auslanderka zauvjek bosanka

Gdje beba spava?

65 posts in this topic

Poodavno neka rasprava oko te teme...

Neka je u spavacoj... ne cujes je.. moras ustati staviti dudu..ovo ono...

Uguraj krevetac u spavacu da je kraj tebe... sta znam..

Haj kad je bebac mali skroz al od 3mj mislim moze vec u sobu he he..

Sta vi kazete?
0

Moze, ali zasto?? zasto enuzivatu ou onom slatkom puhkanju i disanju pored. Zasto ne uzeti bebu pored sebe,u krevet. Aj meee nista ljepse nema nego kad tako malo to stvorenje se sklupci i dihuce pored.. :rolleyes:

aaaaa hocu jos jednu bebu
0

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' date='20 October 2009 - 00:44 ' timestamp='1255995892' post='344714']
Poodavno neka rasprava oko te teme...

Neka je u spavacoj... ne cujes je.. moras ustati staviti dudu..ovo ono...

Uguraj krevetac u spavacu da je kraj tebe... sta znam..

Haj kad je bebac mali skroz al od 3mj mislim moze vec u sobu he he..

Sta vi kazete?
[/quote]

neznam, to je opet kako ko :)

na
0

Aaaa.. Nema
0

Neka bebe u kreveticu al u mojoj sobi dok ne bude vrijeme da ima sama svoju sobu ;) ja tako volim gledati bebike kad spavaju, jedva cekam svoju ako Bog da gledati :D
0

[quote name='selma90' date='21 October 2009 - 16:11 ' timestamp='1256134281' post='345029']
Neka bebe u kreveticu al u mojoj sobi dok ne bude vrijeme da ima sama svoju sobu ;) ja tako volim gledati bebike kad spavaju, jedva cekam svoju ako Bog da gledati :D
[/quote]

Slazem se Selma s tobom, neka je u sobi kod mene blizu, jedino je ne bih noci stavljala da spava kod mene, jer bih se bojala da je ne ugusim.
0

[quote name='Apotekarka_21' date='21 October 2009 - 15:14 ' timestamp='1256134462' post='345031']
Slazem se Selma s tobom, neka je u sobi kod mene blizu, jedino je ne bih noci stavljala da spava kod mene, jer bih se bojala da je ne ugusim.
0

Bebe neka u kreveticu da se ne navikne spavati kraj mame ali neka krevet bude u sobi pokraj... nikako ne u drugoj sobi dok ne bude vrijeme da ima samo svoju sobu.
0

[quote name='Apotekarka_21' date='21 October 2009 - 15:14 ' timestamp='1256134462' post='345031']
[/quote]

Moje mlade mame, kako ugusiti... :)
To se spava i cujes je pored kako disi u snu :)

Zapamtite jedno da je to najjaci vez izmedju dva insana. To je dublje i jace od bilo cega. Veca ljubav nepostoji.
0

[quote name='Sebina' date='21 October 2009 - 13:55 ' timestamp='1256126129' post='344989']
neznam, to je opet kako ko :)

na
0

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' date='22 October 2009 - 10:59 ' timestamp='1256205588' post='345145']
E super ja to njima isto tvrdim, a one e duda e ovo ono... kontas imas uslove, znaci grijanje, pare da kupis ono sto bebi treba u sobi itd i sto ne bi bila u svojoj sobici :)

Mene bi bilo strah samo od moje jace polovice... ipak majka spava s jednim okom otvorenim dok je beba tu, a babo hehe ko klada hahahha.
[/quote]

pa i ja sam mislila na svoju bolju polovinu hehe al nisam se ba
0

Ja samo znam da to malo vremena nemozete dva puta zivjeti!
0

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' date='22 October 2009 - 11:59 ' timestamp='1256205588' post='345145']
E super ja to njima isto tvrdim, a one e duda e ovo ono... kontas imas uslove, znaci grijanje, pare da kupis ono sto bebi treba u sobi itd i sto ne bi bila u svojoj sobici :)

[b]Mene bi bilo strah samo od moje jace polovice... ipak majka spava s jednim okom otvorenim dok je beba tu, a babo hehe ko klada hahahha.[/b]
[/quote]

jopet mi sve krivi ... :lol:

slazem se da ima svoj krevetac ... barem do trece godine a onda da spava izmedju roditelja ... :D
0

[quote name='lucky' date='23 October 2009 - 08:40 ' timestamp='1256280000' post='345275']
slazem se da ima svoj krevetac ... barem do trece godine a onda da spava izmedju roditelja ... [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]
[/quote]

nebi preporucila da sa 3 godine spava djete izmedju roditelja...ja kad sam bila tolihna ili jos manja zavucem se izmedju mame i babe...i ono sve mirno i od jednom babo pocne galamit: "zeno sklonjaj je sa moje glave" :D eto sta ti je dijete malo :D

p.s. jesamli ja bila lopov? :P
0

ma bebica u krevetac a u krevetu sa svojom zenom,nije tesko ustat ako dijete zaplace.a ti sany mora da si vrtljiva bila kao bebica hihih
0

[quote name='_Sany_' date='23 October 2009 - 07:57 ' timestamp='1256281058' post='345279']
nebi preporucila da sa 3 godine spava djete izmedju roditelja...ja kad sam bila tolihna ili jos manja zavucem se izmedju mame i babe...i ono sve mirno i od jednom babo pocne galamit: "zeno sklonjaj je sa moje glave" :D eto sta ti je dijete malo :D

p.s. jesamli ja bila lopov? :P
[/quote]

ma kakvi lopov bas si bila dobrica :P ... ne bi ni ja preporucila da dijete spava izmedju roditelja, tad treba da ima svoju sobu ( ako je moguce ) :D

pozz,
0

dakako da beba treba imati svoj krevet... ali ipak ponekad je slatko osjetiti to malo tjelo kako dihuce pored i mirno spava..

ili kad ga muci nesto nekad bebu smiruje samo sto je uz mamu ;)

uzivajte... brzo, prebrzo rastu :(
0

[quote name='EcI PeCi PeC' date='24 October 2009 - 01:52 ' timestamp='1256345561' post='345444']
dakako da beba treba imati svoj krevet... ali ipak ponekad je slatko osjetiti to malo tjelo kako dihuce pored i mirno spava..

ili kad ga muci nesto nekad bebu smiruje samo sto je uz mamu ;)

uzivajte... brzo, prebrzo rastu :(
[/quote]

da, normalno da kad je nesto muci da treba da bude uz mamu ili da nekad pajki pored, ali sigurnije je za bebu da spava u svom kreveticu ( s obzirom na to kako ja spavam :D )

istina je da brzo rastu :( ja cu uvijek radjati, radjati, radjati, radjati, tako da uvijek imam malu bebu u kuci :P :P
0

[quote name='selma90' date='24 October 2009 - 09:08 ' timestamp='1256371726' post='345456']
da, normalno da kad je nesto muci da treba da bude uz mamu ili da nekad pajki pored, ali sigurnije je za bebu da spava u svom kreveticu ( s obzirom na to kako ja spavam :D )

istina je da brzo rastu :([b] ja cu uvijek radjati, radjati, radjati, radjati, [/b]tako da uvijek imam malu bebu u kuci :P :P
[/quote]

hehe dobra si , nadamo se da ce mujo izdrzati tempo hehe
0

[quote name='Sebina' date='24 October 2009 - 18:18 ' timestamp='1256404701' post='345513']
hehe dobra si , nadamo se da ce mujo izdrzati tempo hehe
[/quote]

hehee, hoce - nece, morat ce :P :P
0

[quote name='selma90' date='24 October 2009 - 18:50 ' timestamp='1256406637' post='345514']
hehee, hoce - nece, morat ce :P :P
[/quote]

Lakse je parviti djece nego radjat :D
0

[quote name='EcI PeCi PeC' date='25 October 2009 - 19:46 ' timestamp='1256496378' post='345578']
Lakse je parviti djece nego radjat :D
[/quote]

znam znam :D
0

[quote name='selma90' date='24 October 2009 - 10:08 ' timestamp='1256371726' post='345456']
da, normalno da kad je nesto muci da treba da bude uz mamu ili da nekad pajki pored, ali sigurnije je za bebu da spava u svom kreveticu ( s obzirom na to kako ja spavam [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] )

istina je da brzo rastu [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/sad.gif[/img] ja cu uvijek radjati, radjati, radjati, radjati, tako da uvijek imam malu bebu u kuci [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img] [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]
[/quote]

nemoras ti uvjek radjati. prestanes radjati kad ti djeca pocnu imati djecu. pa ti cuvaj unuku il unuka :D
0

nekukajte vazda za to radjanje hihiih,i Arnold Swarceneger je dokazao da to i muski mogu.et jos malo nam necete trebat ni za dijecu :P nedo Bog brete da ja moram radjat jos haha.majka priroda je zene namjenila za taj cin.
-2

[quote name='_Sany_' date='26 October 2009 - 17:05 ' timestamp='1256573128' post='345678']nemoras ti uvjek radjati. prestanes radjati kad ti djeca pocnu imati djecu. pa ti cuvaj unuku il unuka :D [/quote]heheh, uh kad bi ja tad tek prestala radjati, koliko bi ja djece imala :D hehe ... ne namjeravam ja imati 10 djece :D al moze jedno recemo 5, sto da ne hihi :lol: :P :P[quote name='x-men' date='26 October 2009 - 17:35 ' timestamp='1256574933' post='345681']nekukajte vazda za to radjanje hihiih,i Arnold Swarceneger je dokazao da to i muski mogu.et jos malo nam necete trebat ni za dijecu :P nedo Bog brete da ja moram radjat jos haha.majka priroda je zene namjenila za taj cin.[/quote]ma kakvi muskarci radjati djecu, forum bi se srusio od vaseg kukanja ovdje :P :P :icon_cheesygrin:
0

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Logiraj se sada

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.

• Obavijesti

• makcode

FORUM JE READ ONLY

02/29/2016

Poštovani članovi foruma,  zbog radova na forumu on je do daljnjeg samo za čitanje.    cazin.NET team