Jump to content
Sign in to follow this  
Ado24

Muzičari

Recommended Posts

[quote name='Ado24' date='15 October 2009 - 15:56 ' timestamp='1255618575' post='343747']
vidim da ste malo ''prijateljski raspravljali'' dok mene nije bilo :icon_cheesygrin:

American Standard je dobar,a ja kad bi i

[quote name='Ado24' date='15 October 2009 - 15:56 ' timestamp='1255618575' post='343747']
[b]vidim da ste malo ''prijateljski raspravljali'' dok mene nije bilo :icon_cheesygrin: [/b]

American Standard je dobar,a ja kad bi i

[quote name='Ado24' date='15 October 2009 - 23:31 ' timestamp='1255645898' post='343832']
@DamirKP treba li ti tremolo? ako ne treba za 1800 KM mo

iskreno damire , meni najbolja onda od Dimebaga Darrela , cini mi se u Banja - 'Luki' hehhe da je 998 KM , sa njom ces biti glavni u selu :D al muratova je zadnja jel tako :D ?

[quote name='najmladji_sejtan' date='16 October 2009 - 15:10 ' timestamp='1255702203' post='343991']
iskreno damire , meni najbolja onda od Dimebaga Darrela , cini mi se u Banja - 'Luki' hehhe da je 998 KM , sa njom ces biti glavni u selu :D al muratova je zadnja jel tako :D ?
[/quote]
Dean gitare nevaljaju nista u zadnje vrijeme...Previse se baziraju na izgled.

Vode tece kud babo rece, ko sto je u tvom slucaju :P :lol:

[quote name='2pac4Life' date='16 October 2009 - 19:18 ' timestamp='1255717117' post='344037']
evo ja imam 14 godina pro sam na bubnjevima, sviro sam na ratu bendova....pwno zeleta :P
ako te zanima javi :D
[/quote]
de sale pusti covjeka hahah

[quote name='Ado24' date='16 October 2009 - 19:25 ' timestamp='1255717533' post='344040']
ako si sviro u ratu bendova,kontam da već ima

najbolje da moj kolega napravi fly - V od stranice ormara , diskrecija zagarantovana

[quote name='najmladji_sejtan' date='17 October 2009 - 22:16 ' timestamp='1255814161' post='344266']
najbolje da moj kolega napravi fly - V od stranice ormara , diskrecija zagarantovana
[/quote]
eee bas kad Mirzet napravi gitaru ima da gori jbo ti Fender il Gibson.... Ja cu kupiti njegovu verziju cim izadje, cujem da je vec Satriani narucio 3 gitare od njega ide to njega nema sta. :lol:

[quote name='DamirKP' date='18 October 2009 - 00:56 ' timestamp='1255823778' post='344297']
eee bas kad Mirzet napravi gitaru ima da gori jbo ti Fender il Gibson.... Ja cu kupiti njegovu verziju cim izadje, cujem da je vec Satriani narucio 3 gitare od njega ide to njega nema sta. :lol:
[/quote]

Vai kaze da je pobacao sve svoje stare gitare , da je sa mirzetovim ' Penderom' prezadovoljan

aha i Yngwie Malmsteen je pobacao svoje vintage '64 Fendere i kupio Mirzetov '09 Pender izrađen od najkvalitetnijih stranica ormara,a vrat je od noge od stola :P

Dobro se ismijah, šteta što ove šege nema više. Neka, neka, humor je rokerski.

Ima humor, samo nije rokerski vec je hardcore punk - metalski danas. Damir, Ado i ja imamo bend i izbacicemo prvu pjesmu van za desetak dana. Ostali smo zajedno sve ove godine jedno drustvo koje vjeruje u taj metal hardcore nacin zivota iako smo sva trojica u drugim drzavama ali odrzavamo to živim, tome smo i posvetili pjesmu, pogotovo ljeti kad su probe svaki dan a piva i rakija poslije probe hahaha :D