Jump to content
Seka-aida

Volil Ovdje Ko Osmana Hadzica???

Recommended Posts

osman je legenda..jos kad zapjeva rana ko rana ja bi sve zapalio.. ;)

zanima me dali ovdje iko voli Osmana Ha., neki kazu nevole ga zato sto je iz cazina. ovo ono......

sta je sa vama  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ja osobno volim Osmana slu Edited by auslanderka zauvjek bosanka

ima paar numera moze proci i slusam ga redovno dolazio je paar puta u Holandiju i sale su uvjek bile pune

nas je i da nevalja nas je

kako on samo glupo izgleda na onom spotu s onom gogom

nekako ide ona pjesma tvoje oci, tako nekako

on sav upicanit, nizak
ona kraj njega densa u nekoj golisavoj haljinici, pravo ono glup izgleda do yaya :D

Ibro suti de jel nas cojek ti nama nevalja ko ti je kriv sto si ljubomoran sto nisi ti kraj one dugacke u spotu....:) .. ma Osman je pravi cojek ima dobri pjesama a jos kad se popije koja e onda su sve dobre......
Osman je Car..... :D

jest, jest Ibro ljubomoran :D
Zadnja dva osmanova albuma su definitivni pogodak i ima dobar glas...Pa ti Ibro crkni pukni :P:lol::lol::lol:
peace

Ma Osman je straha, ima ga cak i na Pinku  :D

<{POST_SNAPBACK}>

hIhI :D jasta ba ima ga cak i na Pinku i to s Gogom hoho :D
Osman je cesto u CH :D..ovdje gdi ja zivim ima mnogo rodbine itd.
Olimo ga Olimo :D

:music: ..oci su ti izdaice male svaku vijest mi prije tebe jave..ono sto mi tvoje usne cute..govore mi oci kad se mute.. :music::icon_mrgreen: :sweatdrop:

Evo da i ja iznesem neke informacije i licno misljenje o Osmanu.Za sve one koji sumnjaju u njegovu pjevacku kvalitetu, jedna informacija koju malo tko zna u javnosti.Prosle godine kad je bio na turneji po Americi,dva dana je bio gost Kid Rock-a.U njegovom studiju radi jedna Sarajka,koja je igrom slucaja,pustila jednom prilikom pjesmu Titanik.Posle toga je morala pustati jos par puta za redom,jer je Kid bio fasciniran izvedbom.Svrha poziva Osmana u goste jeste bio da se ta i jos jedna pjesma urade na engleskoj verziji.Sta se je dalje desilo ja ne znam,niti sam ga pitao.Ja licno mislim da je jedini problem bio kod Osmana jer ne poznaje engleski jezik.S obzirom koliko je ova informacija poznata javnosti,govori koliko je Osman ufuran,sto neki misle.O Osmanu kao covjeku suvisno je i pricati.To je tako neiskvarena osoba,mila,ugodna u drustvu.Ponosan sam sto imam takvog covjeka za prijatelja.

Elektrotehnicar iz Cazina, Osman Hadzic, od malih nogu pokazivao je talenat za pesmu. Zelja njegovih roditelja bila je da studira elektrotehniku, ali Osmana je zivot odveo na druge, muzicke puteve, pa u svojoj struci nije proveo nijedan radni dan. Za sarajevsku izdavacku kucu "Diskoton" snimio je 1989. godine debi album "Lazu oci zelene", a zahvaljujuci atraktivnom izgledu od od samog pocetka imao je kraj sebe zensku publiku. Kako danas kaze, poceo je slucajno sa pevanjem upoznavsi u jednoj sarajavskoj kafani poznatog kompozitora Ibru Mangafica, kome nije promakao Osmanov specifican glas. Tako je doslo do realizacije prvog albuma. Saradjivao je sa Halidom Muslimovicem, a za njegovu disko-kucu "Halix" snimio je 1993. godine album

hej osman je dobar pjevac vi pricajte sta hocete, boli ga cosak sad cojek trese lovu, prije se nekad fuljo po nasem kraju i bijo prazni dzepova sad je pjevac i po.