Jump to content
Sign in to follow this  
Clark Gable

nove tablice

Recommended Posts

najljepse bi tu stojao nas grb ali ne daju srbi..valjda cemo nekad docekati i to da na tom mjestu bude onih 12 zvjezdica

[quote name='_haRY_[garronja]' date='04 October 2009 - 13:18 ' timestamp='1254655086' post='341874']
najljepse bi tu stojao nas grb ali ne daju srbi..valjda cemo nekad docekati i to da na tom mjestu bude onih 12 zvjezdica
[/quote]

e vjerujem da hoces samo ne znam koje godine dobre su tablice bolje od prosli pa kakve god bile heheh
prije se nije znao ni iz kojeg si grada mada se ni sad nezna ali bar se zna zemlja porijekla hehehe

dosle nove tablice za motor al sad strajkuju **bem ti strajk sve nesto kontam da i ja stajkam da ne platim PDV hihih

*ebo hi strajk jos jednom

ev da ne pisem novi post DIGO
sam tablicu novu novcatu trui neka papira 1 saobracajna 1 vlasnicki list
1 naljepnica za sajbu ja nemam sajbe

design je uzas tablica je prevelika za motor nemam pojma ko im je to radio al siguran sam da taj nikad nije sjeo na dva kotaca

da isprobam nasu policiju postavicu tablicu naopako ako platim kaznu nek platim

et da ispricam i anegdotu

mog prijatelja i rodjaka zaustavio policajac na motoru i kaze sve uredu a gdje ti je prednja tablica
kaze njemu rodjo to nit je bilo nit ce biti
kaze njemu policajac bassss Edited by zilho

samo da si se i sjetio da si gnjio na liniji a ona ti tako kaze vijerovatno bi bilo drugacija prica hehe,pa to je sramota,zbog njihove nepaznje i kojekakvih strajkova ti sve moras ponovit,greska sistema tare gradjane da moras jednu te istu stvar dva puta placat.

ovo za istek tablica nesto nemogu olako prihvatiti ... jer sam takodje u vrijeme strajka registriro auto ... i zbog nedostatka naljepnica za sofersajbu sam morao dolaziti tri dana da predam dokumentaciju za produzenje registracije ... i sva tri dana sam bio svjedok gdje radnici na salteru koji su primali dokumentaciju nisu htjeli primiti ljudima dokumentaciju ako je ista falilo upravo zbog bojazni da ce proci mjesec dana i da ce ljudi morati izvrsiti odjavu pa ponovnu prijavu registracije ... i isto su gledali da ljudima kojima se blizio istek tih 30 dana da prime papire ako je sve OK s dokumentacijom i istim izadju u susret da nebi morali odjavljivati table i iste ponovo prijavljivati ...

[quote name='_haRY_[garronja]' date='04 October 2009 - 12:18 ' timestamp='1254655086' post='341874']
[/quote]

Ja sam uvijek mislila da RS nije priznata!!
Ipak oni imaju dosta toga za reci i birati..

Jel mogu u Bosni tablice, ono kako ti hoces da pise gore?

[quote name='VIZIOS' date='18 November 2009 - 10:55 ' timestamp='1258534532' post='348575']
Jel mogu u Bosni tablice, ono kako ti hoces da pise gore?
[/quote]

Nisam vidio ni u koga do sada,al cu pitati

čisto sumnjam da to moze,

ali jesam vidio kod taksista da su im drugacije tablice - [b]TA[/b]-broj

[quote name='j-a-s-k-o' date='19 November 2009 - 21:50 ' timestamp='1258663840' post='348737']
a zna li ko kakve su ono crvene tablice...vidio sam na par kombija..
jesu li to za teretna vozila il vozila firme..il zasto vec?
[/quote]
to su privremene ili probne tablice koje se vracaju tj pozajme i vrate a to fino platis puno ekoloskije nego one papirne

neki siptar imo takve tablice sa TT slovima mi ga zezazli jel to tetovo al brzo dobio one stalne

eto da znas sad jasko

koliko se cekaju nove tablice?

meni se cini da cu se ja nacekati....

Ovi u MUP-u nisu normalni. Prije mjesec dana sam predao papire za produzenje registracije. Izmedju ostalog je bila i uplatnica od 20 KM za nove tablice, posto u staroj saobracajnoj nije bilo vise mjesta u rubrici za produzenje. Danas dobijem novu saobracajnu i vlasnicki list, il kako se vec zove. U saobracajnoj stoji stara registarska oznaka i rekose mi da ne moram donositi stare tablice.
Ja sav sretan, posto sam konacno nakon mjesec dana ispravan, krenem u Bihac, kad ono u Pokoju ustavi me policija. Kad sam dao saobracajnu, policajac me tako ljutito pogleda i kaze da mi je saobracajna krivotvorena. Objasnjavanje je trajalo skoro sat vremena, i tek nakon provjere radio vezom su me pustili i rekli da se javim u cazinski MUP radi ispravke "greske". Navodno da postoji pravilnik po kojem sam trebao dobiti nove tablice, i da se ne moze u novoj saobracajnoj upisivati stara registarska oznaka, bar tako tvrdi taj policajac.
Zna li neko sta je u svemu tome istina, jer ovde ocito hebe lud zbunjenog?

[quote name='barca' date='01 April 2010 - 22:43 ' timestamp='1270154600' post='368178']
Ovi u MUP-u nisu normalni. Prije mjesec dana sam predao papire za produzenje registracije. Izmedju ostalog je bila i uplatnica od 20 KM za nove tablice, posto u staroj saobracajnoj nije bilo vise mjesta u rubrici za produzenje. Danas dobijem novu saobracajnu i vlasnicki list, il kako se vec zove. U saobracajnoj stoji stara registarska oznaka i rekose mi da ne moram donositi stare tablice.
Ja sav sretan, posto sam konacno nakon mjesec dana ispravan, krenem u Bihac, kad ono u Pokoju ustavi me policija. Kad sam dao saobracajnu, policajac me tako ljutito pogleda i kaze da mi je saobracajna krivotvorena. Objasnjavanje je trajalo skoro sat vremena, i tek nakon provjere radio vezom su me pustili i rekli da se javim u cazinski MUP radi ispravke "greske". Navodno da postoji pravilnik po kojem sam trebao dobiti nove tablice, i da se ne moze u novoj saobracajnoj upisivati stara registarska oznaka, bar tako tvrdi taj policajac.
Zna li neko sta je u svemu tome istina, jer ovde ocito hebe lud zbunjenog?
[/quote]

Oni nisu normalni, nekom daju nove table u roku od tri sata a neko mora čekati... i naplaćati se kazni za njihov nemar..