Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost

Metalci

sta mislite o 'metaličarima ' ?   

12 members have voted

1. 1. Sta mislite o metalcima , rockerima, pankerima

• dobri ljudi chudnog smisla za oblacenje :D
    • budale , drogerashi , junkiei , sve treba pobiti
      0
    • nek oni mene ne diraju necu ni ja njih - strasni su :D
      0
    • znaju biti predobri kad ih upoznate

Recommended Posts

Možda se i meni omakne, gitarista im je bolestan, otkazali su koncert u Berlinu, a geteborški je u utorak. Ja uzeo i slobodno u srijedu ( jer neću biti ni za šta), ali se možde desiti da sve bude džaba.Nadam se da će da prizdravi, pa da ih vidim još ovaj put, kako je Lemmy uvijek hasta, pitanje je da li će više ići na turneje. Inače, u istom paketu dolaze i Saxon i Girlschool.

Bio sam sinoć na koncertu, girlschool dobre (nisu više cure, prije da su nane, al praše kao i prije 35 godina), Saxon manje-više standardan, nisu se sekunde pomjerili od osamdesetih, a Motorhead... Lemmy je za penzije. Da ga ona dvojica nisu izvlačili, on ne bi izdržao. Jedva je progovarao, prije deset godina bih rekao da je mrtav pijan, sada prije da se sa dušom rastaje. Ja sam mu sinoć halalio.

Inače, mislim da ipak niko od nas 4-5 000 nije otišao kući razočaran. It's only Rock and Roll, but I like It, 

Evo par sličica sa njihove oficijelne stranice, od sinoć.

Na dnu ove crne linije sam ja, bez zezanja. :)

motorhead.jpg

motorhead 2.jpg

• Upvote 1

Nije samo Lemmy za penzije nego I ovi sto sjede :-)...(moro sam) :-)

Neka te!

A neka i mene da sjedim, dosta sam se ja nastajao, zadnji put sam stajao na Rolling Stonesima 2008. i tada sam bio među mlađima, sve ostalo je bilo na štapu. Sada sam ja za štapa i penzije.... :)

Ja sam tad nekad isto gledo stonese u DK zajedno sa 80.000 ljudi I mogu slobodno reci da je bilo fantasticno.

Danska manje-vise.

Svedska je straha sta imaju.Scena im je najkvalitetnija u evropi.

Šta je sa D.A.D. i Volbeat? Nisam odavno čuo ništa novo, jesu li živi?

Volbeat razvaljuje po americi.Ove godine su imali samo jedan koncert u evropi,ovdje u DK.Oni su najbolje sto se dogodilo u DK u zadnjih 20 godina.

D.A.D zive na staroj slavi.Oni su redovni po festivalima kao I Dizzy Mizz Lizzy.Ima tu jos par bendova al`u odnosu na svedsku koji imaju Mustasche,Backyard Babies,Pop Evil,In Flames,Ghost,Arch Enemy itd itd sad da ne nastavljam sa nabrajenjem,mi ovdje smo sirotinja :-)

Gledao sam D.A.D uživo prije par godina kada su bili predgrupa Motorheadu, isto u Geteborgu. Prašili su pravo, a Volbeat bih volio vidjeti uživo, biće još prilike.

Mustasch su dobri uživo, satraše. A imaju i pravog sponzora: Jack Daniels. Nisam siguran da i jedan drugi bend ima takvog sponzora. :)

In Flames su svirali prošlog mjeseca 50 km od mene, ali je bio radni dan i nisam mogao dobiti slobodno, sad čekam juni i Iron Maiden. Karte su kupljene, nadam se samo da neće biti kiše.

Iron Maiden nikako da uhvatim.

Zadnji pokusaj je bio 2008 kad su dolazili u Split.Karte imo,sve dogovoreno bilo I noc prije odem sa nekom djecurlijom pred skolu na kosarku I pocijepam zglob.

Ode concert u tri lijepe I moro produziti odmor 7 dana zbog toga,lezati na kaucu I gledati OL u Kini :-)

Geteborg, petak 17. juni, gledao sam maloprije, ima još karata na mjestima koja su sasvim OK (nije golubarnik :) ), a stajanje isto nije problem.

Banjaluka,drug,pomagaj.

Satrah se trazeci jednu pjesmu(grupu) u zadnjih par dana al nikako da provalim.

Mislim(skoro sam siguran) da su tvoji tu.Inace su svirali zajedno sa Kiss(il sam ja pogresno cuo na radiju).Pjesma se zove ,,spinning,,

Koji moji, ima ih mnogo? ;)

Ima li nešto više, riječ spinning u jednoj pjesmi je vrlo širok pojam, pada mi na pamet samo ovo, ali ne vjerujem da si baš na to mislio:   :)

To I mene hebe :-).Jednom cuo.Mislim da se bas zove samo spinning :-(

Od ove gore stvari ima 45.000 verzija al ovo sto ja trazim je original.

Mislim da sam cuo da ce ,ili su vec, svirali zajedno sa Kiss.

Ma da tvoji,tamo preko Oresunda :-)

Edited by viking

Konto sam ono,da se slucajno ne vrti na vasim rok stanicama I to.Rekoh da provjerim najlaksu opciju :-)

Fala dje cuo I dje ne cuo :-)

Znao sam da je neka kvaka cim ih nama na playlistama radija.

Inace,nisam nikad prije cuo za njih

Nisam ni ja, samo sam pročitao da će na turneju zajedno sa Hardcore Superstar, oni ubijaju.

Legende nas polako napustaju.RIP.

Evo stavit cemo ovdje,tek toliko da se ne zaborave :-)

Zagaj!!!

Nego, dolaziš li na Maiden?

Ja sam danas (jedva) uspio da kupim karte za Springsteena, 120 000 karata je planulo za manje od sat i po. Htio sam da idem u subotu (25. 6.), ali je sve rasprodato za pola sata, prije nego što sam uspio doći na red. Kad sam već pao u očaj, izbaciše još jedan ekstra-koncert (27.6.), a i to ode za sekund. Srećom, bio sam ulogovan, pa nisam morao ponovo čekati u redu ispočetka.

Karte se već prodaju na blocketu (kao pik.ba) po 2000 kr (preko 400 KM). Đubrad.