Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

ODNOS U VEZI

Recommended Posts

cura ako je prava cura onda ce imati i pravog momka.. mi zenkse smo stvorene da mnogo vise mozemo i da trpimo i da mnogo vise mozemo da oprostimo pa cak i da popustimo u mnogim stvarima jer smo takve stvorene...tja ima pojedini koje nisu fakat sto kaze manuel onda ostanu same jer hoce u inat da glume sefa nekoga... modza sam i ja dio neki da hocu da glumim sefa ali ko to danas nije mada uvijek volim da zna moj momak i da se sa njim dogovorim i da i on svoju rijec kaze pa kud puklo da puklo ... nemora svit znati kako mi to radimo ali nek narod vidi da je on musko u kuci a ne ja :) jer to i nezelim da budem :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='327713' date='05.06.2009, 11:09'][b]cura ako je prava cura onda ce imati i pravog momka[/b].. mi zenkse smo stvorene da mnogo vise mozemo i da trpimo i da mnogo vise mozemo da oprostimo pa cak i da popustimo u mnogim stvarima jer smo takve stvorene...tja ima pojedini koje nisu fakat sto kaze manuel onda ostanu same jer hoce u inat da glume sefa nekoga... modza sam i ja dio neki da hocu da glumim sefa ali ko to danas nije mada uvijek volim da zna moj momak i da se sa njim dogovorim i da i on svoju rijec kaze pa kud puklo da puklo ... nemora svit znati kako mi to radimo ali nek narod vidi da je on musko u kuci a ne ja :) jer to i nezelim da budem :D[/quote]

jes vala bas vako kako ti napisa ...
ovaj tvoj post trebaju sve cure da procitaju i da vide kako se treba ponasati u ozbiljnoj vezi ...

[quote name='sebina_ikanovic' post='327713' date='05.06.2009, 10:09']cura ako je prava cura onda ce imati i pravog momka.. [b]mi zenkse smo stvorene da mnogo vise mozemo i da trpimo i da mnogo vise mozemo da oprostimo pa cak i da popustimo u mnogim stvarima jer smo takve stvorene[/b]...tja ima pojedini koje nisu fakat sto kaze manuel onda ostanu same jer hoce u inat da glume sefa nekoga... modza sam i ja dio neki da hocu da glumim sefa ali ko to danas nije mada uvijek volim da zna moj momak [b]i da se sa njim dogovorim i da i on svoju rijec kaze pa kud puklo da puklo[/b] ... nemora svit znati kako mi to radimo ali nek narod vidi da je on musko u kuci a ne ja :) jer to i nezelim da budem :D[/quote]

Da je meni naci ovakvu ko ti, jebe

[quote name='veritas' post='327530' date='04.06.2009, 16:05']pod "slusanjem" podrazumijevas "dodji tad, ne idi tamo, uradi tada, ovako - onako" je l?[/quote]

[quote name='VIZIOS' post='327538' date='04.06.2009, 16:30']

hehe da i ja napisem koju rijec,ja mislim da meni u zivotu treba saputnica,a ne robinja,zena treba da ima svoje misljenje netreba je ugnjetavat i zatupljavat mislim onda da bi naj bolje bilo da sebi mnogi kupe lutke na napuhivanje jer sta god da kazes toj lutki nece odgovarat jer nemoze,hehe,,zeni koja ima mozga netreba utupljivat u glavu nista jer ce sama znati pa zasto mi treba kompliciran odnos u zivotu ako mogu sve izgubit,nesvjesno mozda neznamo svi kako je sve dok neizgubimo nesto vrijedno postovanja i truda pa idemo svi do tih prelazaka granica da gubimo i onda vidimo gdje smo grijesili i zasto je doslo do gubljenja jer mora biti razlog za sve.misljenja sam da prvo nebi zagorcavao zivot sebi pa ni osobi sa kojom sam jer nebi ni bio snekom osobom koja je kako Vento kaze kao zaklana kokos.osjeti se se to na drugaciji neobjasnjiv nacin rijecima ali to imas u sebi taj osjecaj,mnogo nepovjerenja u ovom zivotu je bas sjebalo to povjerenjee ali nismo svi isti,za mene odnos u vezi trebao bi biti ovako,zeni netreba zatvor,treba imat podobno drustvo i kolegice da se moze snjima ispricat posjedit jer imaju i one zenske stvari kao mi muskarci kad treba da imamo prijatelje,dogovore sjesti pa dogovarat i pitat jedno drugo misljenje jer taj sav uspjeh i trud je za nas dvoje nas zivot znaci donosit pametne odluke sa razgovorom i solucijama.non stop zivkanje kad izadje bi dosadilo zivotinji pa da nedosadi zeni a tako i muskarcu,to je brete prevelika ljubomora i nepovjerenje,drugo je znak paznje recimo sa tim sms-anjem..zena a tako i muskarac treba da zna sta to smeta njenom-govom partneru pa nedolazit u takve situacije da mu to smeta i radit to iz inata ,ja nebi to nikad jer nebi da se ja prvo osjecam nervozno da meni to neko radi pa nebi ni ja.eto jedno kratko misljenje mada se moze o ovom prica napisat,,sve u svemu kad imas osobu koju znas po karakteru u toj vezi i odnosu samo moze biti radost i sreca.

[quote name='x-men' post='327737' date='05.06.2009, 13:48']hehe da i ja napisem koju rijec,ja mislim da meni u zivotu treba saputnica,a ne robinja,zena treba da ima svoje misljenje netreba je ugnjetavat i zatupljavat mislim onda da bi naj bolje bilo da sebi mnogi kupe lutke na napuhivanje jer sta god da kazes toj lutki nece odgovarat jer nemoze,hehe,,zeni koja ima mozga netreba utupljivat u glavu nista jer ce sama znati pa zasto mi treba kompliciran odnos u zivotu ako mogu sve izgubit,nesvjesno mozda neznamo svi kako je sve dok neizgubimo nesto vrijedno postovanja i truda pa idemo svi do tih prelazaka granica da gubimo i onda vidimo gdje smo grijesili i zasto je doslo do gubljenja jer mora biti razlog za sve.misljenja sam da prvo nebi zagorcavao zivot sebi pa ni osobi sa kojom sam jer nebi ni bio snekom osobom koja je kako Vento kaze kao zaklana kokos.osjeti se se to na drugaciji neobjasnjiv nacin rijecima ali to imas u sebi taj osjecaj,mnogo nepovjerenja u ovom zivotu je bas sjebalo to povjerenjee ali nismo svi isti,za mene odnos u vezi trebao bi biti ovako,zeni netreba zatvor,treba imat podobno drustvo i kolegice da se moze snjima ispricat posjedit jer imaju i one zenske stvari kao mi muskarci kad treba da imamo prijatelje,dogovore sjesti pa dogovarat i pitat jedno drugo misljenje jer taj sav uspjeh i trud je za nas dvoje nas zivot znaci donosit pametne odluke sa razgovorom i solucijama.non stop zivkanje kad izadje bi dosadilo zivotinji pa da nedosadi zeni a tako i muskarcu,to je brete prevelika ljubomora i nepovjerenje,drugo je znak paznje recimo sa tim sms-anjem..zena a tako i muskarac treba da zna sta to smeta njenom-govom partneru pa nedolazit u takve situacije da mu to smeta i radit to iz inata ,ja nebi to nikad jer nebi da se ja prvo osjecam nervozno da meni to neko radi pa nebi ni ja.eto jedno kratko misljenje mada se moze o ovom prica napisat,,sve u svemu kad imas osobu koju znas po karakteru u toj vezi i odnosu samo moze biti radost i sreca.[/quote]

edo ovo si ti extra opiso, al treba naci zensku takvu, da zna pametno da razmislja, a ne samo da misli da zna pametno da razmi

potpuno te razumjem ali ti kazem prijateljski svakom ce doci tako svremenom ,ja mislim da sad u tim godinama je to tesko osjetit.ali vidim da imas i izrazio si zelju da bi volio zensko koje se moze postovat i prema kojoj ces okrenut svu svoju paznju,ipak lijepo razmisljas i vjerujem da ces postovat ono sto se moze postovat,nije to do tebe razumjem te bogam nego jednostavno nisi naisao na osobu koja je vrijedna postovanja.

[quote name='x-men' post='327741' date='05.06.2009, 13:58']potpuno te razumjem ali ti kazem prijateljski svakom ce doci tako svremenom ,ja mislim da sad u tim godinama je to tesko osjetit.ali vidim da imas i izrazio si zelju da bi volio zensko koje se moze postovat i prema kojoj ces okrenut svu svoju paznju,ipak lijepo razmisljas i vjerujem da ces postovat ono sto se moze postovat,nije to do tebe razumjem te bogam [b]nego jednostavno nisi naisao na osobu koja je vrijedna postovanja[/b].[/quote]

[font="Lucida Sans Unicode"][size=1]Bojim se da sam ja sa takvom osobom zajebo, al kasno sam svatio :icon_cheesygrin: Al sad opet ponovo u lov, valjda opet neka nova naleti.[/size][/font]

[quote name='VIZIOS' date='04 June 2009 - 15:47 ' timestamp='1244126878' post='327544']
Daj odgovori mi na jedno pitanje?

Za

pa zar bi trebao muskarac trpit ono sto ga nezadovoljava u odnosu a suprotna osoba koja bi trebala da neradi nesto sto njenom partneru smeta,ako par puta ili na pocetku odnosa govoris necemo radit jedno drugom ono sto bi smetalo tebi sa moje strane a meni sa tvoje i slozite se i nakon nekog vremena neko od dvoje pocne radit to sto ste se dogovorili da necete jer vam smeta jednostavno,tako ce i zensku puknut film i isto reci pa kad nemogu lijepim putem mu dokazat a imamo neku vezu,moracu ili pokusat zabranom ili i radit isto sto njemu smeta.to je problem u oba spola,i naravno da ce doalzit do toga da to izgleda kao zabrana ili ucjena,ako nastavis to radit nema nista od nas.pogotovo odrasle osobe bi same trebale da svate da netreba stetit stim nekim stvarima odnos ako to partneru-ci smeta.koji cu onda k u odnosu ako ce mo zajebavat jedno drugo i inatit se pa ko kome vise ucera.kad tako odnos krene nema od toga nista,i poslije nekog vremena onda se pitas pa sta uradi ili sta uradismo zbog nesuglasica koje smo obadvoje trebali razmislit da neradimo.volite ivi nekad inatit se samo da bi vidjele kroz te sitnice i ljubomore i neka sranja dal je partneru doista stalo do vas a to je jako pogresan nacin priblizavanja partneru.a ako se tesko odrekenemo nekih stvari a imamo vezu i to smeta nasem partneru onda nismo spremni za ozbiljnije veze.

ja volim znati granicu preko koje ne smijem otici, ako slucajno odem, volim i znati to da mi nece biti drago....i svim silama cu se truditi da ostanem u krugu granica...ali pretjerivanje, pa udaranje zabrana, pa pokusaja biranja prijatelja, pa odabira garderobe...nema smisla...

mora se znati ko je muskarac u vezi, poznato je da brod s dva kapetana brzo tone...pa bome...:D

za odnos u vezi je bitan ODNOS

Guest
[quote name='Amren' date='04 December 2009 - 15:38 ' timestamp='1259933888' post='350323']
ja volim znati granicu preko koje ne smijem otici, ako slucajno odem, volim i znati to da mi nece biti drago....i svim silama cu se truditi da ostanem u krugu granica...ali pretjerivanje, pa udaranje zabrana, pa pokusaja biranja prijatelja, pa odabira garderobe...nema smisla...

mora se znati ko je muskarac u vezi, poznato je da brod s dva kapetana brzo tone...pa bome...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]
[/quote]

ti to volis da ti kaze gdje su granice, al nepasu ti zabrane? zar to nije kontradikcija? ako predjes granicu il ako uradis nesto sto ti je zabranio. zar to nije isto? zar u tom slucaju posljednice nisu iste?

al slazem se s tobom, da u vezi granica mora biti. inace postane veza bez obaveza...

[quote name='_Sany_' date='05 December 2009 - 20:45 ' timestamp='1260038754' post='350415']
ti to volis da ti kaze gdje su granice, al nepasu ti zabrane? zar to nije kontradikcija? ako predjes granicu il ako uradis nesto sto ti je zabranio. zar to nije isto? zar u tom slucaju posljednice nisu iste?

al slazem se s tobom, da u vezi granica mora biti. inace postane veza bez obaveza...
[/quote]

ah, sta da kazem...cudan sam ja insan....

ne volim da mi udaraju zabrane, niti ih volim udarati...svi mi imamo granice....preko koje kad odes, nema te ni u prici....:D

ma vama dok se nesto kaze pojedinima da se to nesvidja sto radite vi to svatite odma kao da bi vam zabranio,zar nije bolje neradi mi nnecu ti radit ono od cega ces se lose osjecat,a vi svi znate da kad imas curu ili vi decka da se moras odreci nekih stvari koje si radio prije,to je neko pravilo u vezi kao sto ozenjen muskarac nije vise sloboodan kad se ozeni ili udana zena nemoze hodat kao sto je hodala i svesce svoje navike na neke prioritete kao i musko a sve da bi bio uspjesan odnos,nemojte uvjek sve svatat kao zabranu ako vam decko kaze smeta mi to sto radis.

a sto bi ja bio u vezi s nekim ko radi neke stvari koje mi se nesvidjaju ??? onako postavljam sam sebi pitanje ...

u zivotu se stalno traze kompromisi pa tako i odnosu u vezi ...

[quote name='lucky' date='06 December 2009 - 13:37 ' timestamp='1260099420' post='350456']
a sto bi ja bio u vezi s nekim ko radi neke stvari koje mi se nesvidjaju ??? onako postavljam sam sebi pitanje ...

[/quote]

bravo!!!!!!!!!!!!!!!!

Granice su vrlo jednostavne i liberalne dokle god za tu liberalnost postiji obostrani sluh.

Ispričaću vam "DOGMU"-

Došla žena kod hodže i žali mu sa kako je muž satre, tuče, ubi... te ga ona moli da joj pomogne u vidu zapisa ili kako već jer žena ne zna šta će.
Gleda je hodža i reče: "Ima tebi pomoći. Danas kad odeš kući kad ti dođe muž ti brže-bolje zagrabi vode i zadrži je u ustima. Drži tako tu vodu u ustima i neće te ni taknuti."

Vraća se žena hodži i blagoslovljava ga te mu priča kako joj je to pomoglo... :)

Kad je otišla hodža kroz smjeh svom učeniku: " Vidiš, da je odmah šutala kad joj se muž vraćao nebi joj pomoć ni trebala "

Zato predlažem kompromis-TIŠINA....

:) hahahahahaha Edited by casanova_bih

tacno je tako[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]neka vode sto vise u ustima dok covjek nekrene ljubit i grlit hahaha

Guest
[quote name='lucky' date='06 December 2009 - 13:37 ' timestamp='1260099420' post='350456']

[/quote]

svaka cast...

[quote name='casanova_bih' date='07 December 2009 - 09:12 ' timestamp='1260169938' post='350505']
Granice su vrlo jednostavne i liberalne dokle god za tu liberalnost postiji obostrani sluh.

Ispričaću vam "DOGMU"-

Do

hahaha :icon_cheesygrin:

casanova, nisam te prepoznao, djes ti :rolleyes:

onda ljudi, lutke na napuhavanje, ni one ne pricaju, a nema potrebe za vodom :icon_cheesygrin:

nema nista bolje od dobre svadje, pa i to je za ljude majka mu stara,

cuti, pricaj kad ti ja kazem, zenama nije dozvoljeno da kazu bilo sta, pa nije ovo srednji vijek, slazem se da se granice trebaju znati, da ima stvari koje se mogu i koje se ne mogu...

ali vala i dossadi kad je sve po tvom...

ma negovori niko Cark da netreba da pricaju ali zar nedosadi i zar nije iritantno kad tarlaha non stop i kad nije u pravi i kad jes,nije ni fora da bude po tvom vazda al je fora razumjevanje..