Jump to content
Sign in to follow this  
almir.bosna

MUHAMED MAHMUTOVIC

Recommended Posts

KO JE MUHAMED MAHMUTOVIC ONAJ STO PISE NA CAZIN.NET? JESTEL VI NOMRALNI STO GA PUSTITE DA PISE SVASTA?

CAZIN :NET VISE NIJE ZA SVIJU STRANICA SAD JE SAMO ZA ALIJNE TALIBANE

ZAHTJEVAM ODGOVOR OD ADMINISTRATORA STRANICE IBRE

Bas i mene zbunjuje ! Ubaci se cojk ima par mjeseci. Al sto je on samouvjeren i kako "cojk" sebi daje za pravo?! Pise li piseeeeeeee ,meni sve mutno ,otkud mi sad odjednom da brinemo za "Cerica" nevjerujem da zna gdje je "Cazin". Ja ipak mislim da se on greskom ubaci na Cazin .net ,on jadan sigurno "poso" na Sandzakceric.net ma popravit ce to Ibro da se raja ne prepada !!!

muhamed je sa naseg cazinskog kraja, zivi u svedskoj , pise za dnevni avaz koji izlazi u dijaspori,veliki je humanista, to mogu potvrditi mnogi kojima je pomogao, on i zena su dio organizacije koja se bavi humanitarnim radom koju mozete posjetiti na www.sadake.com
voli pisati , nadaren je za to , a to sto se za vrijeme rata zadesio negdje drugo nije on kriv, bar nije medju onima koji su bjezali odavde !
kad dodje na godisnji odmor sa porodicom uvijek budu u hotelu, pitala sam ga zasto ne kupi neki stan, da ima kad dodje jer to sebi moze priustiti, kaze :,,Necu, radije cu tim parama pomoci nekome, jer cu to dobro djelo naci na onom svijetu , a stan me tamo nece cekati!,,

[quote name='CAZINJANIN' post='308782' date='03.02.2009, 11:48']Ja urednik a nikad me niko nije spomeno... Kako ja fino pi

[quote name='almir.bosna' post='308738' date='03.02.2009, 04:42']KO JE MUHAMED MAHMUTOVIC ONAJ STO PISE NA CAZIN.NET? JESTEL VI NOMRALNI STO GA PUSTITE DA PISE SVASTA?

CAZIN :NET VISE NIJE ZA SVIJU STRANICA SAD JE SAMO ZA ALIJNE TALIBANE

ZAHTJEVAM ODGOVOR OD ADMINISTRATORA STRANICE IBRE[/quote]

Na osnovu čega mo

Da se na dovozem na kolegu. Sto je i bitno, a sad ocel se nekom svidjati napisani text ili nece, to je stvar i ukus pojedinca

Kao urednik i kolumnista stranice " Cazin.net" osjećam odgovornost da odgovorim na gore navedene kvalifikacije, koje su u najmanju ruku "prenapuhane". Uređivačka politika, barem

[quote name='farko_Legenda' post='308973' date='03.02.2009, 21:36']Kao urednik i kolumnista stranice " Cazin.net" osjećam odgovornost da odgovorim na gore navedene kvalifikacije, koje su u najmanju ruku "prenapuhane". Uređivačka politika, barem

Sto se tice "laprdanja" valjda cojk ima pravo da pita sto ga zanima , na kraju ima stotine tema gdje svi traze odgovor ili raspravu a sto nekima smeta njegovo pitanje? Valjda nesto nije uredu ako se 90% ljudi buni, morate znati da je Cazin.net ogledalo grada a i ljudi ,da bi se nesto pisalo mora imati dobru podlogu tj treba biti istina,nije mi jasno da svi mogu sebi dati za pravo i pisati sta hoce?
A ovo je dobro nece on sebi da kupi stan u cazinu !hihi hoce da pomogne drugima:):)Kad ce neki nauciti! najvjerovatnije da ga je vec kupio u Sarajevu. Daj boze da pomogne ,ali sebi!

[quote name='nelie' post='309702' date='05.02.2009, 22:49']Sto se tice "laprdanja" valjda cojk ima pravo da pita sto ga zanima , na kraju ima stotine tema gdje svi traze odgovor ili raspravu a sto nekima smeta njegovo pitanje? Valjda nesto nije uredu ako se 90% ljudi buni, morate znati da je Cazin.net ogledalo grada a i ljudi ,da bi se nesto pisalo mora imati dobru podlogu tj treba biti istina,nije mi jasno da svi mogu sebi dati za pravo i pisati sta hoce?
A ovo je dobro nece on sebi da kupi stan u cazinu !hihi hoce da pomogne drugima:):)Kad ce neki nauciti! najvjerovatnije da ga je vec kupio u Sarajevu. Daj boze da pomogne ,ali sebi![/quote]
ukoliko ti ili bilo ko, ko smatra da ima ne

omg farko sad me i ti prestrasi!
Sve sto bi ja htjela reci na cazin.net i da se potpisem!!! hihi ma nemoj tako , nije valjda da neznas da ima ljudi koje neke stvari vrjedaju,ima jos krvavih srca "dragi Farko" majke nikad ne zaboravljaju!
Mislim da stvari kao sto doticni pise treba da se puste na miru , neslazem se s tim da svako moze da pise sta hoce ali s tim da se potpise i sta onda da bi se nesto posalo valjda treba pretpostavka,teorema i dokaz ako se nevaram , donedavno se to postovalo ja ipak nebi isla na Cazin.net i pisala farko ovo ili ono i onda se potpisem ,sve nekako za sitne stvari ali o nekim stvarima koje niko razjasnio nije mislim da to trebaju biti strucne osobe s nekakvom licence(potvrdom)da to mogu valjda historicari ps jeste ljutiiiiiii