Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Liga prvaka 2009/2010

Recommended Posts

evo danas je bio zdrijeg lige prvaka u Monacu ... evo grupa pa da cujem komentare u vezi ekipa koje bi mogle proci dalje i zasto ...

[quote]Danas smo saznali sastave osam skupina ovogodi

za mene najinteresantnije su B,C,D i F grupe

i mislim da ce proci

B : man utd i wolfsburg

C : milan i real

D : chelsea i atl madrid

F : inter i barca

A: Prolaze Bayern i Juve ... Bordeaux se polako bas kao i MArseille vraca u nogometnu elitu, ali jos uvijek nisu dorasli klubovima kao sto su Bayern i Juve - prvi u grupi Juve, drugi Bayern

B: Manchester i Besiktas - Od Manche se nema sta drugo ocekivati od pobjeda i mislim da ce biti prvi u grupi bez ijednog poraza, a drugi Besiktas jer su vatreni, i nece prokockati ovu sansu, jer znaju da sanse za igranje lige prvaka dogodine za njih nisu velike...Wolfsburg slab, nemaju oni ni tim a ni igrace, a bogami ni trenera

C: ostavljam za kraj ;)

D: Chelsea i Atletico - kratko i jasno

E: Liverpool i Lyon - redsi jer su uvijek favoriti za osvajanje i malo ko sumnja u njih.. Lyon.. mislio sam da ce biti slabi pogotovo zbog ishoda francuske lige prsole sezone, ali ovaj Lisandro Lopez mi se cini daleko boljim igracem od Karima..

F: tu se nema sta puno reci

G: Najneizvjesnije grupa i fkt nemam pojma ko bi tu mogao biti prvi a ko drugi.. niti ko bi mogao proci

H: Arsenal i Olymp - Arsenal za mene uz Chelsea i Barcu glavni favorit za osvajanje Lige Prvaka, a Alkmaar je izgubio Van Gaala i to ce im biti najgore od svega.. a dosao je i onaj Koeman koji za mene nema pojma, blago receno.. pa je tako Olymp favorit za prolazak uz Arsenal, jer Liege nema nikakve sanse

I onda ona grupa C - najzanimljivija grupa... Milan oslabljen, otisao Kaka i vidi se koliko im je znacio...Real jos uvijek nema mentalitet za igranje Lige Prvaka a talijani im nikad nisu lezali, pa bi to mogao iskoristiti Marseille. Sve ce zavisiti od ihoda protiv zuricha.. ko tu kiksa izgubio je sve sanse da prodje dalje.

1. Milan
2. Real Madrid
3. Marseille - mislim da ce ovako na kraju zavrsiti, mada bi i treci mogao zamjeniti drugog i prvog... najgora moguca grupa za Real...

evo iduceg utorka i srijede pocinju i prve utakmice ovogodisnje lige prvaka ...

u utorak se sastaju :
skupina A :
Juventus : Bordeaux
Maccabi Haifa : Bayern

skupina B :
Wolfsburg : CSKA Moskva
Bešiktaš : Manchester United

skupina C :
Zürich : Real Madrid
Marseille : Milan

skupina D:
Chelsea : Porto
Atletico Madrid : Apoel

u srijedu se sastaju slijedeće ekipe :

skupina E :
Liverpool : Debrecen
Lyon : Fiorentina

skupina F :
Inter : Barcelona
Dynamo Kijev : Rubin Kazan

skupina G :
Stuttgart : Glasgow Rangers
Sevilla : Unirea Urziceni

skupina H :
Olympiacos : AZ Alkmaar
Standard : Arsenal

nadam se da se iz gostiju s punim plijenom vratiti : Bayern, Manchester united,Porto i Barcelona ... :D

[quote name='lucky' date='13 September 2009 - 15:23 ' timestamp='1252851810' post='339314']
evo iduceg utorka i srijede pocinju i prve utakmice ovogodisnje lige prvaka ...

u utorak se sastaju :
skupina A :
Juventus : Bordeaux
Maccabi Haifa : Bayern

skupina B :
Wolfsburg : CSKA Moskva
Be

Juventus 1, Bayern 2, Wolfsburg X, Manchester 2, Real 2, Marseille 1, Chelsea 1, Atletico 1

Kako Real fino igra ljudi moji :D

Prvi go zabio Cristiano iz slobodnjaka kojeg je sam iznudio, fkt ga previse fauliraju, i njega i Kaku... golman je bio na lopti al nije ju mogo zaustaviti... drugi go zabio Raul..Kaka glavom poslao Higuainu, on se dobro snaso, dodao je raulu, mada mi je ono licilo na propali sut, i 2:0

treci go djelo Higuaina nakon solo prodora, moram dodati i da je Realu ponistena 100% sansa za postizanje gola, Higuain je prosao i golmana samo je trebao zabiti, al sudija sudio ofsajd kojeg nije bilo

fala bogu da ja ne ode u kladionicu :D nisam gledo ni jedne utakmice osim ove realove i wolfsburgove :D

Real je primio go iz nepostojeceg penala a odmah minutu kasnije nakon kornera lijep gol domacina za 2:3 - nadovezujem se na gore napisan post :D

~ U 88' minuti Cristiano Ronaldo sutao ravno u golmana, i kako je pokusao boksati, izboksao je sebi mozak :D i 4:2, 6 minuta kasnije Guti dobiva sjajnu loptu od Kake na sredini terena i sa jednu 20-25 metara je uspio lobovati golmana :) ja zadovoljan :D

Jel ono Juventusu sudio Ovrebo? haha :D

@ oni sto mi stalno pametuju na temi reprezentacije - ako ste gledali dzeku, mada vas je dosta islo u dzamije :D sad vidite zasto sam vam ja govorio kakav je dzeko

EDIT: EVO GOLOVA SA REALOVE UTAKMICE: http://www.youtube.com/watch?v=4ScQ-HpKU0M Edited by omg-It's-BaroN

men bitno da je manchester pobjedio u gostima ... :D

cestitam realu ... al su opet primili dva gola i bili malo pretisnuti da tako kazem ... Guti dao prelijep go ...

vidjet cemo sta ce veceras da bude na repertoaru ... :D

[quote name='lucky' date='16 September 2009 - 16:29 ' timestamp='1253114943' post='339726']
men bitno da je manchester pobjedio u gostima ... :D

cestitam realu ... al su opet primili dva gola i bili malo pretisnuti da tako kazem ... Guti dao prelijep go ...

vidjet cemo sta ce veceras da bude na repertoaru ... :D
[/quote]

al moramo priznati da su zakinuti za dva gola :D

a prvi go iz penala nije trebao pasti da je bio kakav sudija sa boljim ocima.. casillas ni dirnuo nije onog igraca :D

Veceras ce biti najbolja utakmica :D jedva cekam, iako ih ne volim, mislim da ce unistiti inter

[quote name='Osman_10' date='16 September 2009 - 18:46 ' timestamp='1253123174' post='339746']
sijo ovreboa kako cojk sudi bordeaux dao go iz offsajda i on nista xD
[/quote]

nije on linijski *ebo ga ti ;)

[quote name='omg-It's-BaroN' date='16 September 2009 - 19:29 ' timestamp='1253125797' post='339754']
nije on linijski *ebo ga ti ;)
[/quote]

znam da nije al jesu njegovi ''pomocnici'' koji ne mogu viditi 6 penala ako on retard nemere

interesantna je utakmica arsenala ... u trecoj minuti gubili su sa dva nula ... srecom uspjeli su prekorenuti ...

inter bacelona , sta reci svi smo ocekivali da ce prstiti na sve strane ... al kao i prije dvije godine kada su igrali manchester i barcelona ... tvrde utakmice ...

al et nek liga prvaka pocela ... :D

[quote name='lucky' date='17 September 2009 - 07:26 ' timestamp='1253168778' post='339791']
interesantna je utakmica arsenala ... u trecoj minuti gubili su sa dva nula ... srecom uspjeli su prekorenuti ...

inter bacelona , sta reci svi smo ocekivali da ce prstiti na sve strane ... al kao i prije dvije godine kada su igrali manchester i barcelona ... tvrde utakmice ...

al et nek liga prvaka pocela ... :D
[/quote]

Ma ja sam gledao malo Arsenal malo Inter - Barca.. zao mi Standarda... ljudi su sasvim zasluzeno imali 2:0, i onda ih sjeba onaj gol za 2:2... fkt nije fino od linijskog suca koji vidi da je igrac u dubokom ofsajdu i pritom zaustavlja loptu rukom (mozda to s rukom nije vidio) - al glavni jes sigurno....

Slaba igra Barcelone.. oda talijana se uvijek ocekuje da igraju ruzno i neatraktivno o kojem god klubu je rijec...ali barcelona je igrala totalno neprepoznatljivo i pocinju mi liciti na engleze koji u zadnje dvije godine igraju nenormalno jadan nogomet...

Barcelona je ternutno najatraktivnija momcad svijeta, izuzev ove zadnje utakmice, i ni jedan premierligaski klub joj nije ravan

jucer se je na tv-u moglo vidjeti sve osim pravog nogometa :D kako samo onaj arsenal igra sugavo to je za nepovjerovati, postaju mi najomrzenija ekipa na svijetu... nije ni cudo da nista ne mogu osvojiti vec godinama

Zabili go iz jedne dobre akcije, a hrvati ubise pricom kako je njihov Eduardo glavni krivac sto je Olym gubio 1:0 kad je Persie zabio go :D drugi su zabili iz ofsajda...

gledo sam jutros snimku barcelone... kakve su sanse imali i sta su sve prokockali, al kako messi igra - ono je za nepovjerovati

Lyon, Sevilla, Fiorentina i Barcelona su po igri demolirali svoje protivnike :D Zao mi Intera - izvukli su samo bod protiv Kazana

[quote name='najmladji_sejtan' date='30 September 2009 - 11:41 ' timestamp='1254307302' post='341193']
veceras Manchester i wolfsburg definitvno utkamica za gledanje :D
[/quote]

ja imam neki osjecaj da wolfsburg nece prici golu :D

ma ja mislim da ce biti dobra utakmica i da lako moguce zavrsi nerijeseno ... misli se na utakmicu MAnchester united : Wolfsburg ... :D

nadam se golu Dzeke al i pobjedi manchestera ... :D

[quote name='lucky' date='30 September 2009 - 18:40 ' timestamp='1254332451' post='341286']
nadam se golu Dzeke al i pobjedi manchestera ... :D
[/quote]

ja mislim da ce samo domaca strana zabiti :D

Samo Chelsea i zurich uspjeli povesti - lol milan gubi kod kuce od Zuricha :S

Real igra slabo, i moram priznati... Marseille je bolji :D barem je imao dvije sjajne prilike - ali casillas je casillas :D

3:0 trenutno

C Ronaldo, Kaka iz penala kojeg je izborio Ronaldo i onda opet Ronaldo nakon malonogometne akcije :D