Jump to content
Sign in to follow this  
_women_

najneljubaznije osoblje u Cazinu

Recommended Posts

Evo ja sam maznula temu sa biscani.net :)

Kod njih je tema najneljubaznije osoblje u Bihacu, a kod nas naravno najneljubaznije osoblje u Cazinu.
Pa gdje ste to otisli, butik, javna ustanova, bilo sta i vi se zastidjeli nad neljubaznoscu osoblja?

Bolinica Cazin..

Razocarana pohlepstvu doktora i doktorica.. cak i cistacica ocekuje...
Imala sam slucaj gdje me doktorica uvela u biro svoj, za povratiti..
Hata gospodja koja je prije izdavala licne dokumente.
Sa njom sam se za pasos potukla.Isla do nacelnika mupa, al mi ga je kucka na kraju morala dati!!
Kad sma u pravu u pravu sam!! Ocekivala zena 50 KM djetetu za cokoladu. Edited by EcI PeCi PeC

[quote name='EcI PeCi PeC' post='323675' date='06.04.2009, 11:49']Bolinica Cazin..

[i]Hata[/i] gospodja koja je prije izdavala licne dokumente.
Sa njom sam se za pasos potukla.Isla do nacelnika mupa, al mi ga je kucka na kraju morala dati!!
Kad sma u pravu u pravu sam!! Ocekivala zena 50 KM djetetu za cokoladu.[/quote]
Moram i ja reci da sam imao sa doticnom gospodjom [i]manjih[/i] problema oko pasosa, necu o tome javno xD .

mislim da ih je dosta imalo problema Hatom, u svakom slucaju neljubazna zena. Meni su eto fine u opstini, Hata Tatarevic, Mine Lipovic, i ta ekipa, dobri su mi iz Hypo-banke, Pro-kredit banke, i tako ima ih svakakvi :-)

Uh, ima ih x. Meni je ostala u sjećanju jedna prodavačica u butiku vjenčanica, odmah kod Libida, samo malo naprijed.

U posti su poprilicno ljubaznii , trebo ja novu licnu dignuti i doso sam na salter , radila neka zena , prilozio ja dokumente i reko ime da dignem licnu kaze ona trebas potvrdu o drzavljanstvu , ja joj bacio pricu nemojte molim vas ja putujem doso sam daleko imam autobus , kaze ona aj dobro poslace mi oni preko faxa , ha ya moras se provlaciti...

[quote name='MECA' post='323770' date='06.04.2009, 17:38']kladionica mala lisa

jedna cura

ni zasta nije[/quote]

slazem se neljubazna ko q---,nit se zna pozz ni nista pravo drska!

ko zna sa konobarima nemu je lako :D

nemam problema sa tim xD

[quote name='EcI PeCi PeC' post='323675' date='06.04.2009, 11:49']Bolinica Cazin..

Hata gospodja koja je prije izdavala licne dokumente.
Kad sma u pravu u pravu sam!! Ocekivala zena 50 KM djetetu za cokoladu.[/quote]

i kad si u pravu ne smijes djelovati tako...

ti si dosla njoj, a ne ona tebi.. ima brezobraznih ljudi, al lijepom pricom i strpljenjem sve se moze... sjecam se ljetos u cazinu ljudi navrnulo po pasos, a taman bila pauza , neka dijevojka pocela lupati po onim vratima, e pa ja da sam bio s njima poslao bih je kuci da se ohladi pa nek dodje za 15 dana ... :)

[quote name='Borba_Za_Grad_Cazin' post='323825' date='06.04.2009, 21:29']i kad si u pravu ne smijes djelovati tako...

ti si dosla njoj, a ne ona tebi.. ima brezobraznih ljudi, al lijepom pricom i strpljenjem sve se moze... sjecam se ljetos u cazinu ljudi navrnulo po pasos, a taman bila pauza , neka dijevojka pocela lupati po onim vratima, e pa ja da sam bio s njima poslao bih je kuci da se ohladi pa nek dodje za 15 dana ... :)[/quote]

ala, pa jel ona radi za platu il da joj mi placamo ???

nidje veze...

ima ljudi koji bi radili i za onu platu, a ne samo da dobiju uz to i regres...

najneljubaznije, sta ja znam, kad ja po cazinu malo kad sta ganjam... znam da su neljubazni nekad u domu zdravlja, i brate ima ih nezgodnih u kantonalnoj bolnici... ala, pa sa njima se pricati ne moze...

hani da skontam, neljubazne su u motelu huremagic one cure, aj brate, pa stvarno su nezgodne...

ma ja na te sve neljubazne reagiram sa osmijehom od uha do uha i finom rjecju... pa nek se pojedu brate...

[quote name='divlji_andjeo' post='323962' date='07.04.2009, 16:01']ala, pa jel ona radi za platu il da joj mi placamo ???

nidje veze...

ima ljudi koji bi radili i za onu platu, a ne samo da dobiju uz to i regres...

najneljubaznije, sta ja znam, kad ja po cazinu malo kad sta ganjam... znam da su neljubazni nekad u domu zdravlja, i brate ima ih nezgodnih u kantonalnoj bolnici... ala, pa sa njima se pricati ne moze...

hani da skontam, neljubazne su u motelu huremagic one cure, aj brate, pa stvarno su nezgodne...

ma ja na te sve neljubazne reagiram sa osmijehom od uha do uha i finom rjecju... pa nek se pojedu brate...[/quote]

nas narod je takav svugdje bi preko reda iso ,a naravno i sam ponudi neku svotu novca da se to rijesi .. :)

ne zna nas narod za rijec: Guzva ili morate sacekati malo, nego odma on/ona bi da mu dam para da to se brze sredi... :)

[quote name='Borba_Za_Grad_Cazin' post='323968' date='07.04.2009, 15:32']nas narod je takav svugdje bi preko reda iso ,a naravno i sam ponudi neku svotu novca da se to rijesi .. :)

ne zna nas narod za rijec: Guzva ili morate sacekati malo, nego odma on/ona bi da mu dam para da to se brze sredi... :)[/quote]

e pa onda ta gospoda, koju je narod naucio na laku zaradu treba da odstupe sa svojih radnih mjesta... jer ocigledno deontologija im nije jaca strana...

a nas narod bi isto trebalo kaznjavati za to nudjenje mita...

jedan slucaj iz tuzle: zhena je sa djetetom bila u bolnici, i ponudila je doktoru novac, nakon cega joj je doktor odbrusi: nismo mi bihac i bihacki doktori i bihacka bolnica...

dakle, ljudi drze do svog ugleda...

uh u opstini jedan covke, kad mi je rekao da moram cekati br. 21. jer ga nema, a ja 22. i ne mogu uci dok se taj ne ishoda po carsiji uhh jest me raspalio tada...
a inace nije niko neljubazan prema meni ...

[quote name='[-A-D-E-M-]' post='324438' date='10.04.2009, 00:01']
Ma Hatu kad znas ona pravo ljubazna,primi i preko reda :)
Mrzim neljubazne konobare u nasem gradu,kad ja sjedem a on viče "Štaš piti" iz šanka,ili kad je namrgođen,kad neće da donese vodu uz kafu i tako te stvari...[/quote]
ehh i ja sto ne volim to kod konobara stas piti il samo klimne glavom,ajoj najradije bi reko necu nista ode evo,cc,i na benzinskoj pumpi INA,dodjes onaj zuti stari nit se pozz ni nista samo suti i klimne glavom kao znak da pita za kolko ces,i kad ulije vrati ti kljuc i ode,bas ruzno de stas..

ama u Fisu one prodavacice :D ne ganjam dole papira nikakvih pa bom ni neznam kako to ide :D al brete kad odes u Fis pa nesto hoces od njih a one te haman pa ne ubiju ili kad kazu nemozes sa torbom omg :S ko da ces nes uzet fuj brete ... a bom i u onoj njekoj banki mi zena povukla nerv :D samo neznam kak se zove banka bila neljubazna prema mojoj strini ja je mislila puknut :D a inace konobarima neam belaja sve super ok :)

[quote name='Zelka' post='324456' date='10.04.2009, 08:46'][b]ama u Fisu one prodavacice :D[/b] ne ganjam dole papira nikakvih pa bom ni neznam kako to ide :D al brete kad odes u Fis pa nesto hoces od njih a one te haman pa ne ubiju ili kad kazu nemozes sa torbom omg :S ko da ces nes uzet fuj brete ... a bom i u onoj njekoj banki mi zena povukla nerv :D samo neznam kak se zove banka bila neljubazna prema mojoj strini ja je mislila puknut :D a inace konobarima neam belaja sve super ok :)[/quote]

E zajebala si se, u FIS-u bas ljubazne one curice sta rade.. :)

[quote name='Zelka' post='324456' date='10.04.2009, 10:46']ama u Fisu one prodavacice :D ne ganjam dole papira nikakvih pa bom ni neznam kako to ide :D al brete kad odes u Fis pa nesto hoces od njih a one te haman pa ne ubiju [b]ili kad kazu nemozes sa torbom omg :S[/b] ko da ces nes uzet fuj brete ... a bom i u onoj njekoj banki mi zena povukla nerv :D samo neznam kak se zove banka bila neljubazna prema mojoj strini ja je mislila puknut :D a inace konobarima neam belaja sve super ok :)[/quote]

Pa tako je to svugdje zelka, ne smijes unositi torbu, kese ili bilo sta gdje mozes da sakrijes nesto, neces ti nista uzeti ali ima sigurno onih sto im je bas to i namjera.

Ima njih dosta neljubaznih al neki su i pod pritiskom vodece osobe.
U fisu sam kupovao cesto al kad sam vidio koja je ono bagra od vrha po do onog osoblja sto rade rekao sam hvala.

Kupis nesto i oni namonitiraju i slome tokom montazom nesto ja odem da reklamiram nakon sat vremena tip hladnokrvno kaze mozda ste to vi slomili ili ostetili pa sad dosli da reklamaciju pravite, okrenu se i odoh ostaviti samog na sred trgovine.(slucaj na odjelu za namjestej)
Drugom prilikom kupim neke poklone u vrijednosti par stotina km. i na kasi vidim ima papir za umotavanje poklona i ona cura na kasi kaze pakovanje se placa. (gdje jos to ima, svatko se bori za kupce a oni te gule kako stignu pod izgovorom tako sef naredio)
Znam ja da je to sef naredio njemu i pripada ova primjedba.
I za unosenje licnih stvari tu su pretjerali kao da covijek ulazi u logor sve moras dati. Nije tacno da se svugdje to primjenjuje. Samo ako je osoba sumnjiva mogu da ti pogledaju u torbu licnih stvari.

A ni oni na izdavanju licnih i pasosa boze sacuvaj.

nisam onaj od onih sto zeli prekoreda stanem i cekam u redu jer u takvim stvarima treba da smo svih isti. Al nazalost nismo.

Glavni za cips osoblje kad im se kaze za nerad i prvilnost kaze '' pa sta bih vi ovde su ljudi cekali dan i noc da dignu dokument'' Znaci ako smo zivjeli u kamenom dobu moramo ostai uvijek u njemu oni se uvijek pravdaju s losim primjerima umijesto da se ogledaju na boljim primjerima i traze greske u tome. Al mi smo uvijek krivi za sve njihove propuste.

Osoblje BH TELECOMA!!! Tacnije ona crna zena sto radi na salteru za mobilnu telefoniju!!! Odvratnije, nekulturnije i neobrazovane zene nisam vidio!! Ja je ovom prilikom pozdravljam i zelim joj da se telecom sto prije privatizira pa da vidim onda kako ce se ponasati prema potrosacu, ako ikako ostane na tom radnom mjestu!!!

Ona crna sto je radila u Williamsu kod Life-a. Ceko sam je i po 15 minuta da ispije kahvu :) al ta ne ustaje :D