Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost

ovo nije fer i u redu

Recommended Posts

ovako odem ja u kafic i sad ko u svakom po danu kaficu , monotono , upitam sefa da li ce biti kakva svirka i tako to , kaze imam 100 ideja al kad se ne moze svirati muzika bez bubnja , a bubanj je okarakterisan kao 'limna glazba' , al da se moze ja bih cesto priredjivao svirke i tako to , i sad je li to posteno prema nama koji volimo rock, metal itd a kad dodje mile u xl ili iz 10 se cuje muzika meni u stan a ko fol ljudima smeta samo 1 bubanj , fkt nije fer kakav je to zakon ccc

slusalice na usi i slusaj bubnjanje...... i krscana ima pa slusaju hodzu kad zauci sehur u 5 ujutro.....

hehheh mozda bi i tako mogao , sa slusalicama , al nije to to covjece , kad je svirka treba da bude svirka, nije posteno prema nama , ostaloj raji , ja cujem muziku iz xla u stanu svome , sta fali jedan bubanj ? nista to nije , ionako ce ga zvuk iz diskoteka 'pokriti' :D

[quote name='najmladji_sejtan' date='15 August 2009 - 13:11 ' timestamp='1250338309' post='335989']
ovako odem ja u kafic i sad ko u svakom po danu kaficu , monotono , upitam sefa da li ce biti kakva svirka i tako to , kaze imam 100 ideja al kad se ne moze svirati muzika bez bubnja , a bubanj je okarakterisan kao 'limna glazba' , al da se moze ja bih cesto priredjivao svirke i tako to , i sad je li to posteno prema nama koji volimo rock, metal itd a kad dodje mile u xl ili iz 10 se cuje muzika meni u stan a ko fol ljudima smeta samo 1 bubanj , fkt nije fer kakav je to zakon ccc
[/quote]
dobro si ovo napisao..zalosno je to kod nas:S ako ce branit bubnjeve,koji se cuju 100metara,zasto onda ne zabrane i neartikulisane zvukove koji dopiru iz xl-a,desetke....gledam one zgrade kraj xl-a,i nije mi jasno kako ljudi mogu spavati navece...zasto neko nesto ne poduzme:S

[quote name='adoslay3r' date='17 August 2009 - 11:03 ' timestamp='1250503383' post='336090']
dobro si ovo napisao..zalosno je to kod nas:S ako ce branit bubnjeve,koji se cuju 100metara,zasto onda ne zabrane i neartikulisane zvukove koji dopiru iz xl-a,desetke....gledam one zgrade kraj xl-a,i nije mi jasno kako ljudi mogu spavati navece...zasto neko nesto ne poduzme:S
[/quote]

ja otisao na instruckije kod profesorice u one zgrade pokraj xl-a , i mora zena zatvoriti prozore , da se ne cuje muzika , mislim haloo , koje sranje

Ne moze nam niko nista, jaci smo od sudbine :D

[quote name='TequilA' date='18 August 2009 - 16:36 ' timestamp='1250609767' post='336199']
[/quote]

a ne da te sudbina tvoja , docu ja u subotu kod tebe , pa da vidim sta je to toliko zanimljivo kad se raja lo

[quote name='TequilA' date='18 August 2009 - 16:36 ' timestamp='1250609767' post='336199']
[/quote]

lol xD

[quote name='VIZIOS' date='18 August 2009 - 20:21 ' timestamp='1250623287' post='336209']
lol xD
[/quote]
heh xD samo njemu to moze naumpasti

Ma ja ba jarane :D Vi se trebate pomiriti s tim i gotovo. Jos sad nema Soula^^

hahahhah samo se ti tekila nadaj , preselili su gdje je prije bio ferrari , ondje kod fb-a :al:

[quote name='najmladji_sejtan' date='15 August 2009 - 14:11 ' timestamp='1250338309' post='335989']
[/quote]

Nekontam ovo za svirke.

pa kako za svirke u FB?

KOliko je meni poznato, bilo je svirki i u FB.

I kad smo radili Arnelin koncert, bile su nekoliko Rokerskih grupa koje su ubijale :D

A i u Soul je bilo nekoliko puta svirki

[quote name='[I-B-R-O]' date='19 August 2009 - 16:31 ' timestamp='1250695869' post='336274']
Nekontam ovo za svirke.

pa kako za svirke u FB?

KOliko je meni poznato, bilo je svirki i u FB.

I kad smo radili Arnelin koncert, bile su nekoliko Rokerskih grupa koje su ubijale :D

A i u Soul je bilo nekoliko puta svirki
[/quote]

ja pricao sa dzefkom , kaze ono kad je u soulu bila svirka , bili bunjevi i sve to , i ja ga pitao hoce li opet biti , kaze nece , jer ne da policija, kaze prosli su put pustili jer su ih malo ' pogurali' , dogovrali se i to , mozda je to za amelu bilo moguce jer je u zatovrenom prostoru , a soul nije skroz zatvoren , odnosno onaj dio gjde se svira je terasa , vejrovatno to smeta mister policemanima , a ostale svirke u soulu su vecinom bile unpugged :D cini mi se da je 2 ili 3 puta bio bubanj ;D

http://www.youtube.com/watch?v=KovTOLi20Vk :icon_cheesygrin: vidi

[quote name='VIZIOS' date='19 August 2009 - 22:25 ' timestamp='1250717146' post='336285']
[url="http://www.youtube.com/watch?v=KovTOLi20Vk"]http://www.youtube.c...h?v=KovTOLi20Vk[/url] :icon_cheesygrin: vidi

[quote name='_MORRISON_' date='23 August 2009 - 14:32 ' timestamp='1251034325' post='336632']
P.S. Ovo je krkanluk brate ;)
[/quote]
ne mogu se vishe kemo sloziti s tobom lipo i da hocu , dno dna , krkanluk