u krevet i zavice se izmedju OCA MAJKE i osjeti toplinu i ljubav.
0

Moji spavaju jos kod nas normalno jer su jos uvijek mali, ali kad budu 3-4 godine ako Bog da nadam se da ce imati svoju sobu i spavati tamo ali i kad bi dosli kad kod nas spavati ne bi bio belaj, ovako male ih ne bi ostavljala same u sobi :)
0

[quote name='x-men' timestamp='1322810826' post='445474']
bas me interesuje gdje bi to bebica trebala spavati ako en u spavacoj sa roditeljima,druga stvar pa i lijepo je kad ti tvoje rodjeno djete dodje u krevet i zavice se izmedju OCA MAJKE i osjeti toplinu i ljubav.
[/quote]

moj je do neka 3-4mj bio u spavacoj i onda samo ga "bacili" u djeciju :D

men je to bolja opcija,jer sto duze ostaju teze ih se "rijesiti" hahha a vala volim i ja mjesta kad spavam imat,mada prespava i kod mene moj i sad samo kad smo nas 2 sami a inace pokupi svoje 3 sljive i vozi u svoju sobu :D
2

Moj Sincic ima sad 6 mjeseci ali spava u svom kreveticu u nasoj spavacj sobi,doce vrjeme kad bude sam spavao sad sam neako siguriji da je u svojoj sobi jer kad bi spavao u drugog sobi teze ga je cuti i uvjek bi morao spavati sa uhom otvorenim,ovako spavam jos bolje a cujem svaki njegov pokret i ujutro se probudim odmoran..
0

:) ja se slazem sa azb jer ko ima mogucnost da ima sobu najbolje je dijete kad se oduci budit po noci staviti da spava u svojoj sobi jer tako kasnije nece biti problema kad treba diejte naucit se da spava samo hvala Bogu postoje babyphones tako da se cuje sve zivo ja ga koristim i onako kad Nani spava u drugoj sobi a ja sam npr u kuhinji ili dnevnom boravku ... jer moj mali zvrk cim cuje da se netko pomice ili se je digao i ona se dize nebi spavala :) ponekad je roditeljima potrebna i privatnost :)
1

naravno da treba privatnost ali nece se izgubiti ljubav ili ono privatnosti jedan period ako bebica spava u sbi sa roditeljima ali svako ima svoja pravila.
0

ne kazem ja nista da netreba moja jos spava u spavacoj jer nemam za sad mogucnosti da ima svoju sobu ali ako Bog da kad se preselimo oboje djece ce imati svoju sobu i bom Enej je vec velik a za Nani imam babyphone i tako da nece biti problema :)
0

to je istina i naravno da je ljepse kad je u svojoj sobi i kad ima svoj svijet,izgradjuje karakter i vec odmalena privatnost hehe,a ljepse je i otici u djeciju sobu pa se ozigrati snjim i proitati i sta i otici radostan sa zenom svojom ili zene sa covjekm sjediti i svoje momente imati..
2

[quote name='x-men' timestamp='1322899255' post='445535']
Moj Sincic ima sad 6 mjeseci ali spava u svom kreveticu u nasoj spavacj sobi,doce vrjeme kad bude sam spavao sad sam neako siguriji da je u svojoj sobi jer kad bi spavao u drugog sobi[b] teze ga je cuti i uvjek bi morao spavati sa uhom otvorenim[/b],ovako spavam jos bolje a cujem svaki njegov pokret i ujutro se probudim odmoran..
[/quote]

ja ti spavam napola :) zna se desit da legnem kasno i bas kad me savlada onaj prvi san da ne cujem sve,al posto je soba djecija uz spavacu vrata svoja oskrinjim malo i sve cujem...a nece bit nista ako malo place dok ja cujem pa odem :) odmah u pempas manje :D
2

Svi u svojim sobama u svojim krevetima ... :D

0

Apsolutno!

Nikad nije posojala ni najmanja dilema o tome, možda mali kompromis sa odškrinutim vratima ili malom lampom u sobi, ali to je bilo sve.

0

JA SAM SVOGA NAUCILA UZA ME DA SPAVA PA PROBLEM KAD COVJEK DODJE KUCI NIJEDNO NASPAVANO A BUDIMO SE POLOMLJENI,SAD MU JE 15 MJESECI I ODVOJILA GA NA DVOSJED AL OPET ME BUDI U TOKU NOCI I MORAM NJEMU

0

mislim da je najbolje da beba spava u svojoj sobi (il makar u svome krevetku) ako je to moguce a ne u sobi a pogotovo ne u krevetu roditelja.

0

Stalo auto cojku u po nicega I sad treba prenociste traziti.Nakon 15ak minuta pjesacenja naidje na jednu kucu.Pokuca na vrata I upita da li bi mogao tu prespavati.

Nasi ljudi poznati kao dobri domacini ,naravno da su prije  spavanja dobro nahranili I napojili gosta I u neko doba domacn kaze:

-e priajtelju,sad ti volja spavati sa mnom I zeno u sobi il sa bebom tamo u drugoj sobi

On onako umoran konta,,djes me sa bebom da mi ne da oka sklopiti citavu noc.Kaze,ja cu sa vama u sobu,,

Tako I bi.

Ujutro se probudili,friski ,naspavani I sjeli u kuhinju da popiju kafu.U to ulazi plavusa,ne da gledati u sbe,noge do vrata I kaze ,,cao ,ja sam Beba,,

A ovaj gost ce ni dvi ni tri nego ,,cao,ja sam konj,drago mi je,,

0

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Logiraj se sada

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.

• Obavijesti

• makcode

FORUM JE READ ONLY

02/29/2016

Poštovani članovi foruma,  zbog radova na forumu on je do daljnjeg samo za čitanje.    cazin.NET team