Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Liga prvaka 2009/2010

Recommended Posts

[quote name='Osman_10' date='21 October 2009 - 22:36 ' timestamp='1256161019' post='345084']
ljudi neka je moj chelsea pobijedio 4:0 :D

i nato dje ti je casillas ''najbolji'' golman,a prima gol iz svlacionice
[/quote]

to jos uvijek stoji... da je najbolji naravno...

polako pocinjem vracati dobro misljenje prema Ramosu.. igra sve bolje iz utakmice u utakmicu.. i ponovo cu reci da je najbolji desni bek svijeta.. samo da se ova forma zadrzi...

a Casillas... daleko, dalekooo najbolji

Nema Cech ispred sebe Albiola il Pepea... ne zna on kako je ispravljati gresku odbrane u svakoj minuti... on ispred sebe ima Terrya.. jaci od ove dvojice zajedno

dobro kolo lige prvaka ... :D

neki veliki klubovi su naletjeli na minu i posrnuli ... kao Barcelona ... :D

a sinocna utakmica Reala i Milana ... kod ekipe reala je izaslo na vidjelo ono sto sam ja zelio ukazati ... mora neko pomoci odbrani ... ako niko nepomaze primaju se golovi bez obzira sto je na golu najbolji golman na svijetu (po mom skromnom misljenju) ...

Manchester na teskom gostovanju je uspio slaviti pobjedu i zadrzo 100% ucinak ... :D

[quote name='lucky' date='22 October 2009 - 07:56 ' timestamp='1256194581' post='345103']
dobro kolo lige prvaka ... :D

neki veliki klubovi su naletjeli na minu i posrnuli ... kao Barcelona ... :D

a sinocna utakmica Reala i Milana ... kod ekipe reala je izaslo na vidjelo ono sto sam ja zelio ukazati ... mora neko pomoci odbrani ... ako niko nepomaze primaju se golovi bez obzira sto je na golu najbolji golman na svijetu (po mom skromnom misljenju) ...

Manchester na teskom gostovanju je uspio slaviti pobjedu i zadrzo 100% ucinak ... :D
[/quote]

Al mozes li mi samo reci ko se to u Realu ne vraca.. od onih sto bi trebali?

Njihov problem je sto nemaju kvalitet u stoperskoj liniji... Pepe je dobar, ali ako nema tandema nema ni stoperskog reda...Albiol se gubi na terenu to je nevjerovatno i Real kad primi jedan go primice jos dva, to sam napisao i prije treceg gola Milana... to skoro uvijek tako biva... njima je rupa poslije prvog gola VELIKA RUPA u narednih 15 minuta dok ne dodju sebi...

Nisam se previse nervirao kad nije sudio penal Realu, jer sam mislio da Milan ne moze protiv Reala sto su pokazivali samo u prvom dijelu... al kasnije... Real je spao na to da se mora zaliti nedosudjen penal.......

Kako da jedan tim igra bez klasicnih krila sa formacijom 4-2-3-1 ja ne znam....

[quote name='omg-It's-BaroN' date='22 October 2009 - 12:52 ' timestamp='1256212348' post='345172']
Al mozes li mi samo reci ko se to u Realu ne vraca.. od onih sto bi trebali?

Njihov problem je sto nemaju kvalitet u stoperskoj liniji... Pepe je dobar, ali ako nema tandema nema ni stoperskog reda...Albiol se gubi na terenu to je nevjerovatno i Real kad primi jedan go primice jos dva, to sam napisao i prije treceg gola Milana... to skoro uvijek tako biva... njima je rupa poslije prvog gola VELIKA RUPA u narednih 15 minuta dok ne dodju sebi...

[b]Nisam se previse nervirao kad nije sudio penal Realu, [/b]jer sam mislio da Milan ne moze protiv Reala sto su pokazivali samo u prvom dijelu... al kasnije... Real je spao na to da se mora zaliti nedosudjen penal.......

Kako da jedan tim igra bez klasicnih krila sa formacijom 4-2-3-1 ja ne znam....
[/quote]
realu nije svirao penal a milanu je cist gol ponisten
sve u svemu treba se reci da je milano bolji i da je zasluzeno dobio... cudno mi je sto je DIDA primio onakva 2 gola :lol: ,prije je bio najbolji golman na svijetu a sad je pao dosta

[quote name='mraxon' date='22 October 2009 - 16:13 ' timestamp='1256224389' post='345222']
realu nije svirao penal a milanu je cist gol ponisten
sve u svemu treba se reci da je milano bolji i da je zasluzeno dobio... cudno mi je sto je DIDA primio onakva 2 gola :lol: ,prije je bio najbolji golman na svijetu a sad je pao dosta
[/quote]

Ako je ono cist go...

Cudno? Pao dosta? - Pa covjeku je 36 godina, normalno je da se golmanima u tim godinama nekad znaju desiti veci lapsusi... mada ne vidim razloga da se njega krivi kod drugog gola Reala

Real je izgubio zato sto nije imao krila koja mogu povuci kontru... Esteban Granero je prespor za ovakve utakmice, bas kao i Benzema