Jump to content
_Gost

Gay Brakovi i gay parade

Da li odobravate gay brakove i gay parade  

18 members have voted

1. 1. Da li odobravate gay brakove i gay parade

• da
      2
    • ne
      14
    • nezanima me nista u vezi toga
      2

Recommended Posts

sta mislite o Gay brakovima i gay paradama , ja mislim da je to odvratno , i da takve ljude treba zatvoriti u psihijatrijske ustanove na lijecenje, kada bi kod nas negdje u blizini bila kakva parada ( u Bihacu je trebala biti ili ce biti nezz ) sta bi vi ucinili, podrzali to ili ih natamburali, ja sam za tamburanje - uvjek !! U Zagrebu su bili bjeni prosle godine od navijaca, i u Sarajevu isto , podrzavate li to ? ja to opravdavam i protivim se bilo kakvim Gay brakovima . eto teme o kojoj se ima govoriti puno

[quote name='najmladji_sejtan' post='329716' date='17.06.2009, 13:28']sta mislite o Gay brakovima i gay paradama , ja mislim da je to odvratno , i da takve ljude treba zatvoriti u psihijatrijske ustanove na lijecenje, kada bi kod nas negdje u blizini bila kakva parada ( u Bihacu je trebala biti ili ce biti nezz ) sta bi vi ucinili, podrzali to ili ih natamburali, ja sam za tamburanje - uvjek !! U Zagrebu su bili bjeni prosle godine od navijaca, i u Sarajevu isto , podrzavate li to ? ja to opravdavam i protivim se bilo kakvim Gay brakovima . eto teme o kojoj se ima govoriti puno[/quote]
[font="Georgia"]
Ko mene nedira, ja njih nediram. Ja bi prije takve kao ti "tamburao"

[quote name='najmladji_sejtan' post='329716' date='17.06.2009, 14:28']sta mislite o Gay brakovima i gay paradama , ja mislim da je to odvratno , i da takve ljude treba zatvoriti u psihijatrijske ustanove na lijecenje, kada bi kod nas negdje u blizini bila kakva parada ( u Bihacu je trebala biti ili ce biti nezz ) sta bi vi ucinili, podrzali to ili ih natamburali, ja sam za tamburanje - uvjek !! U Zagrebu su bili bjeni prosle godine od navijaca, i u Sarajevu isto , podrzavate li to ? ja to opravdavam i protivim se bilo kakvim Gay brakovima . eto teme o kojoj se ima govoriti puno[/quote]

Jel ti to poziva Edited by Vento

@Vento majstore ja samo kazem da ja te cooksucere ne podnosim pa ti kako hoces , i da imam muslimansko ime Muhamed , jel ti krivo :D hehe

[quote name='najmladji_sejtan' post='329732' date='17.06.2009, 17:05']@Vento majstore ja samo kazem da ja te cooksucere ne podnosim pa ti kako hoces , i da imam muslimansko ime Muhamed , jel ti krivo :D hehe[/quote]

[font="Georgia"]Eto vidi

Da mi je to odurno jest, na to misljenje imam pravo.Al da bih se protivila istospolnim brakovima i paradama ne bih, niti bih ikoga tukla ili maltretirala zbog njegove sexualne opredjeljenosti.Jedino protiv cega bih bila da se tim brakovima dozvoli usvajanje djece i odgoj istih, mislim da to nije OK.

Ne pozivam ja nikoga na napad , ja kazem sta bih im ja VOLIO uciniti a ne i da cu uciniti , i npr. kako bi me premlatili Manijaci ili Horde zla kad su i oni iz BiH i oni su navijaci ? - molio bih te da ne vrijedjas mene bezze , vec ti treci out govorim , nemoj traziti i meni i sebi problema , ja kao i ti imam pravo na svoje misljenje , al nemoj ti mene vrijedjati jer imam razlicito misljenje od tebe, pricas price tu kako ja napadam nekog ko slusa drugu vrstu muzike , a ti napadas mene koji ima drugu vrstu misljenja , daj vishe stani sa citiranjem mojih postova , previshe me nerviras a nemas potrebe

[quote name='najmladji_sejtan' post='329716' date='17.06.2009, 14:28']sta mislite o Gay brakovima i gay paradama , ja mislim da je to odvratno , i da takve ljude treba zatvoriti u psihijatrijske ustanove na lijecenje, kada bi kod nas negdje u blizini bila kakva parada ( u Bihacu je trebala biti ili ce biti nezz ) sta bi vi ucinili, podrzali to ili ih natamburali, ja sam za tamburanje - uvjek !! U Zagrebu su bili bjeni prosle godine od navijaca, i u Sarajevu isto , [b]podrzavate li to ? ja to opravdavam i protivim se bilo kakvim Gay brakovima[/b] . eto teme o kojoj se ima govoriti puno[/quote]

Ti to opravdava

rekao sam da opravdavam sto su bili bjeni :D
nemam ja zelje da se tuchem sa nikim samo ne bih dao da se gayevi da izvnines 'kurche ' po nasem gradu , de malo razmisli kakav oni daju prijmjer djeci , sta da ti npr.imas brata i on dodje jedan dan i kaze ja sam gay , idem na gay paradu , jel tako da bi ti on osramotio porodicu , a bilo bi te stid kad bi ga god neko spomenuo - to govorim cisto hipoteticki
zamisli sjede u dvoristu did i majka , veliki muslimani itd. i kraj njih prolaze dvije 'čike' i ljube se
Sad kad procitas ovo reci mi bil te bilo sramota biti gay i ucestvovati na gay parady ?

hehe i nisam neko djetesce meni je 17g :D , i ne nisam ja neki frnjko koji tuche ljude po carsiji , ja se i protivi nasilju , al imaju neke stvari preko kojih ne zelim preci ko da nista nije bilo , npr. Homoseksualizam ,narkomanija, Genocid u Srebrenici , tome se ja protivim , bio sam u Srebrenici neki dan , gledao sam ono spomen obiljezje , korz glavu mi je prolazilo kako je neko mogao toliko ljudi pobiti , doslo mi je da zaplacem dok smo gledali neki film o tome , to je strasno , i de mi reci kako da preko toga predjem a da nista ne kazem , da ne mrzim Srbe , sto moj kolega jedan rece Je li mi trebamo za ovo vracati ? takva sam ja osoba , vjeruj mi da ja ne volim nasijlje toliko kolko se nekim cini , jedino sto ne volim da me neko provocira , i da sram me je sto sam sve ovo rekao , ali neko i to treba da kaze , ne trebamo se svi praviti kulturni , a okolo se pushi , pije , drogira a kad smo na forumu mi smo obrazovani
vjeruj meni ja nemam nista protiv tebe niti protiv ikoga na forumu , ma sta god meni on rekao pozzzzzzzzz

[quote name='najmladji_sejtan' post='329737' date='17.06.2009, 19:00']Ne pozivam ja nikoga na napad , ja kazem sta bih im ja VOLIO uciniti a ne i da cu uciniti , i npr. kako bi me premlatili Manijaci ili Horde zla kad su i oni iz BiH i oni su navijaci ? - molio bih te da ne vrijedjas mene bezze , vec ti treci out govorim , nemoj traziti i meni i sebi problema , ja kao i ti imam pravo na svoje misljenje , al nemoj ti mene vrijedjati jer imam razlicito misljenje od tebe, pricas price tu kako ja napadam nekog ko slusa drugu vrstu muzike , a ti napadas mene koji ima drugu vrstu misljenja , daj vishe stani sa citiranjem mojih postova , previshe me nerviras a nemas potrebe[/quote]

Horde Zla ili Manijaci bi te pretukli zato

ja zivim u drzavi gdje se cesto odrzavaju gay parade i jesam protiv toga i ako je zakonom dozvoljeno.sto nemora znacit da je zakon vazda zakon i da je ispravan,jer donijeli su ga ljudi koji zbog pravila eu moraju postovat zakon nizbog ceg drugog.za mene licno to bolje bi bilo da u svakoj drzavi legalizuju canabis a da zabrane pederluk.sexualna opredijeljenost znaci mogo bi se i sa ovcom vjencat,zar to niej malo nize moralnih ljudskih vrijednosti.gay brakove smatram isto neprirodnim.nigdje nisam cuo da su dva cuka odhranila stene.protiv sam toga gay parada i gay brakova,nemam nista protiv njih ali nebi se slozio da moram negdje potpisat da je to ispravno.eto jesam i ja malouman jer nisam za gay brakove i parade,negdje sam naveo danasnji mozak insan je spustio se na zivotinjski nivo a mislim da vise zivotinje imaju respekt obiljezavajuci svoje teritorije nego sto ljudi prosipaju svoje mozgove i misle da je to pametno.

@ Vento xD ko da si znao , namjeravam upisati pravo al ozb bezz zeze hehe , ah i josh nesto po 100 put ja ne poticem nikoga da mrzi srbe , hrvate , bosnjake , ja sam samo iznio svoje misljenje , ne slazem se ni sa onim sto je hitler ucinio za to nema opravdanja !!! samo da napomenem nisam ja mislio dovoditi u istu vezu genocid , narkomaniju i homoseksualizam vec sam nabrajo ono sto ne odboravam ja , sto ne volim - da ne bi bilo kakve zabune
x -men dijelimo gotovo isto misljenje , al i dalje sam za to da se droga ne legalizuje i to je jedno veliko zlo !

a moze li jedno pitanje u vezi ovoga zakona , kako se onda ne kazne navijaci koji vicu npr. gazi gazi gazi Balije , ubij , zakolji da turcin ne postoji... itd ? kako se to ne sankcionise to mi nikako nije jasno , da li ne ko ima odgovor na ovo pitanje , stvarno me zanima ?!

[quote name='x-men' post='329749' date='17.06.2009, 20:15']ja zivim u drzavi gdje se cesto odrzavaju gay parade i jesam protiv toga i ako je zakonom dozvoljeno.sto nemora znacit da je zakon vazda zakon i da je ispravan,jer donijeli su ga ljudi koji zbog pravila eu moraju postovat zakon nizbog ceg drugog.za mene licno to bolje bi bilo da u svakoj drzavi legalizuju canabis a da zabrane pederluk.sexualna opredijeljenost [b]znaci mogo bi se i sa ovcom vjencat[/b],zar to niej malo nize moralnih ljudskih vrijednosti.gay brakove smatram isto neprirodnim.nigdje nisam cuo da su dva cuka odhranila stene.protiv sam toga gay parada i gay brakova,nemam nista protiv njih ali nebi se slozio da moram negdje potpisat da je to ispravno.eto jesam i ja malouman jer nisam za gay brakove i parade,negdje sam naveo danasnji mozak insan je spustio se na zivotinjski nivo a mislim da vise zivotinje imaju respekt obiljezavajuci svoje teritorije nego sto ljudi prosipaju svoje mozgove i misle da je to pametno.[/quote]

Ne, ne, ne, ne. Bar 10 puta sam spomenuo u čemu je razlika između pedofilije i zoofilije sa jedne strane, odnosno homoseksualizma sa druge strane, ali ću jo

razumjem ja to vento ali i ako je zakon donesen i usvojen o tome nemora to svako prihvatat i nije onaj ko neprihvata malouman,koliko je doneseno banalnih zakona koji nemaju smisla.

[quote name='x-men' post='329758' date='17.06.2009, 22:14']razumjem ja to vento ali i ako je zakon donesen i usvojen o tome nemora to svako prihvatat i nije onaj ko neprihvata malouman,koliko je doneseno banalnih zakona koji nemaju smisla.[/quote]

Naravno, ne sporim pravo ljudima da se ne sla

[url="http://www.youtube.com/watch?v=I9OfcovRX9w"]http://www.youtube.com/watch?v=I9OfcovRX9w[/url] evo sa gay parade u amsterdam, a ono kad vidite na camcu gemeente to na nl znaci opstina. :) [url="http://www.youtube.com/watch?v=O_M2uFqwK9M"]http://www.youtube.com/watch?v=O_M2uFqwK9M[/url] Edited by x-men

Nemam nista protiv gay populacije i protiv gay brakova... Ne treba nekog osudjivati i mrziti samo zato sto je malo drukciji od tebe...

[quote name='Falcon' post='329811' date='18.06.2009, 09:59']dakle, u vrijeme okupljanja i kojekakvih paradiranja i drugi imaju pravo da se okupe i na miran, dostojanstven način uzvikuju "Allahu ekber" sto je opet usko vezano s drugim pravom na slobodu vjeroispovijesti i izrazavanja misljenja :D[/quote]

Mislim da je prvo potrebno obrazovati (nekih 10-15 godina) ove

[quote name='Vento' post='329829' date='18.06.2009, 14:24']Mislim da je prvo potrebno obrazovati (nekih 10-15 godina) ove

damn... bolesno brete...

Da je Bog htio da muskarac bude s muskarcem nebi stvorio nas zene -_-

[quote name='Falcon' post='329865' date='18.06.2009, 15:33']Neka, bit ce redaljka :D sto je opet pederska posla <_<[/quote]

[quote name='Vento' post='329879' date='18.06.2009, 13:35']Idući ovom logikom - da je Bog (inače, po sopstvenom priznanju, počinilac nekoliko genocida) htio da nema homoseksualaca*, onda ih ne bi ni stvarao, zar ne?

* - odnosi se na oba spola[/quote]

Bog nije stvorio homoseksualce, nego ljudi!

[quote name='pinky' post='329881' date='18.06.2009, 16:49']Bog nije stvorio homoseksualce, nego ljudi![/quote]

Hoće