Jump to content
Sign in to follow this  
_women_

Uhvatiti partnera kako vas vara

Recommended Posts

E zamislite situaciju.

Ulazite u stan, kucu ili negdje u kafic i vidite partnera u strastvenom zagrljaju ili poljubcu sa nepoznatom osobom, a kao
  • Upvote 1
  • Downvote 1

haj da je istog spola lakse bi bilo al da je musko,hmmm bilo bi veselo,haha,salim se neznam,sta bi uradio,iako se najiskrenije nadam i mislim da to necu nikad dozivjeti,da vidim to tako nesto!!! :icon_cheesygrin:
  • Upvote 1

mislim da bih se prvo ispovracala :o ondah bih sve njegove stvari izbacila vanka i na njima ceduljicu razvod u toku, to bi stvarno bilo gnusno :SSSSS

haj kad bi me prevario sa istim spolom nebi nista napravila al zenska kad bi bila u pitanju mislim da bih joj kosu pocupala a njega bi spucala sakom iz sve snage ppp:

prevara je prevara! ovakva ili onakva!

a mislim da bi se prvo sokirala jer to nemogu ni zamisliti! da ga uhvatim (nedaj boze) sa muskarcem! sta da kazem rahmetli bi bio za mene, bio sa zenskom il sa muskom!

[quote name='SEMRA' date='04 July 2009 - 08:08 ' timestamp='1246687731' post='332388']
haj kad bi me prevario sa istim spolom nebi nista napravila al zenska kad bi bila u pitanju mislim da bih joj kosu pocupala a njega bi spucala sakom iz sve snage ppp:
[/quote]
cek, kazes da ne bi nis napravila da ga ufatis kako se guzi sa muskarcem ili ljubi? :o daj ne vjerujem, nema te sile da ne bi posizila

ja kad bih uhvatio curu sa lezbom ja bi pitao da se pridruzim , a kad bih je uhvatio sa muskarcem prebio bih i njega i nju , ali ako je on veci od mene zvao bih pojacanje :D iskren odgovor :D

[quote name='_women_' date='02 July 2009 - 23:25 ' timestamp='1246569920' post='332275']
E zamislite situaciju.

Ulazite u stan, kucu ili negdje u kafic i vidite partnera u strastvenom zagrljaju ili poljubcu sa nepoznatom osobom, a kao

ma nek se samo zivi :D

sta fali ima cura momaka sav svit uhvatis pa uhvatis sta nista idemo dalje :D

Nevezano za lezbace :D

Ne znam kako bih reagovao kad bih ugledao djevojku kako se
ljubi tamo s nekim u kaficu,nije mi se jos nikad ni desilo...
Vjerovatno bih otisao za drugi sto,mozda bi nesto lose uradio,
neam ti ja pojma ...

Kolega mi jedan pricho,kako se to njemu desilo..fakat nije
on ni vidio kako ga djevojka varala,vec su mu kazali drugi..
Naime,djevojka izasla navecer malo i ljubakala se sa drugim momcima,
ne jednim nego vise njih,sto je jako potresno bilo za njega kad je
za to saznao..Hebote kome ne bi,volis je a ona s drugima opa cupa...
Mislim,mozes da varas,al sve se sazna uvijek...
Postupio je tako sto joj je dao nogu jer ga razocarala...

Inache to mi je idotski malo :D ,ono skroz kuchkasto :D

Meraba Edited by bUDO_hodza

[quote name='breake-dancer' date='05 July 2009 - 22:36 ' timestamp='1246829773' post='332531']
pleska je pocetak
[/quote]

Pocetka kraja :D

Muki i vi ostali koji niste skuzili govori se u temi o prevari sa istim spolom.

Da kisobran desilo mi se.

Ja sam svoju curu nasla kako me vara sa mojim hrckom:(

[quote name='VIZIOS' date='05 July 2009 - 22:33 ' timestamp='1246829637' post='332528']
Šta uraditi?

Nisam to doživio, al vako sam budala i previše ponosan, zato se bojim da bi bilo svašta.

Al ona bi definitivno snosila ogromne posljedice, pa sad kakve neka ostane tajna.

Muki pleska najmanje boli, postoje gore metode i dugotrajnije :rolleyes:
[/quote]

to je za tebe sramota da je izudaras,veca bi joj sramota bila recemo curi u tvoj slucaju da je uhvatis (needaj boze) da joj pridjes i pljunes joj u lice i kazes *urvo jedna i kad se cjeli kafic okrene gore ce joj biti nego 100 plesaka il sta ja znam cega:))

Pljunes joj u lice ?????????
Kakav je to metod majko mila i nazivanje kurvom, pa to je spustanje na nizi nivo od prevare, aj sta cu kakvo hrakanje u lice, svakim danom sve vise ostajen zatecena nad pojedinim komentarima :D

[quote name='breake-dancer' date='05 July 2009 - 23:14 ' timestamp='1246828486' post='332520']
dao joj jednu plesku a njemu nista [b]jer on nije kriv nego ona[/b]

i onda bi se otisao napiti i jos stosta :)
[/quote]

men se cini da je slag na tortu to da vara s osobom istog spola ... :D znaci treba citati prije postanja ... :D

prevara je prevara ... al vjerovatno bi izaso ako bi je zateko u njenoj kuci ... a ako bi bilo u mojoj kuci zamolio da napusti kucu i da se nevraca vise ... :D

a kako bih se osjeco nemam pojma ... vjerovatno zbunjeno ... :D

prevara je prevara samo neznas jel vece ponizenje ako te jos prevari sa osobom istog spola,to je onda za nju/njega veca sramota,i shit,a bom ako je suprotnog spola onda znas na cemu si i sta ti je raditi!

[quote name='vibe' date='07 July 2009 - 09:41 ' timestamp='1246956116' post='332616']
prevara je prevara samo neznas jel vece ponizenje ako te jos prevari sa osobom istog spola,to je onda za nju/njega veca sramota,i shit,a bom ako je suprotnog spola onda znas na cemu si i sta ti je raditi! pa irma jel samom prevarom cura/decko bolje zasluzio/la??? naravno da nije,za mene ako je cura u pitanju bila bi kurva i ostala bi do kraja zivota,a ti ostaji i dalje zatecena pojedinim komentarima ali to je tako,sta npr momak uhvati curu kako ga vara,jel trebo zaplakati i otici odatle.whaha ,peace :icon_cheesygrin:
[/quote]

ako me prevari muskom manje boli :)

HAHA!!

kad bi to dozivjela da me momak vara sa nekim typom prvo bi se komirala!!
a poslje bi htjela sa njim popricati zasto mi to nije odmah reko da voli muske i zenske!

:)

Sve je lijepo dok ne snadje bas vas... Kako bi se covjek osjecao,tome nemoze niko dokucit,jer u datom momentu data reakcija,,, pa i cuko se bori za kuju,nebitno koliko copor bio velik....Sad spol tu nebi odigrao neku vecu ulogu,jednom rjecju to i bila prevara... nitko ne zeli bit neki tamo rogonja da za njim sapucu,iako sapat ne boli,bolio bi cin ....