Jump to content
Sign in to follow this  
zahid

krvava cazinska subota

Recommended Posts

Zaista nesvakidasnji dan u Cazinu, prije svega mislim na eksploziju automobila.

Odavno toga nije bilo :)

Reket?

Budo, daj slike :)

nebitna je steta, uopce.

bitno je da je sigurnost u cazinu na veoma niskom nivou.

provale, pljacke, saobracajne nesrece, otmica, pokusaj atentata...

[quote name='breake-dancer' post='324896' date='13.04.2009, 19:54']ovdje kod nas u inostranstvu se sigurno vozi brze nego dolje...
gdje ti u cazinu mozes natjerati auto 200 km/h,mozda na mihaljevcu,a ove ostale ceste su katastrofe,rupa do rupe...
a i ljudi docu dolje sa puno konja ispod haube,jos alkoholna pica sva jeftina,napije se i onda po gasu[/quote]
Jarane vozi se samo sto NESMIJETE OD POLICIJE,smijete li u

[quote name='tomahawk' post='324957' date='13.04.2009, 22:59']Jarane vozi se samo sto NESMIJETE OD POLICIJE,smijete li u

[quote name='denny_bryant' post='324926' date='13.04.2009, 21:48']a po cemu je auto za otpada kruhati, auto samo malo osteceno...mozda si ti gledao neko drugo auto, heh :lol:[/quote]

E jebi ga sad kako se ti prosu,na oko nije gledati da je za otpada ali ipak je tu bio exploziv podmetnut,tu vise nema boga da ga ustima kako je bio,i nemjesaj se u muske poslove pobugu.

[quote name='vibe' post='324940' date='13.04.2009, 23:05']nije auto za otpada,za otpada je masina i prednji dio branik svjetlo i td,sto bi bacao auto ako je unutrasnjost i zadnji dio sve ok nema smisla to sto ti rece!![/quote]

E pobugu sinko dragi,nemoj ti o tome pricati,opet kazem jedno je sto oko vidi a drugo je sto zahtjeva auto pod kojim je bio exploziv,i tebi kazem nemjesaj se u muske poslove pobugu.

[quote name='denny_bryant' post='324928' date='13.04.2009, 20:52']pa jel mislis da je to uredu sto vi dodjete pa gledate gdje da natjerate auto-kako ti rece 200 km/h????[/quote]
jesam li ja uopce mislio na to da mi dodjemo dolje da natjeramo 200 km/h? to sam ti samo rekao za primjer....

[quote name='VIZIOS' post='324941' date='13.04.2009, 22:07']tome se u "modernom" svijetu reče totalka, majstore

Pa to je jad i čemer, moral on preci bar 500 km da se moze napiti ko covjek, to je bruka ccc[/quote]

neki bi presli i 500 i 800 km da se samo napije u cazinu....nema svak para pa da ide svake subote ovdje na muziku pa da otvori flasu votke ili viskija od 90 il 100 eura

[quote name='VIZIOS' post='324960' date='13.04.2009, 23:02']To ti je SELJATLUK! Ja sam brete vani, al ja tu bau

[quote name='breake-dancer' post='324971' date='14.04.2009, 06:13']dostu ti si iz slovenije,i cim se pojavis dolje sa slovenskim tablama svak ce reci za tebe eno dosao baustelac,seljak...itd
mislis da svi znaju da ti neradis na bausteli,da radis internet stranice i to? znaju k.

;)[/quote]

Ne govorim ja za to

[quote name='hacy' post='324968' date='14.04.2009, 06:04']E jebi ga sad kako se ti prosu,na oko nije gledati da je za otpada ali ipak je tu bio exploziv podmetnut,tu vise nema boga da ga ustima kako je bio,i nemjesaj se u muske poslove pobugu.[/quote]

Bas kako se ja prosu :lol: ....Po tvom vokabularu vidim koliko se razumijes u neke stvari :rolleyes: . Vidim ti si majstor za sve, pa necu se onda mjesati, hah, nikakve koristi nemam od toga...

P.S. Ako su to muski poslovi zasto se ti petljas :lol:

jeste smjesni,sad ce te vi raspravljat koji automehanicar moze to sredit :)

ovi su malo skrenuli sa teme , al su otisli na temu o baustelcima .. :lol:

kad smo kod toga sta reci? 1. mrzim ih kad dodju pa glume patriote , niko vishe od njih ne voli BiH , a prvi su je napustali 92..

2. brzna voznja, losa parkiranja, pametovanja kad nesto kupuju (Kako vi to ne drzite , a kod nas u Ch,At,De toga ima, jadno previse..)

i dosta toga da , et nije bit teme al kad smo je vec zapoceli nek ide :lol:

baustelija 0 :lol:

[quote name='Borba_Za_Grad_Cazin' post='325039' date='14.04.2009, 13:23']ovi su malo skrenuli sa teme , al su otisli na temu o baustelcima .. :lol:

kad smo kod toga sta reci? 1. mrzim ih kad dodju pa glume patriote , niko vishe od njih ne voli BiH , a prvi su je napustali 92..

2. brzna voznja, losa parkiranja, pametovanja kad nesto kupuju (Kako vi to ne drzite , a kod nas u Ch,At,De toga ima, jadno previse..)

i dosta toga da , et nije bit teme al kad smo je vec zapoceli nek ide :lol:

baustelija 0 :lol:[/quote]
Ja sjedim kod kuce dok oni ne odu :D

[quote name='[LoLLipop]' post='324956' date='13.04.2009, 23:55']
nebitna je steta, uopce.

bitno je da je sigurnost u cazinu na veoma niskom nivou.

provale, pljacke, saobracajne nesrece, otmica, pokusaj atentata...[/quote]

al' nek' policija i dalje hvata ko vozi poslije 23 sata da naplati 50 maraka :lol: :lol:
da, sigurnost je ocito postala problem u cazinu

p.s. daj ostavite "strance" na miru, svako se ponasa kako hoce, kao da nema nasih ljudi koji su tu u cazinu pa isto glume glumce... svugdje ima svakakvih ljudi... ne treba osudjivati cijelu skupinu... glupo mi ovo prepucavanje

[quote name='VIZIOS' post='324954' date='13.04.2009, 22:45']Ko je reko da mora biti 50%? Ne pravim se pametan, nego se extra razumijem u to.

jel ti znas koliko kosta motor? jel ti znas koliko kosta da se karoserija obnovi od explozije i da se vrati tvrdoca nazad? Totalka 100%

Jer je citava struktura auto izmjenjena, kontas?

Ja govorim samo iz tvoja rijeci otiso motor, i prednji dio[/quote]

nije tolika steta ko sto ti mislis,ima stete ali nema toliko,prije lici na manji sudar nego na posljedice eksplozije,valjda je totalna steta ako se na autu nista ne moze spasiti i samo je za otpada sto u ovom slucaju nije to!

[quote name='vibe' post='325104' date='14.04.2009, 17:12']nije tolika steta ko sto ti mislis,ima stete ali nema toliko,prije lici na manji sudar nego na posljedice eksplozije,valjda je totalna steta ako se na autu nista ne moze spasiti i samo je za otpada sto u ovom slucaju nije to![/quote]

eto vidi

[quote name='breake-dancer' post='325117' date='14.04.2009, 17:20']totalka

sve napred mora mjenjati,sigurno se je i pomjerilo dosta stvari....
kosta sigurno puno

u mene je buraz udario trojku golfa jednom tako slicno jos je bilo manje udareno nego to,pa je platio 1700 eura ja mislim,dok je napravio....[/quote]

Mah ide se to razred automobila, popravak kosta 25 000 eura, jer su se aktiviral airbagi

[quote name='VIZIOS' post='325129' date='14.04.2009, 18:36']kad cojk pametuje, a kakvo je auto uopste razneseno?[/quote]

Mercedes mislim da je CL classa([b]al nisam siguran)[/b],ma nerentabilno za praviti totalno,oni pojedini samo vide sta vidi oko,nista dublje nevide,al de nemozes tu nista,tesko je tp objasniti

[quote name='tomahawk' post='324871' date='13.04.2009, 16:54']Dođu ljudi iz inostranstva,gore ne smiju voziti brzo,ne smiju parkirati na trotoare,na tuđe ulaze,ne smiju preticati na punoj ne smiju stati na invalidski parking itd a bogami ovde dođu pa to sve rade i eto belaja,saobracajnih nesreca i ostalog.[/quote]

To sam i ja primjetila... Kad su vani manji od makova zrna, a kad dodju u Bosnu kao da su je osvojili... Cast izuzecima, ali takvih je stvarno malo...

[quote name='breake-dancer' post='324896' date='13.04.2009, 19:54'][b]ovdje kod nas u inostranstvu se sigurno vozi brze nego dolje...
gdje ti u cazinu mozes natjerati auto 200 km/h,[/b]mozda na mihaljevcu,a ove ostale ceste su katastrofe,rupa do rupe...
a i ljudi docu dolje sa puno konja ispod haube,jos alkoholna pica sva jeftina,napije se i onda po gasu[/quote]

Gdje ti u At smijes natjerati auto na 200 km/h na obicnoj cesti? Toliko ne smijes voziti cak ni autoputu... Porediti Cazin i At, koja ima autoput u svakom dijelu zemlje, je suludo...

[quote name='VIZIOS' post='325113' date='14.04.2009, 17:17']eto vidi

Pa tako je to ima na onom autu cca 25.000 KM stete(skrivena steta),a cijena onog auta je cca 40 000 KM,ako je i 40 000 KM

[quote name='tomahawk' post='324871' date='13.04.2009, 15:54']Dođu ljudi iz inostranstva,gore ne smiju voziti brzo,ne smiju parkirati na trotoare,na tuđe ulaze,ne smiju preticati na punoj ne smiju stati na invalidski parking itd a bogami ovde dođu pa to sve rade i eto belaja,saobracajnih nesreca i ostalog.[/quote]
Pa da,gdje bijes izgonit nego u Bosni,zemja je za to pogodna a kazne malehne :) Ti koji dodju,dodju sa pristojnim autima,ima to i abs i servo :) Po meni belaj je u tako rec nasem voznom parku,autici za muzeja a voznja ko u vrijeme Hitlera,kultura vozaca,na nivou :) jaci kobaci... aj,aj.krivci su na drugoj strani....p.s. nebroj puta mi se desilo da kacio jaruge izbjegavajuci one nase kako glade po suprotnoj strani... auslanderi su krivi za sve ,hajmo ih rusit :)