Jump to content
Seka-aida

Volil Ovdje Ko Osmana Hadzica???

Recommended Posts

zanima me dali ovdje iko voli Osmana Ha., neki kazu nevole ga zato sto je iz cazina. ovo ono......

sta je sa vama  ;)

haha, nasmija me pravo :lol: jos se pitas "iko" .....

naravno da ga vole svi, ja jos nisam sreo nikog iz cazina da je nesto ruzno rekao o osmanu, nas covjek :)

volimo ga, volimo, koga volimo, toga.....

slusamo :);)

ma salim se... slusam ga ono kad naleti negdje ;)

a svaka cast daleko je doguro!

Kad Osman pjeva u cazinu, ja pitam kolege hocemoli ici na koncert a oni onda kazu ma sto bi ga iso gledati on je jedna seljacina ovo ono...
al ja mislim to je samo iz ljubomore
uglavnom ja ga volim slusati pogotovo one stare pjesme :rolleyes:

Fakat licno nemam nista protiv osmana i svidjaju mi se neke njegove pjesme, ali iz nekog glupog razloga ne volim folkere slusat uzivo :)

Dok je Dino Merlin pristao sa njim otpjevati duet znaci da ima nesto u njemu... dobar glas za narodnjaka i to...

al, ne volim brate ove pjesme njegovog tipa gdje se pjeva o pijenju, kafanama i sl... da ne govorim pjevanju kako nekog voli ko boga i ne moze se neko voljeti ko bog i sl.

Ima ovih turbofolkova iz Srbije dovoljno sto pjevaju o nekakvim vinima, poker aparatima, razbijanjima kafana, pijenju... i, jos poceli i ovi nasi.

Dok je Dino Merlin pristao sa njim otpjevati duet znaci da ima nesto u njemu... dobar glas za narodnjaka i to...

al, ne volim brate ove pjesme njegovog tipa gdje se pjeva o pijenju, kafanama i sl... da ne govorim pjevanju kako nekog voli ko boga i ne moze se neko voljeti ko bog i sl.

Ima ovih turbofolkova iz Srbije dovoljno sto pjevaju o nekakvim vinima, poker aparatima, razbijanjima kafana, pijenju... i, jos poceli i ovi nasi.

A gdje god ima Folka, tu ima i Vina razbijanja i sl :)

ne moze to jedno bez drugog, nije Ssamo Osman tu :)

Neznam Osman je meni licno drag kao osoba kada je bio ovde u Chicagu bila sam na koncertu i pricala sam s njim i nemam rjeci. dobro pjeva a pjeseme su mu svaka cast.

Neznam Osman je meni licno drag kao osoba kada je bio ovde u Chicagu bila sam na koncertu i pricala sam s njim i nemam rjeci. dobro pjeva a pjeseme su mu svaka cast.

<{POST_SNAPBACK}>

da kao osoba je dobar mozes ljepo sanjim pricati.....
a novi album je isto super.... ;)

Guest mallenaaa

legenda je osman...covjek napravijo kod nas lom u ljubljani:) bilo ludu i nezaboravno...zna se tko ima glas i tko moze cjelu noc da izdrzi da pjeva...a ne ko neke grandove pjevacice i pjevaci...kisss

kao titanic...najbolja pjesma :( :(

legenda je osman...covjek napravijo kod nas lom u ljubljani:) bilo ludu i nezaboravno...zna se tko ima glas i tko moze cjelu noc da izdrzi da pjeva...a ne ko neke grandove pjevacice i pjevaci...kisss
kao titanic...najbolja pjesma  :(  :(

<{POST_SNAPBACK}>

joj jes vala titanic je za dusu... ;)

da kao osoba je dobar mozes ljepo sanjim pricati.....
a novi album je isto super.... ;)

<{POST_SNAPBACK}>

HeHe neznam ja nekako najvise volim "ti mene Nevolis" neznam nekako mi je extra pjesma ;)

protiv Osmana licno nemam nista, cak na jednoj svadbi prije nego su svatovi dosli se podrudio, da dobijemo nesto za jesti ja i jos dvije osobe hahahaha fakat osevapio se :) bile smo gladne

Ali malo je dosadio sa nekim pjesmama, za Novu sam ga slusala i onu Ti mene nevolis i Rana ko Rana je pjevao najmanje deset puta i to stvarno dosadi! pjesme inace nisu lose, ali kad pritisne repeat i da mi je najdraza dosadi :blink:

protiv Osmana licno nemam nista, cak na jednoj svadbi prije nego su svatovi dosli se podrudio, da dobijemo nesto za jesti ja i jos dvije osobe hahahaha fakat osevapio se  :) bile smo gladne

Ali malo je dosadio sa nekim pjesmama, za Novu sam ga slusala i onu Ti mene nevolis i Rana ko Rana je pjevao najmanje deset puta i to stvarno dosadi! pjesme inace nisu lose, ali kad pritisne repeat i da mi je najdraza dosadi  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

eh za ovaj dio sto pjevaju istu pjesmu 10 puta slazem se stobom 1,000%

volimo gaaaaaaaaaa :)

pa coek je iz Cazina, a ko je godic iz cazina ja ga volim :lol:
etooooooooooo

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

PS. picasso imal ko da izgoni dobro :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

hehe pa netreba se on voliti samo sto je iz cazina, nego zato sto dobro pjeva... :D

hehe pa netreba se on voliti samo sto je iz cazina, nego zato sto dobro pjeva... :D

<{POST_SNAPBACK}>

hehe eh bas tako a sta je sa rifetom tepicem?

Guest mallenaaa
ma njega vala nevolim pa kud puklo da puklo....... :P

<{POST_SNAPBACK}>

ni ja fakat ga nevolim al ga stari slusa...pa ima i on neki novi cd znam jer sam morala starom da ga skinem sa neta...fakat kafanske pjesme ko i uvjek

huhuhuh

ni ja fakat ga nevolim al ga stari slusa...pa ima i  on neki novi cd znam jer sam morala starom da ga skinem sa neta...fakat kafanske pjesme ko i uvjek

huhuhuh

<{POST_SNAPBACK}>

ma ja ga nepodnosim ni kao pjevaca a ni ovako..... :rolleyes: