Jump to content
[-A-D-E-M-]

BiH-SRBIJA

Recommended Posts

[quote name='farko_Legenda' post='319463' date='19.03.2009, 20:55']Evo sad kad smo praktički osigurali pobjedu mogu samo reći da sam zadovoljan svima na ovoj utakmici, osim sa par detalja sa početka, koji su sada manje bitni.. Činjenica jest da Demirović i Cvetković imaju jo

Evo i ja polako dolazim sebi od fantasticne noci u Skederiji.Svi koji to nisu dozivjeli imaju za cim zaliti,jer znate svi da se preko tv-a ne moze prenijeti ni trecina atmosfere.Vrijedilo je ici u Sarajevo samo zbog onog trenutka kad smo poveli sa 7 razlike i kad je cijela dvorana bila na nogama i pjevala.Meni su gotovo suze krenule kad sam to vidio,osjecaj je neopisiv.Odlicno navijanje,odlicna saradnja cijele dvorane i nadam se da necemo dugo cekati da se ovakva ludnica ponovi.

[quote name='KeRaaN' post='319656' date='20.03.2009, 13:42']Evo i ja polako dolazim sebi od fantasticne noci u Skederiji.Svi koji to nisu dozivjeli imaju za cim zaliti,jer znate svi da se preko tv-a ne moze prenijeti ni trecina atmosfere.Vrijedilo je ici u Sarajevo samo zbog onog trenutka kad smo poveli sa 7 razlike i kad je cijela dvorana bila na nogama i pjevala.Meni su gotovo suze krenule kad sam to vidio,osjecaj je neopisiv.Odlicno navijanje,odlicna saradnja cijele dvorane i nadam se da necemo dugo cekati da se ovakva ludnica ponovi.[/quote]

imal slika ?

[quote name='KeRaaN' post='319656' date='20.03.2009, 13:42']Evo i ja polako dolazim sebi od fantasticne noci u Skederiji.Svi koji to nisu dozivjeli imaju za cim zaliti,jer znate svi da se preko tv-a ne moze prenijeti ni trecina atmosfere.Vrijedilo je ici u Sarajevo samo zbog onog trenutka kad smo poveli sa 7 razlike i kad je cijela dvorana bila na nogama i pjevala.Meni su gotovo suze krenule kad sam to vidio,osjecaj je neopisiv.Odlicno navijanje,odlicna saradnja cijele dvorane i nadam se da necemo dugo cekati da se ovakva ludnica ponovi.[/quote]

a sta mislis kako je kad omiljeni klub ili repka osvoji ligu prvaka ii svjetsko prvenstvo a ti gledas utakmicu??? nije rukometna utakmica nista prema nogometnoj :D tu je atmosfera

i usput cestitam nasima na pobjedi :D

[quote name='lucky' post='319659' date='20.03.2009, 13:57']imal slika ?[/quote]
ja nemam nista,nisam imao kad slikati,ali mislim da Adem ima dosta materijala,pa ce valjda staviti uskoro

farko uvjek si bio optimist hahah omg !!!
umjesto da molis boga da pobjedimo , ti kazes kako cemo izgubiti !!! CCC stvarno si me razocarao xD

[quote name='najmladji_sejtan' post='319857' date='20.03.2009, 23:18']farko uvjek si bio optimist hahah omg !!!
umjesto da molis boga da pobjedimo , ti kazes kako cemo izgubiti !!! CCC stvarno si me razocarao xD[/quote]

hej.. ja ću i u nedjelju se derati na televizor.. ali ne vjerujem da će Srbija (ako hoće

[quote name='[LoLLipop]' post='319669' date='20.03.2009, 14:51']
nijedna utakmica u mom zivotu se ne moze porediti sa bih - danska na kosevu i bosna - hamburg u skenderiji[/quote]

Jesi li bila na ovoj utakmici ?!?!?!?!?!?! slike i video će biti ubrzo,evo nesto malo za pocetak,a kad dodjem iz Bihaca stavljam jo

ma slazem se i ja da ce biti tesko !!! gotovo i nemamo sansi da pobjedimo al nada umire zadnja !!!!!!!!!!

[quote name='[LoLLipop]' post='319923' date='21.03.2009, 09:41']
svako ima svoj ukus, ali meni su dvije pobrojane vrh vrhova[/quote]
Jesi li bila na ovoj BiH-Srbija?

vjeruj da mi se nije dalo ici jer nisam znala na sta su nasi vajni navijaci sada spremni.
jos mi je gorak okus od tekme protiv madjara u junu.
ja samo kazem da bih - danska i bosna - hamburg predstavljaju vrh kad je u pitanju navijanje. pitaj one koji su bili da ne bi bilo da samo ja kazem da je to vrh

evo insert. sva se najezim kad se sjetim. tog dana sam isplakala sve iz sebe :(

[url="http://www.youtube.com/watch?v=PhxvQWPyg3c"]goooool[/url]

[url="http://www.youtube.com/watch?v=gWpTsLF0GXQ&feature=related"]BHF bakljada[/url]

[quote name='[LoLLipop]' post='319983' date='21.03.2009, 14:58']
vjeruj da mi se nije dalo ici jer nisam znala na sta su nasi vajni navijaci sada spremni.
jos mi je gorak okus od tekme protiv madjara u junu.
ja samo kazem da [b]bih - danska [/b]i bosna - hamburg predstavljaju vrh kad je u pitanju navijanje. pitaj one koji su bili da ne bi bilo da samo ja kazem da je to vrh

evo insert. sva se najezim kad se sjetim. tog dana sam isplakala sve iz sebe :(

[url="http://www.youtube.com/watch?v=PhxvQWPyg3c"]goooool[/url]

[url="http://www.youtube.com/watch?v=gWpTsLF0GXQ&feature=related"]BHF bakljada[/url][/quote]
istina,sto se tice utakmica nase nogometne repke,protiv danske je najjaca atmosfera bila.evo ima vec skoro 8 god. kako je ta utakmica igrana,ali ja se i dalje sjecam svakog detalja,pogotovo jer sam bio na tribini gdje je bila bakljada.prejak osjecaj,nema sta.
kad je u pitanju dvoransko navijanje,ova sa srbima mi je definitivno najbolja,mada je i s madjarima bilo odlicno dok se nije desilo ono sta se desilo.

Pa znamo svi da je ona utakmica s Danskom bila biti ili ne biti za Bosnu,tj. plasirati se ili ne,sama cinjenica da je na stadion uslo vise desetina hiljada ljudi nego sto moze stati sve govori,zato je i atmosfera bila paklena.... Ali sto se tice rukometa i dvoranskog navijanja meni je ova tekma bila naj naj naj....

meni je sve super dok god nema incidenata.
mozemo otvoriti temu: najbolje utakmice na kojima ste bili.
jos malo off topic: tuzlaci, tj. fukare, znaju napraviti dobru atmosferu na kosarci. repka predvodjena castleom i hukicem je tamo bila bodrena od pocetka do kraja.

nego, sta cemo sutra?

prognoze?