Jump to content
Sign in to follow this  
Ado24

Muzičari

Recommended Posts

[quote name='Ado24' date='20 September 2009 - 20:34 ' timestamp='1253475289' post='340128']
taj rg ima straha inlayeve

btw,koji ti je nick na gitare.info
[/quote]

Aha, svidjaju mi se i humbuckeri, imaju pravo jak metal sound, jedino sta me jebe je edge 3 tremolo a sve u svemu dobra je...

A za gitare info, ne sjecam se uglavnom sam surfo po stranici nisam puno po forumu bio..

ja sam cuo da je taj edge 3 dobar,ali nisam siguran.
Kakav je u usporedbi sa floyd rose-om?

Koje pojačalo ima

[quote name='Ado24' date='20 September 2009 - 23:12 ' timestamp='1253484733' post='340134']
ja sam cuo da je taj edge 3 dobar,ali nisam siguran.
Kakav je u usporedbi sa floyd rose-om?

Koje pojačalo ima

to pojačalo ima jako dobar reverb i clean. :)

kakav je overdrive(distorzija) i koristi Edited by Ado24

Pa ovaj frontman ima dobar reverb i clean, distorzija mu je zato slabija nego u nekog marshalla iste klase npr. al opet je dobar i drzi se al ja uvijek na 90% distorziju pojacam tako da se i ne osjeti :)

pd,ti fenderi su krasni za blues,ali sa distorzijom do 9,i za rock

BTW,ljudi,ako ima neki gitarist(12-14god.) koji slu

[quote name='Ado24' date='21 September 2009 - 16:51 ' timestamp='1253548269' post='340170']
pd,ti fenderi su krasni za blues,ali sa distorzijom do 9,i za rock

BTW,ljudi,ako ima neki gitarist(12-14god.) koji slu

[quote name='Ado24' date='22 September 2009 - 12:03 ' timestamp='1253617411' post='340243']
ako misli

ja sam nekada te punkere slusao , bilu su prije bolji poslusaj pjesmu npr. American Idiot, Boulevard of Broken dreams , jesus of suburbia , nisu loshe al ima boljih pravaca i bandova od njih milion :D

pada,ali je to najbolja stvar koja se često prikazuje na MTVadria-i,za razliku od onih pop pjevačica(čitaj striptizeta) :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

Ej Ado kaj ima?? :icon_cheesygrin:

Ako te mogu pitati jesul u tvog ESP-a emg magneti il koji drugi?? I koliko si platio tu gitaru... Ako nije tajna :icon_cheesygrin:

P.S. Pune srece sa bubnjarom ja ga trazim vec 2 godine i na kraju sam nasao nekakvog retardiranog...ccc sreca pa je otisao... Sad se opet potraga nastavlja :(

Pa ja imam MH-400 a ti se modeli(za razliku od ostalih) prave u Koreji,gdje i Cort-ovi,a ne u Kini.BTW platio sam 1400 i ne

[quote name='Ado24' date='14 October 2009 - 21:21 ' timestamp='1255551671' post='343613']
Pa ja imam MH-400 a ti se modeli(za razliku od ostalih) prave u Koreji,gdje i Cort-ovi,a ne u Kini.BTW platio sam 1400 i ne

[quote name='DamirKP' date='14 October 2009 - 21:36 ' timestamp='1255552568' post='343616']
Ja kako sam skonto idu nekakve posebne baterije... Tako mi je bar prico kolega koji ima isto EMG magnete al on je sebi ugradjivo u Gibson. (zvuk je fuj-bar meni, EMG i mahagony drvo nikako neide)

Ma fender mi je American Standard al to je privremeno, planiram sebi uzeti Jackson KV2 il KV3, moram isprobati.

Ma ta tvoja gitara nevalja nista baci je, kupi sebi pravu... ;) Samo cemo se poslije dogovoriti gdje ces je baciti i kad... :al: :icon_cheesygrin:
[/quote]

de kapicu shooti :D

[quote name='DamirKP' date='14 October 2009 - 22:37 ' timestamp='1255556240' post='343626']
MR

[quote name='najmladji_sejtan' date='15 October 2009 - 09:53 ' timestamp='1255596791' post='343670']
aha , bit ce tebi kad ti zabijem onaj fender u guzicu josh bolje :D heheh samo dok dodjem , jbg danas je ipak Seek n' Destroy :D
[/quote]
:an:
ee jarane treba smiti... moja pjesma... moj fender... moja guzica... hajd vidjet cemo ko ce kome sta zabiti :am: :angry:

vidim da ste malo ''prijateljski raspravljali'' dok mene nije bilo :icon_cheesygrin:

American Standard je dobar,a ja kad bi i