Jump to content
[I-B-R-O]

Opsovati Boga ...

Recommended Posts

Nisam nikad hvala Bogu, ali kad vidim kako ga ljudi lako prevale preko usana, tacno se ureze u glavu.

Par puta sam sejtanu nogu prebijao, i ostalo mi je s unutrasnje strane zuba.

Jeste li vi ikada opsovali Svevisnjeg?

nisam hvala Allahu dz. dosada jos opsovo Boga ...

I ako jesam sram me je i reci.Ne znam cemu ova tema ikako ali et ako neko hoce da se hvali s tim bujrum.

Nazalost jesam, trudim se odvikanti :(

Nikada...Bar njega treba poštovati ako drugo neznamo i nemožemo...
Nešto najodvratnije mi je kad čujem kako narod psuje Boga...=(

do pocetka drugog srednje nisma volio psovati..stvarno sam izbjegavao da psujem bilo sta..ali u drugom razredu od kolega cuo..i nerazmislish sta cesh.prvo sta ti izadje iz usta..dosta puta sam opsovao boga..ali da me kod kuce ko cuje da opsujem boga,kruh, ili tako nesto..ma ubili bi me..

[quote name='eclipsic' post='322402' date='31.03.2009, 16:13']do pocetka drugog srednje nisma volio psovati..stvarno sam izbjegavao da psujem bilo sta..ali u drugom razredu od kolega cuo..i nerazmislish sta cesh.prvo sta ti izadje iz usta..dosta puta sam opsovao boga..[b]ali da me kod kuce ko cuje[/b] da opsujem boga,kruh, ili tako nesto..ma ubili bi me..[/quote]

bojis se onog sto je Bog stvorio a ne samog Stvoritelja? :)

Ja cu presutati svoju sramotu :)

Ima njih sto nepsuju Boga kazu sramota,gluho bilo samo krusno psuju,usta im se na zatjok okrenula.
Ma jesam lajo dosta puta,al de kad sve to zavrsi onda kazem boze oprosti mi.heb ga zivci ,milion cuda se desi u jednoj sekundi.

[color="#2E8B57"][size=3]Nisam nikad[/size][/color], nesto sitno kad se naljutim, najvise net dok sam bio na dial-up :D ... Nevolim psovke i izbjegavam osobe koje psuju, pogotovo one koji to rade iz navike, npr. umjesto jebiga opsuje Boga, tako da me takvo drustvo ne zanima...

nikad..i nebi nikad

ima dosta sto mozes opsovati ono ofrlje ali zasto cesto cujem Bog..neznam strasno :(

Nisam nikada hvala dragom Allahu dz.s., i kad cujem da Ga neko opsuje, od muke i ljutine ne znam sta bih, da mogu zubima bi mu/njoj vrat presjekla, ali covjek presaburi, kaze u sebi Bozija ruka ce te stici... Inace ne volim biti nikako u drustvu ljudi koji psuju, pa bilo sta... Ne kazem nisam ni ja zlato, pa da nikad nisam nista opsovala, kad me "huja" uhvati znam opsovati sjekiru (sikiru) :lol: ali to bas kad ne znam od muke sta bih :D

Zar nije nasilje zabranjeno vjernice ?

[quote name='bUDO_hodza' post='322403' date='31.03.2009, 16:14']bojis se onog sto je Bog stvorio a ne samog Stvoritelja? :)

Ja cu presutati svoju sramotu :)[/quote]

ej nisam rekao da se nebojim Boga..naprotiv..ali kazem da opsujem nerazmisljajuci..samo izleti

Pa sto ti ne izleti pred roditeljima ?

[quote name='TequilA' post='322460' date='31.03.2009, 20:14']Pa sto ti ne izleti pred roditeljima ?[/quote]

ej hari..jbm ga ja pa i ti psujesh..psujesh li pred roditeljima..ipak malo pristojnosti

Jesam opsovo Boga,,, Uvijek se pokajem.. Al ima nekoliko uz čvrstu volju odviko sam se svake vrste psowanja :) nekad izleti neka psovkica al de... vremenom neće ni jedna :)