Jump to content
Sign in to follow this  
SEMRA

NAKIT

Recommended Posts

Da li kupujete nakit ili ga sami izradjujete...eto ja sam isprobala sebi sama raditi lancice mendjuse i narukvice
i moram reci uspjesno cak su mi prijateljice trazile da prodajem....
Znaci i zaradila sam i imam svoj nakit...
eto da sad cujem vas sta mislite o tome i po vasem misljenju da li se to isplati raditi...

Kupujem .

nemam vremena za tu neku izradu, niti me nesto pretjerano zanima pa... lakse mi otici i kupiti :)

aaa lijep je to hobi, jos kad se koja marka za to dobije onda jos ljepse, mada mislim da nema velike zarade . ali ko voli neka izvoli :D

[b]NE PODNOSIM nakit[/b] !!! Jednostavno sam alergican, probao sam nositi lancic, nema sanse. Toliko me vrat svrbi da je neidrzivo.... :bounce:

[quote name='SEMRA' date='21 August 2009 - 07:59 ' timestamp='1250834378' post='336363']
Da li kupujete nakit ili ga sami izradjujete...eto ja sam isprobala sebi sama raditi lancice mendjuse i narukvice
eto da sad cujem vas sta mislite o tome i po vasem misljenju da li se to isplati raditi...
[/quote]

Pa eto ti biznisa kucna radinost,oslobodjena PDV-a jedino ako bi imala promet preko 50.000 KM na 12 mjeseci :D

semra ja cu tebi uzeti ovakav prsten mislim da ce ti se svidjeti :D

[quote name='najmladji_sejtan' date='22 August 2009 - 23:12 ' timestamp='1250975553' post='336568']
imash ti sta ua klosare ko sto sam ja ? ;D
[/quote]
Jel ti to rece da sam ja klosar jel

[quote name='hacy' date='22 August 2009 - 19:16 ' timestamp='1250964998' post='336560']
Pa eto ti biznisa kucna radinost,oslobodjena PDV-a jedino ako bi imala promet preko 50.000 KM na 12 mjeseci :D
[/quote]
eh hacyy imam dovoljno za svoje neke potrebe da nemoram stalno od roditelja traziti :icon_cheesygrin:

al sejtane prestala sam se sa tim baviti inace bi imala i za muske i zenske po nesto...nista pocet cu ponovo sa tim kad nabavim materijala...

[quote name='hacy' date='22 August 2009 - 22:16 ' timestamp='1250975774' post='336569']
Jel ti to rece da sam ja klosar jel
[/quote]

jesam ja tebe gdje spomenuo u prici ?

Vide teme, nakit...:D

Forumasice hajde da vas cujemo volite li nakit nosite li ga, kupujete i tako to...:D

Ja licno sam ljubitelj nakita i to vecinom srebra...:D Meni moja mama uvijek kupuje nakit, ona zna sta ja volim....cesto znam reci ona kupuje najbolje komade...:)

>Ta me budalestina ne masi :)

>POstoje komadi koje nisam ni iz kesice izvadila :rolleyes:

>Inace volim srebro, i ima ga fino al ne nosi ga,nisam se naucila a na to sve smeta mi jer vazda zapinjem za nesto

> a uvijek dobijem nesto

>dragi :aw: je glavni dobavljac

Imam i zlata i bijelog zlata :D ... zlato ostavila kod mame svoje jer sam prekinula skroz to nosit ... sad nosim samo sto sam dobila na poklon od svekrve i od cojka ... :D i prsten vecinoma skinem jer mi zapinje ili prosto kad kuham necu da imam ista na rukama samo ciste ruke :)... ne volim ga vise :D nekad nije da nije bilo :D a sad bogam izbjegavam totalno :) ali volim otic kupiti mami svojoj poklon ili nekom srcu dragog :) i da znam ukus :)

volim nositi nakit. ako izadjem iz kuce bez njega osjecam se nekako "gola" oko vrata, jednostavno mi onda nesto fali. a i imam ga da neznam vise kad bi sta stavila. il kupim il dobijem na poklon.
vjerujem da sebi neko sigurno zna napravit lijep nakit, ja nazalost nisam jedna od tih, mada mi za to i vremena fali a iskreno i vise volim kupiti.

Guest
imam ga i previse i uvjek novi kupujem. mjenjam nakit, nosim uvjek drugi. samo burma mi je uvjek na ruci...

S nakitom sam na Vi, ne nosim nista sem nausnica. Oni koji mi inace nesto daruju znaju sta preferiram. Veliki sam ljubitelj satova :)

iako po komentarima vidim da vas ima mnogo koji ne nose nakit, iskoriticu priliku za reklamicu. ko ne voli da nosi nakit - moze da pokloni onome ko voli ... :blind:

[url="http://www.pik.ba/profil/emiss/"]http://www.pik.ba/profil/emiss/[/url]

ima nakita.. iz svakog grada gdje putujemo kupi mi po nesto za uspomenu, od svojih roditelja imam nakit koji je i do 20 godina star.. tad kupljen sa ukusom i danas se nosiit moze.... nausnice slabije nosim... nemma strpljenja da se priviknim...
sto se tice nakita od bivseg muzaa, kad sam se rastala sve lijepo u vrecicu i rekla da vrati svojima...
volim nakit i poklanjat... Edited by EcI PeCi PeC

ma ja volim i nositi a boga mi i napravim sama sebi nesto jer bas imam zivce zato a i volim sebi napraviti jer je to onda
unikat znaci ne zelim da idem i kupujem nesto sto imaju svi.....

Od nakita nista ne pravim , a od svega ima najvise prestenja...obicno ih nisim na srednjem prstu i uvijek jedan.ovisno kako obucena...inace ne podnosim sto nije zlato/srebro a inace najdrazi su mi  dijamanti.. :biglaugh:  od njih se ne osipam.... :lol:

Edited by Tigrica