Jump to content
Sign in to follow this  
Ado24

Muzičari

Recommended Posts

Samo me zanima koliko ima muzičara u Cazinu,i koji instrument je najpopularniji. BTW.Ja sviram gitaru malo manje od dvije godine,i imam dva prijatelja koji također sviraju gitaru.jedan je početnik,a jedan svira već 4 god.,ali uglavnom klasičnu. Dakle pitanje je:Ima li ko(12-14 god.) da svira bubnjeve ili bas,i da slu

Ima sigurno dosta ljudi koji znaju svirati gitaru pa i ostale instrumente, al po tvojim kriterijima tesko da ces ikog naci...

ali pazi,ja imam 13 god.,kao i moji prijatelji,nemogu ja traziti bubnjara koji ima 20 god. btw,vidim da i ti sviras po tvojim 'interesima'' :D

tesko ces sebi naci bubnjara , ja znam dosta likova al sve ljudi :D , trazimo i mi sebi bubnjara , gledamo da je nasih godina al jbg nije na odmet ni ozenjen muskarac sa 2 djece xD

[quote]jbg nije na odmet ni ozenjen muskarac sa 2 djece xD [/quote]
ja ću biti sretan nađem li penzionera :D

Nisam znao da i ti ima

[quote name='Ado24' date='17 September 2009 - 17:30 ' timestamp='1253205000' post='339889']
ali pazi,ja imam 13 god.,kao i moji prijatelji,nemogu ja traziti bubnjara koji ima 20 god. btw,vidim da i ti sviras po tvojim 'interesima'' :D
[/quote]

aha, a negovorim za to nego tesko da ima bubnjar od 12-14 godina sa nekim iskustvom al hej potrazite mozda bude nesto, sve u svemu nemojte se zaletiti u neke svirke i slicno ako nemate dovoljno iskustva po pojedincu inace nista od sinhronizacije i samo cete se nazivcirati

[quote name='Ado24' date='17 September 2009 - 21:56 ' timestamp='1253220999' post='339912']
ja ću biti sretan nađem li penzionera :D

Nisam znao da i ti ima

[quote]trazimo 'babanj masinu' moze zamjena za vesh masinu
[/quote]

:icon_cheesygrin:

Edited by Ado24

[quote name='Ado24' date='18 September 2009 - 17:49 ' timestamp='1253292570' post='339966']
:icon_cheesygrin:

• Upvote 1

[quote name='Ado24' date='18 September 2009 - 22:08 ' timestamp='1253308139' post='339980']
napokon sam na

[quote]inache Hot je davao instrukcije iz gitare mom kolegi [/quote]

jel taj tvoj kolega iz cazina?

[quote]ko misli da su Divlje jagode i Bijelo Dugme nekakav rock taj '

[quote name='Ado24' date='19 September 2009 - 12:11 ' timestamp='1253358683' post='340030']

to i ja ka

[quote name='Ado24' date='19 September 2009 - 12:11 ' timestamp='1253358683' post='340030']

jest , zivi od tebe 50 metara hihihi :lol:

to i ja ka

[quote]dobra oprema ja konto ti imas fender sa avatara... [/quote]

:( nije fender,vec moja prva gitara koju sam prije mjesec dana prodo za 200 KM <_<

[quote name='Ado24' date='19 September 2009 - 21:02 ' timestamp='1253390523' post='340060']
:( nije fender,vec moja prva gitara koju sam prije mjesec dana prodo za 200 KM <_<
[/quote]

onda je neka kopija

mda nisam debil, dobar ESP u svakom slucaju ;)

gdje si ga narucio/kupio, gdje inace ides ako ti treba sta za gitaru npr. zice i slicno?

svoj MH-400 sam nabavio u artist music shopu(www.artist.ba) u Banja Luci,a tamo sam i uzeo Elixir Edited by Ado24

[quote name='Ado24' date='16 September 2009 - 17:49 ' timestamp='1253119785' post='339740']
Samo me zanima koliko ima muzičara u Cazinu,i koji instrument je najpopularniji. BTW.Ja sviram gitaru malo manje od dvije godine,i imam dva prijatelja koji također sviraju gitaru.jedan je početnik,a jedan svira već 4 god.,ali uglavnom klasičnu. Dakle pitanje je:Ima li ko(12-14 god.) da svira bubnjeve ili bas,i da slu

[quote name='_MORRISON_' date='20 September 2009 - 08:28 ' timestamp='1253428134' post='340080']
Sviram ja bass (nisam pocetnik) ...i slusam metal :) al nemam 12 godina [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/unsure.gif[/img]
[/quote]

:unsure: nista onda :icon_cheesygrin:

btw imas poll pa glasaj za bas gitaru

ne zna kemo glasati na poolu :D
kemo je trebao svirati sa nama ali zbog niza okolnosti pod utjecajem meda ne moze :D

[quote name='Ado24' date='20 September 2009 - 07:22 ' timestamp='1253427771' post='340079']
svoj MH-400 sam nabavio u artist music shopu(www.artist.ba) u Banja Luci,a tamo sam i uzeo Elixir