Jump to content
Ljutaa_Ina

Nedolicni Komentari Na Sajtu

Recommended Posts

Hm..ova tema se odnosi na galeriju cazin.net-a. Mislim, da pretjeravate s commentarima. Pishete svasta i svega. Ako nemate nista pametno reci za sliku il' za osobu onda preskocite to, a ne lupetati gluposti. Trebalo bi da se uvede pisanje comm uz registraciju nicka. Tako da nitko nece moci postaviti svoj comm bez registracije i registracije imena pod kojim comm-arisete. Jer to sto se desava trenutno po galeriji nepodnosljivo je, vrijedjaju se osobe, pishu se nekulturni comm. Treba stati ovom na kraj, ukoliko se slazete s tim izvolite iznijeti svoje misljenje.
Toliko ;) CmOkaChA

problem galerija ce u mojim ocima uskoro biti sredjena. Tako da ce podrzavati filter sto ce filtirati psovke i ruzne rijeci. Bolje reci: komentari takvi jednostavno nece moci vise piti poslani. ;)

Lijep Pozdrav
makcode

problem galerija ce u mojim ocima uskoro biti sredjena. Tako da ce podrzavati filter sto ce filtirati psovke i ruzne rijeci. Bolje reci: komentari takvi jednostavno nece moci vise piti poslani. ;)

Lijep Pozdrav
makcode

<{POST_SNAPBACK}>

SLazem se Ina... stvarno nekad sramota citati! Narod se napada bez ikakvog razloga!!!

To je nivo kulture krajine, ali sredicemo u toku ove dvije sedmice filtere mada nije do nas da to moramo raditi.

Hvala dragom Allahu da ste se sjetili galerije i komentara, a i komentari na NOVOSTIMA su uzasni.To je stvarno sramota sta se sve pise i psuje.

tu se pita kultura i odgoj. Ali et.. neki i namjerno daju takve komentare, misle da su face nekakve.. i da se drugih smiju tome.

ccc

Hm....ne to makcode limunu :) da nece se moci slati comm s psovkama. Trazim da se napravi registracija tak je lakse, pa onda nek se frajeri pokazuju. Sada su svi s maskama na licima, pishu sta zele, vrijedjaju. A tek kako je ruzno to citat.
:mellow:

hm, to se moze napraviti. da clanovi od foruma mogu samo postati... al tek kasnije.. ali neznam jos, znam samo limun :D

:D :D limun ruLeZzzZzzZz :P odosmo mi s teme. Nego sta cemo ? Nemoj nam ta prazna obecanja dawat makcode :excl: i jel' gotovo ono :eat:

PoZdRaW ;)

Sve ce se to ako bog da rjesiti !

Bezobarazni ljudi sa bezobraznim komentarima ! To je stalno bilo tako

:huh:

haj napravi filter za uvredu tipa: "jeftina si ko >aldi<" :)

aldi - njemacke najjeftinije prodavnice, hofer u at....

ako se problem i sa filterima nemogne rijesiti.. onda ce samo biti registranim clanovima dozvojleno pisati komentare na galeriji....

Necemo stavljati registrovanje na stranici, jer bi prepolili broj komentara, barem za sad, a sto se tice filtera, oni su vec u toku izrade.

ipak svaka cast onima koji imaju hrabrosti da posalju slike ,jer pored onakvi budaletina sto svasta pisu na galeriji jednostavno nemogu da vjerujem da su oni isto clanovi foruma i chateri koji na neki fin nacin nam se udvaraju ili pricaju a tamo na galeriji otkriju onu svoju pravu seljacku stranu...

Sreca, pa ima ko rjesiti ove probleme.

Tacno da nije galerije, nikad ne bi saznali koliko su krajisnici ljubomorni jedni na druge, koliki je mejdu nama kvalitet (ne)kulture i sl :)

Hm...kako wi kazete samo to treba da se rijesi sto prije. Nepodnosljivo je, bilo bi zadivljujuce kad bi moglo se otvoriti jedna slika bez bed komentara. c c c

WozdRa :)

fora je u tome sto stalno nepismeni insani glupe komentare daju i pod tajnim nikovima. dosta naroda nema smisla za humora pa te vrijedjaju ako nisi stavio sliku sto si upecit ili sredit ko pista...npr moje slike. ma da to meni nesmeta ja se na nivo tih ljudi nebih spustao.
rijetko kad neko ima hrabrost napisati svoj nik, svoje ime i svoju sliku poslati kad nekome pise lose komentare.

:lol: sanele ne valja to , onda bi foRum pao ehhehehe :D... Usput, mi govorimo za galeriju!
pozzz

To su mnogi predlozili, al samo da kazem da bihnet pri svakoj konekciji dodjelji razlicite ip addresse i npr. danas raider ima ip addressu 80.65.88.195 i neki komentar kaze i dobije ban na 5 dana, a sutra ta ip addressa zapane na moju konekciju i ja nemogu otvorit cazin.net... valjda kuzite zasto nemoze ban na ip...

To su mnogi predlozili, al samo da kazem da bihnet pri svakoj konekciji dodjelji razlicite ip addresse i npr. danas raider ima ip addressu 80.65.88.195 i neki komentar kaze i dobije ban na 5 dana, a sutra ta ip addressa zapane na moju konekciju i ja nemogu otvorit cazin.net... valjda kuzite zasto nemoze ban na ip...

<{POST_SNAPBACK}>

Nemora biti ban na IP, vec na nick ! Valjda je jednostavno ... Znaci ja kazem je*be i banuje me, nemogu na forumu 5 dana . Dok smo za stranicu jos kratki !

Ovo gore sta sam napisao mislio sam na komentare na galeriji i novostima... a ne na forum, sto se tice foruma, ovdje niko nepravi probleme i dosad je bilo jako malo banova, znam da je hunter bio dobio ban i jos par njih...