Jump to content
Sign in to follow this  
rime.d

Konjički sport

Recommended Posts

sad se svi okreću mladima, tako i u ovom sportu ima mladih,naravno moraju se kupiti i bome trenirati.U svakom slučaju ja lično bih volio da ovjaj klub za

i ja se slazem da u cazinu ima konja kolko hos
a jasu narod

ja cekru vodio u bihac na jahanje cuo sam da ima na plitvicama i kod udbine negdje turisticko jahanje

mislim da konjicki klub u cazinu nece za dugo poceti sa radom jer jednostavno nema bogatih ljudi koji vole taj sport

klubovi sa tradicijom su u kladusi i bihacu a u cazinu je bilo nekoliko grla u privatnoj svojini kod bikana i cuo sam za nekog iz sturlica cini mi se

jahanje je lijep sport kod kojeg radi puno misica a djeluje psiho terapeutski zato valjda i jasu nas da him bude lakse

[quote name='zilho' date='14 October 2009 - 12:35 ' timestamp='1255516506' post='343481']

mislim da konjicki klub u cazinu nece za dugo poceti sa radom jer jednostavno nema bogatih ljudi koji vole taj sport

klubovi sa tradicijom su u kladusi i bihacu a u cazinu je bilo nekoliko grla u privatnoj svojini kod bikana i cuo sam za nekog iz sturlica cini mi se

[/quote]

ovo je 100% tacno i zato sam pitala gdje su konji

nego, zanimljivo ce biti pratiti razvoj etno sela koje se pravi u blizini rakovice.

ma to kod nas nikad nije bila tradicija..
prava tradicija su konjicke trke u engleskoj gdje je to i unosan biznis..
ako mislite da drzava moze finansirati konjicke sportove ,a ne finansira ni primarne koje bi trebala, varate se..
ovde neko opet hoce lako doci do para preko nekakvih konjickih udruzenja i sta ti ja znam cega.. Edited by snake

[quote name='snake' date='14 October 2009 - 12:49 ' timestamp='1255517342' post='343491']
ma to kod nas nikad nije bila tradicija..
prava tradicija su konjicke trke u engleskoj gdje je to i unosan biznis..
ako mislite da drzava moze finansirati konjicke sportove ,a ne finansira ni primarne koje bi trebala, varate se..
[b]ovde neko opet hoce lako doci do para preko nekakvih konjickih udruzenja i sta ti ja znam cega..[/b]
[/quote]

Potpisujem ovo u potpunosti.Osnovan je taj konjički klub a predsjednika nije te

[quote name='cicko' date='26 October 2009 - 13:07 ' timestamp='1256558867' post='345647']
Potpisujem ovo u potpunosti.Osnovan je taj konjički klub a predsjednika nije te

ej ljudi moji nema od toga nista...sve mi je jasno al mi nije jasno kako DAUT moze se uvuci u sve...u svakom sportu on je neki vrag tu..
sta je on koji klinac..jel se on toliko razumije..bikana su zvali da on to pomogne jer je jedini u cazinu koji taj sport voli svim srcem i koji
je do sada potrosio hiljade i hiljade[color="#FF0000"] FUNTI[/color] na dovodjenje konja iz engleske..
cak je on isao u englesku po konje..al je imao punoooooo nesrece..ja znam za 3-4 konja koji su mu stradali,a bili su menju najboljim
CROOS SKAY - jedan od najboljih koji je u 3 godine u BiH nije znao za poraz..uvijek zadnji idee i zadnji zavoj [color="#FF0000"]BUM[/color] SVE REDOM PRESTIZE
u Hrvatskoj,Sloveniji,Srbiji je imao takodjer dosta uspjeha...potrudit cu se da kod dida(bikan) uslikam ta brojna priznanja i da stavim neki video od
tih brojih utrka..puno je novca ulozio u taj sport i sigurnoo nezali..
-trenutno ima 2 konja koja se trenijaru u beogradu (mislim da su 2 nisam siguran)jer je s jednim imao nesrecu..
[color="#8B0000"]sve u svemu volio bi da bude ista od toga..al je to zalosno sto ce tu opet neko samo pokrasti pare i caoo...[/color]

[quote name='j-a-s-k-o' date='09 December 2009 - 08:55 ' timestamp='1260345347' post='350652']
ej ljudi moji nema od toga nista...sve mi je jasno al mi nije jasno kako DAUT moze se uvuci u sve...u svakom sportu on je neki vrag tu..
sta je on koji klinac..jel se on toliko razumije..bikana su zvali da on to pomogne jer je jedini u cazinu koji taj sport voli svim srcem i koji
je do sada potrosio hiljade i hiljade[color="#FF0000"] FUNTI[/color] na dovodjenje konja iz engleske..
cak je on isao u englesku po konje..al je imao punoooooo nesrece..ja znam za 3-4 konja koji su mu stradali,a bili su menju najboljim
CROOS SKAY - jedan od najboljih koji je u 3 godine u BiH nije znao za poraz..uvijek zadnji idee i zadnji zavoj [color="#FF0000"]BUM[/color] SVE REDOM PRESTIZE
u Hrvatskoj,Sloveniji,Srbiji je imao takodjer dosta uspjeha...potrudit cu se da kod dida(bikan) uslikam ta brojna priznanja i da stavim neki video od
tih brojih utrka..puno je novca ulozio u taj sport i sigurnoo nezali..
-trenutno ima 2 konja koja se trenijaru u beogradu (mislim da su 2 nisam siguran)jer je s jednim imao nesrecu..
[color="#8B0000"]sve u svemu volio bi da bude ista od toga..al je to zalosno sto ce tu opet neko samo pokrasti pare i caoo...[/color]
[/quote]
Haj molim te kad ode