Jump to content
Amel Meca Družanović

Clasic Turnir - BRONX

Recommended Posts

[center]Datum:08.01.2009 (Nedjelja) 11:00h
Mjesto:Slatina-Bronx
Uplata: 16 KM (4 igraca) 70% prvo mjesto, 30 % Bronx-u
Masine su standardne i bitno je da nekoce
Igra se TDM
Nema nikakvi pravila modova i tako toga ( baron jel jasno) turnir je vise iz zajebancije i zabave
Hrana i pice ce biti sigurno, jer iz slatine niko nije otisao gladan
Sistem takmicenja: npr 7 ekipa (izvlacenje)

[b]1 krug[/b]
ekipa 1- ekipa 2
ekipa 3- ekipa 4
ekipa 5- ekipa 6
npr. pobjednici 1,3,5 prolaze dalje i odmaraju dok gubitnici igraju ovim sistemom dok se ne dobije 4 pobjednik (ako ima neparan broj ekipa) jer niko ne prolazi dalje preko stele

[b]2. krug[/b]
(2.krug gubitnici igraju ako je neparan broj ekipa tako da imamo paran broj pobjednika)
ekipa2- ekipa 4
ekipa 6- ekipa 7
zatim igraju pobjednici drugog kruga da dobijemo 4 pobjednika (ako je neparan broj ekipa) npr. ekipa 2

[b]3 krug[/b]
ekipa 1- ekipa 2
ekipa 3- ekipa 5

[b]ODMOR:[/b] jede se i pije i mozda mene budu zajebavali

[b]3 mjesto[/b]
ekipa2- ekipa 5 (gubitnici 3. kruga)

[b]finale[/b]
ekipa1- ekipa 3 (pobjednici 3. kruga)

igra se po 20 min. , a finale se igraju 30 min.
Bice samo 5-6 standardni staza za izvlacenje koje ce se igrati, prva staza koja se izvuce igraju sve ekipe u prvom krugu i za svaki krug se isto izvlaci staza i tako dalje
strane se biraju izvlacenjem, ne pistoljima

nemorate nista prijavljivati samo dodjite do pola 11 u slatinu kod ruske
onda ce te uplatiti i bice izvlacenje i u 11 sati pocinje, ko zakasni moze samo jesti nema igre, nema dodatno prijavljivanje ekipa nakon izvlacenja turnir traje najkasnije do 16:00 sati
nema psovanja samo STRAHA moze psovati ako bude
ako sam sta zaboravio dopisace se poslije al Vase cijenjeno misljenje neuvazavamo

[b]ko misli da bi sta trebalo izmjeniti nek napravi svoj turnir
[/b]

[/center]

masine su straha fps 200 lockan ne koci nista ;D pravo,a turniri u bronxu su uvijek klasik,sve straha oragnizacija,drustvo,zajebanciija igra itd ja cu doci il sa ekipom il bez sad trenutno nemam ekipu al cu doci mozda se gore nadje :D

de prepravi datum, kad se kod tebe nezna kad se zahebavas a kad si ozbiljan, hehe, trebo si gledati, svak moze misliti da opet floodas....podrzavam turnir and I'm In

ma doce nas,ima i onih koji se nece prijavljivati a doci ce ;D takvih je puno a sve je to pc-club bronx clanovi (ne klanovi)

imam ekipu koja vas tukla prosle nedjelje 6 za redom :D (ja,armin,hari i exorcist)

[quote name='PC_DoctorE ' post='307544' date='30.01.2009, 14:23']de prepravi datum, kad se kod tebe nezna kad se zahebavas a kad si ozbiljan, hehe, trebo si gledati, svak moze misliti da opet floodas....podrzavam turnir and I'm In[/quote]

da se zajebavam bilo bi na DU, znaci za 2 dana turnir(nedjelja)

Aj jest mi krivo sto necu biti u Cazinu tad :( Steta sto nije iduce nedjelje :)

Znam da je uvijek u Bronxu bilo dobro...preporucujem svima da odu :D Edited by 3rror

ja sam mozda isto da se to pomjeri za iducu nedlju,,,da se ima vremena da se ekipe prijavee,,al kako god ja sam tuu,,,
jebe se meni za tim ko ce pobijediti(mada se zna ko cee,,pa moja ekipa),,alll hrana je tuu,,tu sam i ja,,

I ja isto , zauzet sam citavu sedmicu moram uciti , da je iduce nedelje moja ekipa bi sigurno dosla jer ce tu biti i 3rror...al svejedno mi kako god odlucite..

dolazimo. :)

Ok Ok Meca :) ebo pravila i modove :)

Ja sutra nemogu, evo vidim ima nas jos al to je na nasu dusu :D - ako slucajno budem kod kuce doleticu kako dole pa ako bude trebo igrac igracu, ako ne onda cu jesti :rofl:

Odgodi da se mogu skupiti ekipe,jeb es turnir ako dođu 3 ekipe..A u iducu nedjelju svi za slatinu,i ti error.))

naravno posto ja igram u mecinoj ekipi,,samim tim sam i jedan od organizatora,,i posto smo se sinoc nasli da dogovorimo strategiju,,uvidjeli smo da su ekipe koje planiraju sutra doci slabe za nas,,pa smo tako odlucili da sacekamo iducu sedmicu,,ne bi li se prijavila koja jaca ekipa,,da ne bude dosadno..heeh,,

tako da ce opet kapiten +MECA veceras se do kraja izjasniti,,

Super onda cu moci doci, al ocekujemo svi rostilj ili gulas :D

edit: a da, snijeg je u cazinu :/ Edited by 3rror

[quote name='Dobar_Los_Zao' post='307875' date='31.01.2009, 17:54']Ja imam dobre chiteve.. zadnja serija.. izvrsen update... testirano da se nemogu detektovati , a cijena nije velika, 50,00 Edited by sanel87

moja ekipa dolazi u nedlju... ;) Edited by sanel87