Jump to content
Ljutaa_Ina

Omiljeni Cas/predmet

Recommended Posts

Bosanski i knjizevnost :rolleyes:  i historija
Stvarno stvarno volim bosanski jezik jos kad se radi analiza knjizevnog djela huh uzivam u tome.

Umalo zaboravih i Islamska vjeronauka. Stvarno je to cas kad se covjek totalno opusti i kad mozes o svemu diskutovat bez ikakvog tabua meni zakon cas. Jos sam ja u osnovnoj imala extra mualima koji je imao siroke vidike i bio svestran, a na prvom mjestu bio pravi pedagog tako da se na njegovom casu  maximalno opustis budes prirodan.

<{POST_SNAPBACK}>

haha ja sam u gimanziji bila mali strebkoo, pa imala jako dobre ocjene iz svih predmeta. ali ako sam ista mrzila to je kad procitam knjigu da je ja moram komentarisati..knjizevnost i ja nikad u isti kos :D zato sam i upisala fax gdje nema nikakvih apstraktnih analiziranja.
u gimanziji mi je najbolje isla matematika, tako i na faxu :D sad na trecoj godini sam dobila mikroekonomiju, i cak mogu reci da uzivam na predavanjima. odgovara mi..sve sto je oko para, to i meni pase :P heheh

a irma, ako mi sta bude trebalo slucajno vezano za analiziranje, znam kome cu se obratitit. ti pisi na bosanskom, ja prevedem na engleski i predam. i svi sretni :D

sto se tice islamske vjeronauke, ja sam u gimaziji imala predmet kultura religija. tako da sam jednako morala znati o jevrejima, krscanima koliko i o islamu. i ne zalim sto sam to morala uciti. lijepo je znati i o drugim vjerama. a islamsku vjeronauku sam polagala u kuci kod babe i sestre..i dan danas je polazem :D

ajiiiiiii psihologija daleko najjaci predmet .) kako je kod nas to mocno :D u petak jeli kolac hehe :)

<{POST_SNAPBACK}>

Pa dobro na koledzu , haman na svakom casu jedese nesto ili se pije sok, caj, kahva, to znam jos kad sam i ja iso.

Pa dobro na koledzu , haman na svakom casu jedese nesto ili se pije sok, caj, kahva, to znam jos kad sam i ja iso.

<{POST_SNAPBACK}>

Smanjili su to. Nemas vise papanje i sokica. Jedino ako mi collect money onda kupimo pcie i slatkisa iz kantine...

Sport i Muizka :D kad muziku imamo onda uvijek mozemo pijevati na mirkofon i tak :D ma super josh kad sta nashe rocknemo :D gorii

tesko je reci neki pretmet koji je omiljen hehheeh
najradije bi da imam kakkav samo za odmaranje hehhehe
taj bi bio naj drazi
ma sta znam u srednjoj sam volio fiziku zbog experimenata ali na faxu fujjjjjjjj ni jedan

Evo posto studiram anglistiku i slavistiku, najdrazi su mi casovi knjizevnosti na slavistici, a na anglistici "Theory and methodology of English Linguistics" i "Reading", znaci teorija lingvistike i citanje :) Profesori su mocni, pravo znaju objasniti i jezgro nastavnih jedinica je uvijek zanimljivo ;)

Jedan profa Allan James, ima podugu kosu, pa uvijek kad mrda glavom kosa mu leprsa, pa ono ko cure kad puhnu da sklone siske sa cela, to mi smijesno kod njega, a legenda je od choveka, kad sta provali :D

Ove godine, statistika (samo zadaci), matematika (od skoro sam se zaljubio u nju, i na nastavi je volim a i kod kuce :blush:
Sociologija ili kao u obdanistu - vrijeme kad djeca idu pajati :) ;)