Jump to content
Seka-aida

Volil Ovdje Ko Osmana Hadzica???

Recommended Posts

kod osmana mi ona pjesma neuzubillahi ''ja tebe volim,volim ko Boga'' ide na zivce...mnogi ce razumjeti zasto
kao pjevac nije los ali eto zna nekad imati loseg textopisca....ovaj zadnji album mu je dobar

p.s

otiso neki covjek kod osmana raditi u polje i slucajno pogleda u liniju ...kad ono cd od osmana heheheh...voli covjek sam sebe slusati il tako vjezba

:D

kod osmana mi ona pjesma neuzubillahi ''ja tebe volim,volim ko Boga''  ide na zivce...

otiso neki covjek kod osmana raditi u polje i slucajno pogleda u liniju ...kad ono cd od osmana heheheh...voli covjek sam sebe slusati il tako vjezba

:D

<{POST_SNAPBACK}>

Fakat budo svasta zna.... :lol:
Dobar je Osman, sto je najbitnije nije su uforo Osto je isti kao sto je nekad bio...

Ja ga iskreno nevoli on je za mene tip pjevaca somija i zakija samo sto se je on malo probijo a ove nema ko financirat

izvini ali cazin a bogami i kanton nije odavno imao uspjesnijeg pjevaca narodne muzike. osman je popularan ko i halid i ostala kompanija.

njega i somija ne mozes nikako porediti jer je i osmanov stric Beho poznati pjevac, znaci da imaju nesto u glasu :)

a i da ne valja nikako treba ga faliti ko da je najbolji.....

izvini ali cazin a bogami i kanton nije odavno imao uspjesnijeg pjevaca narodne muzike. osman je popularan ko i halid i ostala kompanija.

njega i somija ne mozes nikako porediti jer  je i osmanov stric Beho poznati pjevac, znaci da imaju nesto u glasu :)

a i da ne valja nikako treba ga faliti ko da je najbolji.....

<{POST_SNAPBACK}>

Ja sam ispocetka mislio da si ti ozbiljan, pa sam se malo bio iznenadio..
A Behu smo bas zaboravili!!
Osman, Beho.Somi i Zaki to su cazinske folk nade!

Ja sam ispocetka mislio da si ti ozbiljan, pa sam se malo bio iznenadio..
A Behu smo bas zaboravili!!

<{POST_SNAPBACK}>

Pita me pamet, jedna od njegovih boljih pjesmama.
Cudno mi je samo jedno SIlicu, ovu drugi uzivaju u njegovoj muzici. Zvornicanu kazu da su ponosni sto je Bosanac. Tip je razradio svoj stil. Drugi njega kopiraju ko sto sabana serifa i ostale su kopirali.
Svugdje je dobro doso, svudje samo ne u rodnom gradu...
Dobar je Osman, samo nek nastavi dalje...

evu cetvoricu nikako ne mozes stavljati u istu hrpu!

al, hej, zbilja, kako su samo vecina ovih pjesama glupa, pitam se sto to ikako slusamo? hajd ono "jelen trci po polju nosi papagaja, hajmo duso da farbamo jaja", al ovi svi partiji, kad ono dodje pjevacica u minicu, cure se utegnu, usminkaju, il... kad je bilo proslih godina u halama u Kovacevicima muzika u zivo, ulaz tri KM :lol: , aj, sve sam ja to proso, al imal tu ista pametno? i, jos na to sve unutra vruco, znoj lije, nema ventilacija, nista.

il, kad pjevac pjeva, pjeva i odjednom rece EPPPAAA, idemOOOO... :lol:

al, hej, zbilja, kako su samo vecina ovih pjesama glupa, pitam se sto to ikako slusamo? hajd ono "jelen trci po polju nosi papagaja, hajmo duso da farbamo jaja", al ovi svi partiji, kad ono dodje pjevacica u minicu, cure se utegnu, usminkaju, il... kad je bilo proslih godina u halama u Kovacevicima muzika u zivo, ulaz tri KM  :lol: , aj, sve sam ja to proso, al imal tu ista pametno? i, jos na to sve unutra vruco, znoj lije, nema ventilacija, nista.

il, kad pjevac pjeva, pjeva i odjednom rece EPPPAAA, idemOOOO...  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Pa sta je tebi fora u zivotu?

Osman je jedan meni od boljih folk pjevaca., i pjesme su mu jako dobre. A najbolja mi je ona Moja Kuca Krova nema , moja casa nema dno......

Pozdrav

sta taj pjeva?heh...

mislim..haj cojek je ko osoba mozda legenda...al nisam bas INTO FOLK;)...iako mogu durati folk...heb ga....
puste nes narodono ,svi cupkaju,ja cupkam...a nit znam ko pjeva nit ista;)...

al haj...kad je krajisnik nas...cazinjanin;) onda cojek goriii;)

osman je dobar pjevac i ja ga volim slusati, samo sto mi je bilo krivo i sto mi je i danas krivo.. prosle godine bio zakazao koncert u stijeni u ono skorpionu... i ja se pripremala nacifrala se sam tako i kad sam posla zovu me kaze nece osme da pjeva jer mu sef skoripiona nudi 2000 km... a osmanu je to malo... :blink: mislim on tu dolazi medju svoju raju sta ocekiva vise.. mogo je za te 2000 km pjevati... to mi je bilo glupo odnjega... a inace je dobar

osman je dobar pjevac i ja ga volim slusati, samo sto mi je bilo krivo i sto mi je i danas krivo.. prosle godine bio zakazao koncert u stijeni u ono skorpionu... i ja se pripremala nacifrala se sam tako i kad sam posla zovu me kaze nece osme da pjeva jer mu sef skoripiona nudi 2000 km... a osmanu je to malo... :blink:  mislim on tu dolazi medju svoju raju sta ocekiva vise.. mogo je za te 2000 km pjevati... to mi je bilo glupo odnjega...  a inace je dobar

<{POST_SNAPBACK}>

pa nece se covjek spustati na taj nivo !!! da dolazi pjevati u jednu rupu kao sto je skorpion u stijeni!

Pa sta je tebi fora u zivotu?

<{POST_SNAPBACK}>

ne znam sta je "fora", valjda si mislio na smisao. Smisao je obozavati onog ko te stvorio, raditi po pravilima onog ko te stvorio al, najvaznije od svega znati ko te uistinu stvorio. Kad se sve to poklopi, zivot je zaista prelijep. A, fora bi bila u tome da zaista samo razumom obdareni znaju koja je fora, ostali su zaista samo na gubitku. (neki od njih to unatoc svim dokazima ne znaju).

pa nece se covjek spustati na taj nivo !!!  da dolazi pjevati u jednu rupu kao sto je skorpion u stijeni!

<{POST_SNAPBACK}>

ma nemoj ti znas sta je rupa... daj molim te prestani..

ma nemoj ti znas sta je rupa... daj molim te prestani..

<{POST_SNAPBACK}>

ti ocito imas povecu rupu u glavi!!! skorpion je rupetina bez diskusije..

Pa ne znam bas nije da ga ne volim slusati ima covjek dobrih pjesam al ne slusam ga cesto

ti ocito imas povecu rupu u glavi!!!  skorpion je rupetina bez diskusije..

<{POST_SNAPBACK}>

jes brete ... aida nemam inace nista protiv tebe, ali skorpion je bas rupetina! Kad god odes tamo moras se bojati da ce te ljudi zbosti zato sto si pogledo u neku curu a ona mu sestra ili rodica neka ...

jes brete ... aida nemam inace nista protiv tebe, ali skorpion je bas rupetina! Kad god odes tamo moras se bojati da ce te ljudi zbosti zato sto si pogledo u neku curu a ona mu sestra ili rodica neka ...

<{POST_SNAPBACK}>

neznam kako kome,... men tamo nije bas strasno al nije ni bog zna sta dobro...

ti ocito imas povecu rupu u glavi!!!  skorpion je rupetina bez diskusije..

<{POST_SNAPBACK}>

U pravu si! :) cudi me signorina da is uopste tamo htjela ici!

zanima me dali ovdje iko voli Osmana Ha., neki kazu nevole ga zato sto je iz cazina. ovo ono......

sta je sa vama  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Osman nepjeva za mene lose,ima nekih pjesama predobri