Jump to content
Orhideja

Ispijanje kafe...

Recommended Posts

Vidim pisete koga bi ste poljubili,sta mislite o clanu foruma,ovo ono...A skim bi ste sad popili kafu? :)

sa pokretacem teme ... :D
za pocetak ... :D a poslije ce biti jos ... :D

[quote name='lucky' post='304612' date='21.01.2009, 21:36']sa pokretacem teme ... :D
za pocetak ... :D a poslije ce biti jos ... :D[/quote]

Oh,hvala :)
Evo ja cu skuhati a ti bom bujrum :)
Nista nije nemoguce :)

heh svakome to mozes napisati ali nemoj njemu vjeruj da ce on doci ako vec nije krenuo :D

[quote name='BeLaY' post='304647' date='21.01.2009, 22:23']heh svakome to mozes napisati ali nemoj njemu vjeruj da ce on doci ako vec nije krenuo :D[/quote]

hani, upoznace ona naseg lakija :D

[quote name='BeLaY' post='304647' date='21.01.2009, 22:23']heh svakome to mozes napisati ali nemoj njemu vjeruj da ce on doci ako vec nije krenuo :D[/quote]

ajjjj bokte pobogu si...sta fali upoznati ljude..pa ja nebi bila ja kad ne bih upoznala nekog i popila kafu..imam zelju popit kafu sa cijelim svijetom,al granice se znaju :)

ma znam salim se ja i cojek smo ti sad maloprije pili kafe s nekim zenama ustvari oni su pili kafe ja uobicajeno :D

[quote name='BeLaY' post='304652' date='21.01.2009, 22:30']ma znam salim se ja i cojek smo ti sad maloprije pili kafe s nekim zenama ustvari oni su pili kafe ja uobicajeno :D[/quote]

Ajjjjjjjjjj zemljo...ja nemam s kim popit...Voljela bih sad popit kafu sa ZINOM vise neg ista na svijetu pa nek odmah umrem.Kad bih znala da ce mi neko ispunit tu zelju,odmah bi mu kupila ne znam ti sta pa i 100litara rakije ako treba!!! :( osjecam se tako usamljeno!!!!!!!!

[quote name='Omercevka_' post='304680' date='21.01.2009, 23:30']Sa rodjom belayom.. da i njega vise jednom upoznam... :D[/quote]

Ajjjjjjjj nemoj ako za Boga znas sa njim piti kafu haha ima da te nema.Prije bi popila karlovacko nego kafu jos u ovo doba :)

Prvo sa luckyem nesto me izbjegava u zdanje vrijeme al Boga mi nisam mu hasum :)

Belayem i on misli da sam mu hasum al nisam vire mi ni on nikako da zove :)

Profacem lipo sam se zazelio nema sta to je legenda od cojeka nebi ga mjenjo ni za stotinu zena al za stotinu i jednu bi razmislio :)

I naravno sa dosta dragi forumasica bi kafu popio al et niakko da se sretnemo al valjda bude srece :)

A sa Ibrom hmm i sa njim bi volio kafu piti da mi prizna jednu stvar odma bi ja kilu pastrme za njega platio ako je to istina :)

Kisobran-kabanica ne velim da i sa njim ne bi al da bude normalni ociju a ne crveni ako se to ikad dodgodi :) halali dostu :)

[quote name='Orhideja' post='304685' date='21.01.2009, 22:37']Ajjjjjjjj nemoj ako za Boga znas sa njim piti kafu haha ima da te nema.Prije bi popila karlovacko nego kafu jos u ovo doba :)[/quote]

hahaha e pivo nebi.. :D fuuj..to kaka :D

locccom i orhidejom ostalima manje vise i pijem, nocas je bilo haman pa forum party koliko nas je bilo...

sa zvrk hanumom zato sto je fino pametno celjade , i zato sto sam obecao ali nikako da se vec jednom sretnemo

[quote name='PC_DoctorE ' post='304750' date='22.01.2009, 02:41']locccom i orhidejom ostalima manje vise i pijem, nocas je bilo haman pa forum party koliko nas je bilo...[/quote]

A gdje sam ja za tu kafu? :(

Il bi ti sa mnom popio ono neko sredstvo za ciscnjenje? :D :rofl:

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='304806' date='22.01.2009, 10:01']A gdje sam ja za tu kafu? :(

Il bi ti sa mnom popio ono neko sredstvo za ciscnjenje? :D :rofl:[/quote]

ma sta bil, pio vec rodjo, hehehe, hallali al evo dokaz

[img]http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1953/197/59/1283804120/n1283804120_245662_8151.jpg[/img]

nzks i hiv pozitivan

[quote name='PC_DoctorE ' post='304835' date='22.01.2009, 13:00']ma sta bil, pio vec rodjo, hehehe, hallali al evo dokaz[/quote]

toooo rodjeniiii :D

jos po jednu pa idemo da jos negdje zaginemooo :D

al moramo jope... to je prosle godine bilo :o