Jump to content
Sign in to follow this  
CAZINJANIN

Fifa 2010

Recommended Posts

[quote name='Osman_10' date='13 October 2009 - 21:18 ' timestamp='1255461499' post='343359']
mene fifa nije odusevila koliko su uzvikali,al je mogu igrati,grafika igraca ostaje ista vec 3 godine :S

sad sam kreno malo i pes
[/quote]

onda cu morati i to testirati :D

ali opet bolja je grafika na pes 9 neg na fifi 10 na ovom mom pc-u tako da mislim da je jope u pes bolja grafika kako god da okrenes :(

iako vise volim fifu moram ovo reci jbg

ja sam tako vikao isto, kad dodje nova fifa vauu, slika aman al igra kilava, i neide, kontam ma bolja je stara, pa onda install staru tj samo prethodnu verziju i vidim koliko je razlicita, nikad nisamm igrao konstantno fifu do izlazka druge tj novije pa da mogu odmah reci jel bolja il ne, al mi je zato trebao dokaz te sam instalirao i vidio da grijesim, cim poigras koju partiju nove, uhodas se u vec upraksane poteze i tipke te samo davaj kakvih turnira, eh da mi je moj rodjo Ne volim januar da razbacimo koju partiju, a dobra fora sa grafiko od 3 godine, sta mislis da ljudi prodaju pricu, de ukucaj malo u youtube sta ljudi rade sa fifom, mi se samo igramo a ljudi rade sa njom akrobacije, doduse moram imati xbox i onaj njihov gamepad al ja sam neke finte uspio i na ovom normalnom...

[quote name='PC_DoctorE ' date='14 October 2009 - 02:29 ' timestamp='1255483764' post='343407']
ja sam tako vikao isto, kad dodje nova fifa vauu, slika aman al igra kilava, i neide, kontam ma bolja je stara, pa onda install staru tj samo prethodnu verziju i vidim koliko je razlicita, nikad nisamm igrao konstantno fifu do izlazka druge tj novije pa da mogu odmah reci jel bolja il ne, al mi je zato trebao dokaz te sam instalirao i vidio da grijesim, cim poigras koju partiju nove, uhodas se u vec upraksane poteze i tipke te samo davaj kakvih turnira, eh da mi je moj rodjo Ne volim januar da razbacimo koju partiju, a dobra fora sa grafiko od 3 godine, sta mislis da ljudi prodaju pricu, de ukucaj malo u youtube sta ljudi rade sa fifom, mi se samo igramo a ljudi rade sa njom akrobacije, doduse moram imati xbox i onaj njihov gamepad al ja sam neke finte uspio i na ovom normalnom...
[/quote]

meni je fifa draza os pesa i uvijek ce biti,al jbg imaju para koliko hoce a grafiku ne mogu poboljsati dobro,ja fifu igram i uvijek cu igrati al jbg sto jes jes

ko bi fife 10 online sa mnom nek me doda na xf dark1chaos Edited by sanel87

Ja ju nisam igrao, ali čitam po netu samo riječi hvale. Igra je pobrala super ocjene, a to se ne događa često u sportski remasterima pro

pravo da vam kazem ja nisam primijetio neki veliki skok sto se tice grafike ili igre, uvjek je bolja od prethodne, i po igrivosti i po grafici, fkt se na ovoj osjeca neka svjezina al sto se same igre tice nista posebno za dodati, ja opet kazem ko i u postu ispred, mi svi igramo fifu ko realni nogomet, al imaju manijaci koji prave karafeke sa loptop a to daje skrot novo lice igri, ko ove nove me nervira kad se odabere tim i prebaci gamepad na jednu i dr stranu, znaci kad dvojica igraju, odmah ulazis na stadion, a kad si sam protiv cpu, prije pocetka tekme imas opciju tema management da nastimas formaciju, prvu postavu i bla bla, nikako mi nije OK, a drug stvar sto sam naucio na prethodnoj da kad igrac povuce laptu i kad je zategnem da je opalim on napravi korak il dva, i taman ja tu reagujem da napunim na sut, dok je kod ovo sut u trku i rijetkost je da imas bash jak sut!!!

prebaci sve sa cdova u novi folder , extraktujesh pomocu winrara ili 7- zip koji hoces , onda sa toga pokrenes instalaciju , uneses cd - key , i crackujesh , i igras :D

ja cu kad dobijem PES 10 usporediti i vidjet cu sta je bolje,fifa mi je uvijek bila draza od pesa ali fifu nisu napravili bolje,i adi ne znam gdje si procito rijeci zahvale za fifu 10,mozda jesi prije neg sto je izasla da pisu stranice,ali sve igraci kazu da je ista 09,grafika nimalo bolja,jedina razlika su golovi...malo su bolji (mislim na gol a ne kad zabijes ili primis xD)

evo ja sam dobio cd-ove nit sam zadovoljan igrom nit bilo cime drugim :D gore od 09... 2008 je vrh za obe :S

Instaliracu i PES cim skinem zadnjih 7 partova :D

al mislim da nista ne moze parirati fifa 08 :D

[quote name='najmladji_sejtan' date='23 October 2009 - 21:16 ' timestamp='1256328964' post='345424']
prebaci sve sa cdova u novi folder , extraktujesh pomocu winrara ili 7- zip koji hoces , onda sa toga pokrenes instalaciju , uneses cd - key , i crackujesh , i igras :D
[/quote]

Uspio sam :) Hvala ;)

[quote name='kosarkas_ca' date='24 October 2009 - 01:35 ' timestamp='1256344551' post='345443']
Uspio sam :) Hvala ;)
[/quote]

nema problema ako sam pomogao ista :D

jel ima BIH reprezentacija u FIFI 2010..jedan mi je rekao da nema ali sad sam gledao neke slike na FB i ima BIH?

[quote name='PC_DoctorE ' date='16 October 2009 - 15:53 ' timestamp='1255701216' post='343987']
pravo da vam kazem ja nisam primijetio neki veliki skok sto se tice grafike ili igre, uvjek je bolja od prethodne, i po igrivosti i po grafici, fkt se na ovoj osjeca neka svjezina al sto se same igre tice nista posebno za dodati, ja opet kazem ko i u postu ispred, mi svi igramo fifu ko realni nogomet, al imaju manijaci koji prave karafeke sa loptop a to daje skrot novo lice igri, ko ove nove me nervira kad se odabere tim i prebaci gamepad na jednu i dr stranu, znaci kad dvojica igraju, odmah ulazis na stadion, a kad si sam protiv cpu, prije pocetka tekme imas opciju tema management da nastimas formaciju, prvu postavu i bla bla, nikako mi nije OK, a drug stvar sto sam naucio na prethodnoj da kad igrac povuce laptu i kad je zategnem da je opalim on napravi korak il dva, i taman ja tu reagujem da napunim na sut, dok je kod ovo sut u trku i rijetkost je da imas bash jak sut!!!
[/quote]
Evo moji frendovi, opsesivni igrači virtualnog nogometa, su mi malo stvari pojasnili :D
Naime, valjda je FIFA 2010. za PC sranje, dok je verzija za PS3 i XBOX360 genijalna i dosta bolja od novog PES-a ^_^ . To objasnjava ocjene bazirane na dozivljaju s konzola i tvoj ne baš najbolji dojam rođeni :)

Ja kontao da je to isto, ali očito je ova verzija drugačija na konzolama :/ Edited by [TaKe_dOwN

Evo novi sam na forumu cisto da vidim znajul nasi Bosancherosi ista vezano za FIFA postavke kontrola, na PC-u.

Naime fan sam PES-a, no moje prve futbalske dane sam ucio uz FIFU i to 98. Kada su postojali mali tereni i stara BIH repka.

No raja, ja sada PES pravo ogorceno gledam jer ima niz razloga, jedina 2 koja cu spomenut ili ajd neka bude 3 zbog kojih vrijedi su: 1.Grafika terena i navijaca (solidni navijaci pravo) 2. Grafika igraca, 3.Multiplayer

No Fifa je realnija, bolja i veci je gust igrati, nije arcadna kao sto je to PES, nije debilna i robotska, cak imas odredjene tezine koje su puno realnije u podesavanju za razliku od PES-a.
Takodjer zadovoljan sam u nacinu i kriteriju sudjenja, sudaca. Jednostavno sve je super, samo se nadam da ce jednog dana preci vise tu prepreku graficku i napraviti pravu graficku evoluciju fife da uzivamo do maximuma.

[b][i]Eh sad slijedi moje pitanje svim fanovima FIFE i iskusnijim momcima: Kako da nastimam na gamepad-u (GIGAtech) da mogu izvoditi sve one divne driblinge koji postoje u FIFA 2010.
Zaista je smor zivi igrati bez toga, a sa time sam spreman i karijeru da prelazim.[/b][/i]

p.s.

hvala unaprijed na trudu i odgovoru.