Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Cazin.NET na Facebook

Recommended Posts

[quote name='[I-B-R-O]' post='328904' date='10.06.2009, 22:28']
Evo, na prijedlog na

[quote name='VIZIOS' post='328905' date='10.06.2009, 23:29'][font="Georgia"]A zar je zbilja toliko te

[quote name='[I-B-R-O]' post='328910' date='10.06.2009, 22:46']
Jebiga dostu.
Mislim da nema nadaleko gorih obozavatelja nego sto su Cazinjani.

[b]To kad ne

[quote name='VIZIOS' post='328914' date='11.06.2009, 00:00'][font="Georgia"]Jadne cazinske cure :icon_cheesygrin: ![/font]

[font="Georgia"]Jel jo

Nema sanse da neko tuce cijelo vrijeme. Reci u cemu je fazon, neko moze, a neko ne na forum

za 500 eura rijesit problem!

nego,super ovo na fejsu,idem da budem fan!

et,vec jesam....

razmislite o lovi,ozbiljno..... :)

[quote name='TequilA' post='329048' date='11.06.2009, 21:05']Nema sanse da neko tuce cijelo vrijeme. Reci u cemu je fazon, neko moze, a neko ne na forum[/quote]

Ma da, ti zna

No hard feelings Ibro :D

Dobra ideja cazin.net na facebooku.
Evo ja sam fan :D :P

[quote name='TequilA' post='329106' date='12.06.2009, 10:20']No hard feelings Ibro :D[/quote]

Shit happens :D

[quote name='jeezy' post='329127' date='12.06.2009, 14:44']Dobra ideja cazin.net na facebooku.
Evo ja sam fan :D :P[/quote]

Svaka čast. Dobro nam do

De-aktivirao sam account sinoc ali kad ibro nesto napravi aktiviracu ga i pridruziti se.

Ne smarajte sa tim pitanjima "a sta je sa stranicom" itd itd .. samo se isfuravate i pokazujete se u pravom svijetlu (za pojedince) necu da ulazim u svadju.

Cus :)

[quote]Welcome back. Your account has been reactivated.

Please note it may take several hours for your groups, events, notes, and other content from applications to be fully restored. Thank you for your patience.[/quote]

[quote name='[I-B-R-O]' post='329085' date='12.06.2009, 07:32']
Ma da, ti zna

[quote name='kisobran' post='329190' date='13.06.2009, 08:04']De-aktivirao sam account sinoc ali kad ibro nesto napravi aktiviracu ga i pridruziti se.

Ne smarajte sa tim pitanjima "a sta je sa stranicom" itd itd .. samo se isfuravate i pokazujete se u pravom svijetlu (za pojedince) necu da ulazim u svadju.

Cus :)[/quote]

[quote name='zahid' post='329381' date='14.06.2009, 23:35']Pa je li sada ne treba ići na www.cazinnet nego samo na facebok?[/quote]

Samo ostani na cazin.net
:D

Nego, samo da napomenem, da otkako smo prije par dana pokrenuli na Facebook stranicu, do sada imamo 155 fanova koji se iz dana u dan povećavaju.
Mislim da je napredak jer je mnogo na facebooku prijavljeno stranica, grupa i slicnog sa prefiksom cazin :D

[quote name='zahid' post='329381' date='14.06.2009, 23:35']Pa je li sada ne treba ići na www.cazinnet nego samo na facebok?[/quote]

Slatinjani idu preko facebok a Cizmici na www.

jos 100 fanova u zadnjih 5 dana ...

Mislim da se ljudima svidja i ovaj nacin komunikacije :)

Opa i na Facebook nas ima...

...bas smo savremeni... vec sam CLAN ;-)

A brate Ibro ja se satra za ovu stranicu kako je ja zovem "izdegenjas" da prosirim info , nemaju mi neki stariji friends facebook pa da doznaju, a ja bom samo ih slusam kako jadni kukaju nema Cazin.neta joooooooj..., uh srece kad im kazem za "izdegenjas" haha
polako svi ce doznati kako sam krenula hihihiii

[quote name='smiri' post='331213' date='25.06.2009, 22:40']Opa i na Facebook nas ima...

...bas smo savremeni... vec sam CLAN ;-)[/quote]

Da da :D
Dobro nam se vratila :D

[quote name='nelie' post='331250' date='26.06.2009, 06:47']A brate Ibro ja se satra za ovu stranicu kako je ja zovem "izdegenjas" da prosirim info , nemaju mi neki stariji friends facebook pa da doznaju, a ja bom samo ih slusam kako jadni kukaju nema Cazin.neta joooooooj..., uh srece kad im kazem za "izdegenjas" haha
polako svi ce doznati kako sam krenula hihihiii[/quote]

Ka

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,365
  • Create New...