Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost

Metalci

sta mislite o 'metaličarima ' ?   

12 members have voted

1. 1. Sta mislite o metalcima , rockerima, pankerima

• dobri ljudi chudnog smisla za oblacenje :D
    • budale , drogerashi , junkiei , sve treba pobiti
      0
    • nek oni mene ne diraju necu ni ja njih - strasni su :D
      0
    • znaju biti predobri kad ih upoznate

Recommended Posts

e ovako raja da vas pozdravim i tako to :D , nego slusam od mnogih ljudi kako su metalci drogerashi , cuponje i fejkeri itd ........ ima toga pun rac :D
Mnogi misle da su metalci neka chudna raja gdje je alkohol jedina bitna stvar , droga i showoff , ja slusam dosta muzike od nirvane , ragea do slipknota i evo Necrophagista , cesto mi raja govori nisi li nasao nesto crnje da se obuches u to - ja kazem a jbg ljudi ne idem na sprovod :D , cesto mi govore da se samo furam bla bla freakin bla , a ja slusam od kad znam za sebe rock , metal .......... da ne nabrajam previshe je toga , nas je moguce primjetiti sigurno da smo malo ' crnji ' al jbg nasa stvar , onda josh jedna nebuloza - satanizam omfg , samo predrasude , jel ima neki razlog da na nas raja gleda chudnim pogledom i 'jebe nam ochima mater ' :D ? Jel ima nesto loshe sto ja mrzim ljude koji izazivaju pizdarije slusajuci narodnjake ? ovi narodnjaci me cesto znaju zajebavati itd al ko im fucka mater to je sjebana raja - ne svi naravno :D , sta mislite o nama , jesmo li vam neka prijetnja itd , napadajte na nas sad malo , ima nas 'jemde' 5 pa ozezite xD :D

Rock -Metal 4 Ever

i cuvajte se mene i Morrisona u mraku , pogotovo njega ona hoce da 'uji' ja necu :D

Vi ste najgore sto se moglo desiti ovom drustvu,sljam,hhahahahhaha[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img] [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

Nu metal rules....

Ma to su sve narkomani i klosari :)

[quote name='_MORRISON_' date='23 August 2009 - 15:38 ' timestamp='1251038300' post='336634']
Ma to su sve narkomani i klosari :)
[/quote]

medju koje i ja i ti spadamo xD

Stara tema ali nema veze.

Prvo da se zahvalim na komplimentima, a šta će ko da misli o meni (i ostalima koji se svrstavaju u ovu grupu), koga briga.

Dakle ima li u životu još istomišljenika, ili je turbofolk izvršio kulturni genocid?

Ide li se na koncerte, struže li se po gitarama, srklete li se komšije prenaglašenom distorzijom?

Moram da držim položaj dok se ostali metalci ne vrate.

Muziku možeš da voliš ili ne voliš, ali ko nije bio u ovom moru, njemu je teško da shvati. Ko je bio, njemu ne treba objašnjavati. Obratiti pažnju na video, oko 1:40...

http://www.youtube.com/watch?v=A-ATK0tEu8g

Stara tema ali nema veze.

Prvo da se zahvalim na komplimentima, a šta će ko da misli o meni (i ostalima koji se svrstavaju u ovu grupu), koga briga.

Dakle ima li u životu još istomišljenika, ili je turbofolk izvršio kulturni genocid?

Ide li se na koncerte, struže li se po gitarama, srklete li se komšije prenaglašenom distorzijom?

Ja sam davno prerastao to šta će ko misliti o meni, bitni su mi familija i prijatelji. Kad sam imao kosu bio sam narkoman, kad sam bio ošišan skroz na nuli bio sam narkoman, sad kad obučem neku majicu sam narkoman a uvijek sam bio oštar protivnik droge i nisam je uzeo nikad u zivot a imam 20 godina i ne planiram. Toliko o stereotipima :D

Imam u zivotu mnogih istomisljenika, vecinom su mi i prijatelji alternativna raja od metalaca, rokera, repera, pankera pa nadalje. Vecinom su to ljudi koji imaju iste nacine razmisljanja kao ja ili barem razlicite od drugih pa su vjerovatno izopaceni iz drustva zbog toga i samim tim dobivaju razne epitete od kretenoida. Turbofolk je unistio svasta i stvorio dosta kretena, a i oni koji to nisu bili postajali su.

Najbolje je to objasnio General Woo u svojoj pjesmi ZAŠTO SADA ŠUTITE :

veliki domoljubi odgajaju djecu, koji nakon škore režu žile na cecu,

onda ide thompson, a onda lepa brena, plesni podij pliva od izrezanih vena,

ništa kontra gena, čačkaju si anuse, vade govna da kolniraju retarduse.

Mislim da je to sve reklo kakve to debile pravi od ljudi.

Na koncerte se ide, meni je ko studentu jeftino jer imamo jeftinije karte pa se ode pogledati mada moram priznati da se još nisam zahuktao kao pravi student s tim koncertima kako sam se odselio. Sjecam se kad sam unio i složio 10 metara drva rodbini da bih skupio za kartu za Slayer hahaha :D Ove godine planiram u Tolminu raditi na Punk Rock Holidayu, ako ne onda da makar odem tamo na Metaldays ali to cemo vidjeti tek. Ja sam kao manji više oko te gitare letio, danas me bog ubio da znam odsvirati pet pjesama ali sam jos u tome svijetu kao vokal u bendu. Komšije se grče ali su navikle tamo gdje sviramo jer znaju da je bolje da smo tu nego da balimo na cesti kako nema sta raditi ili da zadnju marku dajemo u kladionicu. Ljeti smo znali napraviti probu oko 5 sati, tamo oko 8 - 9 navečer raja počne stizati , kupi se mesa, meze, rakije i pive i onda do jutra zasjediti :D

To u Švediji mi možemo samo sanjati, a da je napraviti kakav veliki festival na Uni zbog blizine Hrvatske, Srbije ali i EU mogle bi se obrnuti jako velike pare. Ali ne treba se zavaravati, metal se ne radi zbog para vec iz ljubavi. Ako je za pare, onda se danas vrti na MTV - u.

Kopenhagen prije 7-8 godina...Giants of Rock...Slayer,Hammefall,Accept i Rammstein...trebo i Motörhead doci al`im se omaklo...bilo je i boljih koncerata sa puno vise ljudi al`ovaj je bio poseban za mene...toliko grmljavine u jednom danu nije bilo otkako je Thor zadnji put opalio cekicem po Skandinaviji :-)

Inace Svedska je Mekka za metal...Göteborg i Stockholm niko ne zaobilazi.

I dan danas skoro svaki dan kad zavrsim sa poslom i krenem kuci od nekud ,obavezno do daske prvo ,,wherever i may roam,, ,

,,mirror mirror,, i ,,hells bells,, i onda sve izgleda finije ma kakav dan bio.

Slusao jedno vrijeme i bio u takvom krugu ljudi, u vecini slucajeva kreteni operisani od zivota

Mislim da zadnjih pet godina Švabe i Nordijci prednjače po tim jačinama koncerata jer stvarno naprave festival jak kada na njega dovedu sve '' top '' bendove, jednostavno samo pogledaš Wacken ili Rock Am Ring. Ono nije normalno nikako.

Danas jako tužna vijest za sve fanove metala i velikog Slayera, napustio nas je veliki Jeff ( otkazala jetra zbog alkohola ) 

http://isk.int.ba/wordpress/?p=3704

Slusao jedno vrijeme i bio u takvom krugu ljudi, u vecini slucajeva kreteni operisani od zivota

Slušao si ti govno moje da se ne zavaravamo. Većina koju ja poznajem je na fakultetima, najviše se ljudi dive tim zvijezdama u show bizzu pa toliko o tom krugu ljudi ;)

He,he, zbilja ne znam šta da ti kažem. Bolje da ništa i ne govorim, ili kontaš il ne kontaš. Tako ti je to.

Metalac se ne postaje niti to prestaje. Ili jesi ili nisi, doživotno stanje. Poznajem i družim se sa mnogo više metalaca nego što si ih vjerovatno u životu vidio (bez ljutnje, mislim da ovo nije pretjerivanje) i niko od njih nije neki looser, svi imaju svoje karijere koje se kreću u veoma širokom spektru, viđamo se u glavnom na koncertima obučeni u "uniformu" (crne majice i kožne jakne), malo prodiskutujemo o novoj muzici, prisjetimo se stare i uživamo u onome za što smo dali (velike) pare. 

Metal nije prolazni hir, ne postoje ljetni hitovi (nikad nisam čuo nekog da kaže"tog ljeta sam malo slušao Slayer ili Megadeth"), tako što je jednostavno nezamislivo.

Kad sam se zadnji put osjećao kao metalac?

Sinoć, pred utakmicu, sam skinuo Jacksona sa zida, ukopčao ga u Peavy i žagao malo stare riffove.

• Upvote 1

He,he, zbilja ne znam šta da ti kažem. Bolje da ništa i ne govorim, ili kontaš il ne kontaš. Tako ti je to.

Metalac se ne postaje niti to prestaje. Ili jesi ili nisi, doživotno stanje. Poznajem i družim se sa mnogo više metalaca nego što si ih vjerovatno u životu vidio (bez ljutnje, mislim da ovo nije pretjerivanje) i niko od njih nije neki looser, svi imaju svoje karijere koje se kreću u veoma širokom spektru, viđamo se u glavnom na koncertima obučeni u "uniformu" (crne majice i kožne jakne), malo prodiskutujemo o novoj muzici, prisjetimo se stare i uživamo u onome za što smo dali (velike) pare. 

Metal nije prolazni hir, ne postoje ljetni hitovi (nikad nisam čuo nekog da kaže"tog ljeta sam malo slušao Slayer ili Megadeth"), tako što je jednostavno nezamislivo.

Kad sam se zadnji put osjećao kao metalac?

Sinoć, pred utakmicu, sam skinuo Jacksona sa zida, ukopčao ga u Peavy i žagao malo stare riffove.

Ma njega je nesto  okrenulo na pravi put. A ne kaj i mi uglavnom na M17 putu, ili A1.

Slušao si ti govno moje da se ne zavaravamo. Većina koju ja poznajem je na fakultetima, najviše se ljudi dive tim zvijezdama u show bizzu pa toliko o tom krugu ljudi ;)

Ti si ovako voda sam od sebe. Ja se poserem na taj nacin Zivota, na tu subkulturu i sve sto prati takav nacin Zivota. Davno sam ostavio to sranje pa vi sto sa 10 i sa 30 godina isto mislite zamjerate. Evolucija je zaobisla neke.. metallica tvoj dobar drugar

Cuj svi na fakultetu... tesko uplatiti 220 maraka za godinu i praviti se pametan

Ko se divi ? Kakav Show bizz ? Jel to pricas o farmi i big brotheru i ostalim "velicinama" od ljudi koji zbog svoje pameti i kvalitete zavrsi u "  Show bizzu " tvom ? LOL Danas moras biti peder i kurva ili saban veci da dospijes u medije i takvu grupu ljudi. Pa znas sta... vjerujem da se takvi dive meNtalcima.

A i sad bi ti mogao predavanje drzati o tim stvarima, samo mi se toliko povraca da ne zelim ni misliti na iste

Edited by Cain

ja kada citam postove Caina i Gorile ne vidim nikakve razlike ... sem sto jedan vrijedja i omalovazava ljude koji slusaju muziku koja nije po njihovom ukusu ... 

viking ja sam jedno vrijeme 4 pjesme od metalike sluso dok dodjem kuci s posla ... a u jednom pravcu je bilo 40 kilometara ...prije neg sve odsviraju ja stignem kuci ... a kroz mjesta koja sam proso tek nakon 4 minute stigne muzika koju sam sluso u autu ... xd 

Ti si ovako voda sam od sebe. Ja se poserem na taj nacin Zivota, na tu subkulturu i sve sto prati takav nacin Zivota. Davno sam ostavio to sranje pa vi sto sa 10 i sa 30 godina isto mislite zamjerate. Evolucija je zaobisla neke.. metallica tvoj dobar drugar

Cuj svi na fakultetu... tesko uplatiti 220 maraka za godinu i praviti se pametan

Ko se divi ? Kakav Show bizz ? Jel to pricas o farmi i big brotheru i ostalim "velicinama" od ljudi koji zbog svoje pameti i kvalitete zavrsi u "  Show bizzu " tvom ? LOL Danas moras biti peder i kurva ili saban veci da dospijes u medije i takvu grupu ljudi. Pa znas sta... vjerujem da se takvi dive meNtalcima.

A i sad bi ti mogao predavanje drzati o tim stvarima, samo mi se toliko povraca da ne zelim ni misliti na iste

Uvijek je bolji fini americki viski, ako nema bas, onda moze proci i kakav skotski blend, ili neki irski, uglavnom, nemoj ove nase trunjevace 'sen'ce ti, i meni se odma' povraca na samu pomisao "domace ljute" trunjevace.

I onda se čudiš kad se tebi neko posere na tvoj džihad - fanatik način života, tu kulturu i sve što je prati. Šta je loše u toj muzici koja pobuđuje u tebi tvoje osjećaje i forsira te da naučiš svirati nešto, da napišeš pjesmu ili osnuješ novi pravac u njoj, skloni te od ceste i besposličarenja i da ti šansu da zaradiš svojim talentom, trudom i radom milione ? Mogli bi i ovi što guze nedorasle djevojčice malo sa evolucijom jedan na jedan, čisto da se ne kaže da ih je zaobišla.

Pitaš ko se divi ? Milioni i milioni ljudi među kojima smo eto Jiggy, Banjaluka i ja. Ne pričam ja ni o kakvim Big Brotherima i Farmama, samo što ti po običaju voliš stavljati svoje gluposti u tuđa usta pa da to tako ispada, opet neka pogledaju gdje sam ja to napisao. Žao mi je što te moram razočarati ali metalcima je bitna muzika a ne te gluposti koje ti nabrajaš, i Rob Halford je homoseksualac pa mu se dive milioni metalaca jer čovjek pjeva bolje na sabahu nego sve te tvoje nabrojane gluposti zajedno. Da vidiš kako vokal Disturbeda uči ezan posramio bi ti Pindžu u najboljim danima.

• Upvote 1

Metalci svih zemalja, ujedinite se!

Ko je još ostao na forumu!

Guest

Toliko ste mračni i puni tame i šejtanluka da su vam i slova na Boldu :)

I ja sam primjetio :) ali nema veze. Dobro je (ili šteta) što nije na gotici.

Ima li Gorille u životu?

Guest

Gorilla vjerovatno širi krajiške običaje negdje po svijetu.

Ovom kralju sam se pošteno ismijao, ne jebe živu silu.

https://www.youtube.com/watch?v=j45jo6QnU6k

Ja cu omashiti izgleda.

I prosli put sam :-(

Prije 2-3 hefte uzmem karte za In Flames.Onako nisam puno ocekivo ,konto sam bice dobro i to je to....al brete,ubise brasno,puru,prasinu

Komotno mogu reci da je bio u top 10 mojih  koncerata .Bolji uzivo kilometrima.