Jump to content
Sign in to follow this  
Orhideja

Djordje Balasevic ili Dino Merlin??

Recommended Posts

[quote name='-BOZZ-' post='305100' date='22.01.2009, 23:12']Dino,nema price.Covjek je za mene jedan od rijetkih profesionalaca na nasim prostorima.[b]Balsevic je zamene,zapravo nista.[/b][/quote]

Compadre,jednostavno ga ne slusam,nit kanim.Cak ni Dino ne upada u moj stil.Memam nish sad protiv njega,mozda sam malo pretjerao sa tim da je nista.

kad bi me na tabutu ponijeli na merlinov koncert ja bi se probudio i pobjego...bljak...Balasevic je ok

Balasevic definitivno..Mislim da se merlin nemoze porediti s njim.A o Balasevicu su dosta napisali ljudi iznad mene. ;)

[quote name='-BOZZ-' post='305100' date='22.01.2009, 23:12']Dino,nema price.Covjek je za mene jedan od rijetkih profesionalaca na nasim prostorima.Balsevic je zamene,zapravo nista.[/quote]

Zalosno.

Zalosno je to, sto ne znas sta je forum, zasto sluzi, i ne uvazavas tudje misljenje ;)

[quote name='TequilA' post='305874' date='25.01.2009, 12:40']Zalosno je to, sto ne znas sta je forum, zasto sluzi, i ne uvazavas tudje misljenje ;)[/quote]

Hej ti...Malo sam starija od tebe i naravno da je zalosno sto je Balash za nekog NISTA!!!
Nasao mi se ti pametovat o muzici.Kad budes upola se razumio koliko ja,onda cemo razgovarati..Nije zalosno sto se ti nadjes svakome "poklopiti"? Ajd da je bar neko spustanje pa ne bih ni slovo rekla..Niko te nije ni pitao o mom znanju...
A cije misljenje uvazava jedan 15-ogodisnjak koji cak i ne razumije tekstove pjesama velikog covjeka koji je poceo pjevat kad su ti se roditelji rodili?

Jao, ode plakati sad :rofl: Vidi se kako razmisljas kad nekoga klasiras prema godinama.

[quote name='Orhideja' post='305880' date='25.01.2009, 12:49']Hej ti...Malo sam starija od tebe i naravno da je zalosno sto je Balash za nekog NISTA!!![/quote]

Mora da nisi procitala moj drugi post,u kojem sam rekao da sam malo pretjerao sa izrazom d aje nista.Cijenim ja njega kao umjetnika,ali nemam neki odnos prema njegovim pjesmama.

[quote name='TequilA' post='305914' date='25.01.2009, 15:04']Jao, ode plakati sad :rofl: Vidi se kako razmisljas kad nekoga klasiras prema godinama.[/quote]

To je sve sto znas i mozes napisati?

[quote name='-BOZZ-' post='305947' date='25.01.2009, 17:11']Mora da nisi procitala moj drugi post,u kojem sam rekao da sam malo pretjerao sa izrazom d aje nista.Cijenim ja njega kao umjetnika,ali nemam neki odnos prema njegovim pjesmama.[/quote]

Vjerovatno sam bila toliko razocarana...Temu sam postavila samo da napisete ovaj ili onaj,a kad napisete koji onda neke pjesme mozete izdvojiti...al ok sve u svemu...Sorry ako sam to tako napisala da te povrijedi,tako je zvucalo..

[quote name='TequilA' post='305914' date='25.01.2009, 15:04']Jao, ode plakati sad :rofl: Vidi se kako razmisljas kad nekoga klasiras prema godinama.[/quote]

Pa narvno da imas 15 ako ne i manje godina jer bi samo dijete citiralo bezveze stvar.Ovdje je tema DINO ILI BALASH,a ne ko koga koliko cijeni..Al da,nisi ti jos zavrsio srednju skolu pa o takvim stvarima nemas pojma,filozofija je u 4.razredu srednje skole.Molit cu da mi se ne javljas vise na ovaj nacin.Ako imas sta reci,posalji poruku na pvt,a ne glumit neku pokondiranu tikvu..

[quote name='Orhideja' post='305880' date='25.01.2009, 12:49']Hej ti...Malo sam starija od tebe i naravno da je zalosno sto je Balash za nekog NISTA!!!
Nasao mi se ti pametovat o muzici.Kad budes upola se razumio koliko ja,onda cemo razgovarati..Nije zalosno sto se ti nadjes svakome "poklopiti"? Ajd da je bar neko spustanje pa ne bih ni slovo rekla..Niko te nije ni pitao o mom znanju...
A cije misljenje uvazava jedan 15-ogodisnjak koji cak i ne razumije tekstove pjesama velikog covjeka koji je poceo pjevat kad su ti se roditelji rodili?[/quote]

[quote name='Orhideja' post='306381' date='26.01.2009, 17:19']Pa narvno da imas 15 ako ne i manje godina jer bi samo dijete citiralo bezveze stvar.Ovdje je tema DINO ILI BALASH,a ne ko koga koliko cijeni..Al da,nisi ti jos zavrsio srednju skolu pa o takvim stvarima nemas pojma,filozofija je u 4.razredu srednje skole.Molit cu da mi se ne javljas vise na ovaj nacin.Ako imas sta reci,posalji poruku na pvt,a ne glumit neku pokondiranu tikvu..[/quote]

mislim da ovakvi postovi pokazuju tvoj nivo...

i jako je zalosno, sto ti sada njega kudis zbog njegovog misljenja, a ne kudis hiljade onih koji slusaju cajke i kojima balas predstavlja samo nekog ko nabraja stihove, ni ne trudeci se da razumiju te stihove...

red bi bio da se misljenja uvazavaju... upravo zbog toga, sto ti furas da si starija od njega, trebalo bi da si i zrelija...

sad baxk to topic...

jutros upalih tv i oblaceci se zasvirase poznati tonovi... ocekujem da merlin zapjeva: mjesecina ko dukat zut, ti dovoljno mlada, ja dovoljno lud... neko drugi zapjeva nesto na engleskom... uz malkice izmijenjenu muzicku podlogu...

ako nista, balasevic ima originalnost!!!

ma bezveze je uporedjivati njih dvojicu, kad su totalno dva razlicita svijeta, i sto njihove muzike totalno drugaciju poruku imaju.
Obojica su extra muzicari, na ovih krajevima najbolji (ne racunajuci Sabana :D).

Balasevic je boem, pjeva iskreno, iz srca, ne j*** zivu silu. Dino Merlin cista komercijala, nek se proda i nek se zaradi. Dino je patriota (citaj: Bosnjak), Balasevic jugonostalgicar, opjevao nas balkance, bas onako kakvi i jesmo..

Dino se malo pederise sa onim svojim stilom, pokusava biti zanimljiv na koncertima sa svojom pricom. Po meni, bolje da kaze samo: dobro dosli i da pocne pjevati.

Balasevic se priblizi publici, slusa publiku, reaguje, unese se u pjevanje, i to jako cijenim.

kazem opet, ne mogu se njih dvojica porediti, tako da se necu odluciti ni za jednog :D neka ih, svako ima svoje..

[quote name='-BOZZ-' post='305100' date='23.01.2009, 00:12']Dino,nema price.Covjek je za mene jedan od rijetkih profesionalaca na nasim prostorima.[b]Balsevic je zamene,zapravo nista.[/b][/quote]

Bravo majstore.
Balasevic nema ni jedne pjesme da je ja mogu preslusati do kraja.

[quote name='Ajdinho' post='306799' date='27.01.2009, 23:15']Bravo majstore.
Balasevic nema ni jedne pjesme da je ja mogu preslusati do kraja.[/quote]

jos si ti mlad,

vjerujem da je to razlog..

ova tema definitivno podrzava onu o ukusima ne treba raspravljati s osobama koje nemaju ukusa...

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' post='307053' date='28.01.2009, 20:40']no comment,,,citaj nick,,,[/quote]

SVAKA CAST!!!!!

Kad se dolazi na forum, procitaju se pravila

[code]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=10195[/code]