Jump to content
Sign in to follow this  
konkorda

sluzbeni radnici u cazinu

Recommended Posts

ok, konkorda ukazala si na svoje dozivljaje u Bosni ... po tvojoj prici vidi se da su ti bila traumaticna ...
al meni nisu jasne neke stvari ... taj slucaj u banci i to s policajcem ... zasto si to drzala u sebi do dolaska u svicarsku i tamo objavljivala u novinama ... iz tvojih postova se vidi da si osoba koja ima petlju ... zasto nisi kada ti se to u banci desilo otisla kod direktorice ili dirketora te banke i pozalila se , kao i to s policajcem da si otisla do policijske uprave i prijavila doticnog policajca ...

svjesni smo mi svi kako se ponasaju nasi sluzbenici ... i normalno je da tu ima mjesta za napredak ... da budu bolji i svasta nesto ...
to da je musterija uvijek u pravu , nepije vode ... jer zbog te krilatice , neki trgovacki centri u cazinu su otisli tako daleko da robu koju ukrade musterija naplacuju blagajni preko koje je prosao taj kupac ... a imaju zastitare koji sve to vide samo zapisu sta je klijent ukrao i preko koje blagajne je prosao i toj blagajnici se taj artikal naplati ...

tema je otvorena za daljnu diskusiju ...

sluzbenici il ne sluzbenici
ni ovi sluzbenici na forumu nisu nesto u odnosima tj nemaju odnos neki

te zakljucaj te odkljucaj cura lipo kaze svoja iskustva koja joj nisu pozitivna i nama napadnu nju a ne policajca koji kocka, sluzbenikia sto pojede tudji burek il sluzbenika koji strajka

kod nas ima mnogo propusta ali ima i ljubaznosti,mi smo ljudi takvi dole,i nema to ko sta da mijjenja ima da se usavrsava radan duznost,ali ima puno propusta i po evropi sto se tice sluzbenih radnika,ima i ovdje policije koja kocka al eto mozda ne javno ili zapale joint ili napiju se,ima stvarno,onda ima neljubaznih sluzbenika,meni su gori oni po buticima kad idu za tobom,ja sma mnogo puta izgalamio se i trazio sefa butica kad ide zamnom misli da cu ukrast ma meni dodje da slomim butic,koji k ides zamnom,znam ja sta meni pase,zovancu te ako mi budes trebala ali nemoj ici zamnom kao cuko.to ovamo gore vazda dodju problemi po buticima zbog toga sa mnogo naroda ,tako neljubazno od njih.

[quote name='zilho' date='15 October 2009 - 09:15 ' timestamp='1255594555' post='343659']
sluzbenici il ne sluzbenici
ni ovi sluzbenici na forumu nisu nesto u odnosima tj nemaju odnos neki

te zakljucaj te odkljucaj cura lipo kaze svoja iskustva koja joj nisu pozitivna i nama napadnu nju a ne policajca koji kocka, sluzbenikia sto pojede tudji burek il sluzbenika koji strajka
[/quote]
Zilho: ma ti si meni toliko simpatican da ja samo klikam o trazim tvoje postove i nasmijem se iz dubine duse.svaka cast znas me nasmijati.A sta kazes :Pojeli burek?Ha ha ha ha ma nisu pojeli vec pricali o narucivanju bureka.A jesu tebi pojeli???

[quote name='konkorda' date='15 October 2009 - 11:39 ' timestamp='1255599589' post='343685']
Zilho: ma ti si meni toliko simpatican da ja samo klikam o trazim tvoje postove i nasmijem se iz dubine duse.svaka cast znas me nasmijati.A sta kazes :Pojeli burek?Ha ha ha ha ma nisu pojeli vec pricali o narucivanju bureka.A jesu tebi pojeli???
[/quote]
meni je sluzbenik pojeo
i nisma simpatican ja sam djubre od cojeka
postove pisem iz dosade
neg ti smisli kaznu za sluzbenika koji jede bureke tudje pa kad dodjes da ga upoznas on je pravi sluzbenik
evo da se pozalim na sluzbenike sto strajkuju jer mi nedaju tablicu za motor i da him kazem jebla vas tablica ni ne treba mi juce sam pao sa motora sad nemam ni zmigavac a dobicu tablice da je motor ispravan znaci vozim motor bez tablica jer i ja strajkam a milicija me nemere ni ufatiti

[IMG]http://www.imagesforme.com/upload/491095a6.jpg[/IMG]
da sam imo tablicu mogo sam pasti daleko vako sam pao na dubravama kod brekovice samo

[quote name='zilho' date='15 October 2009 - 10:59 ' timestamp='1255600779' post='343692']
meni je sluzbenik pojeo
i nisma simpatican ja sam djubre od cojeka
postove pisem iz dosade
neg ti smisli kaznu za sluzbenika koji jede bureke tudje pa kad dodjes da ga upoznas on je pravi sluzbenik
evo da se pozalim na sluzbenike sto strajkuju jer mi nedaju tablicu za motor i da him kazem jebla vas tablica ni ne treba mi juce sam pao sa motora sad nemam ni zmigavac a dobicu tablice da je motor ispravan znaci vozim motor bez tablica jer i ja strajkam a milicija me nemere ni ufatiti

[IMG]http://www.imagesforme.com/upload/491095a6.jpg[/IMG]
da sam imo tablicu mogo sam pasti daleko vako sam pao na dubravama kod brekovice samo
[/quote]
Joj zilho ja padam od smjeha.Sama sam u stanu i citajuci tvoj post toliko sam se glasno smijala da je citav stan zvonio.ti si toliko smjesan da bi mogao da zamjenis izeta fazlinovica.jedan veliki pozdrav
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='lucky' date='15 October 2009 - 07:41 ' timestamp='1255588899' post='343642']
ok, konkorda ukazala si na svoje dozivljaje u Bosni ... po tvojoj prici vidi se da su ti bila traumaticna ...
al meni nisu jasne neke stvari ... taj slucaj u banci i to s policajcem ... zasto si to drzala u sebi do dolaska u svicarsku i tamo objavljivala u novinama ... iz tvojih postova se vidi da si osoba koja ima petlju ... zasto nisi kada ti se to u banci desilo otisla kod direktorice ili dirketora te banke i pozalila se , kao i to s policajcem da si otisla do policijske uprave i prijavila doticnog policajca ...

[b]
svjesni smo mi svi kako se ponasaju nasi sluzbenici ... i normalno je da tu ima mjesta za napredak ... da budu bolji i svasta nesto ...
to da je musterija uvijek u pravu , nepije vode ... jer zbog te krilatice , neki trgovacki centri u cazinu su otisli tako daleko da robu koju ukrade musterija naplacuju blagajni preko koje je prosao taj kupac ... a imaju zastitare koji sve to vide samo zapisu sta je klijent ukrao i preko koje blagajne je prosao i toj blagajnici se taj artikal naplati ... [/b]

tema je otvorena za daljnu diskusiju ...
[/quote]

da ima toga... ali ima recimo i trgovaca bezobraznih...

znam za slucaj gdje je u jednom trgovackom centru, djevojka na kasi naplatila djevojci kremu, pa onda istu pokusala da sakrije... nakon sto joj je djevojka predocila da je vidjela sta radi, ista se izvinila...

djevojka je mogla napraviti halabuku samo takvu, traziti direktora ili poslovodju, trgovkinja mogla dobiti otkaz... ali je opet ispala fer pa joj je samo rekla da vrati kremu...

a mogla je i dati u avaz sta je bilo :D
  • Upvote 1
  • Downvote 1