Jump to content
[I-B-R-O]

Cazin gaming server

TDM ili SD   

27 members have voted

1. 1. da vidimo za sta smo

• samo TDM
      4
    • samo SD
      8
    • rotacija svakih 20 minuta TDM i SD
      15

Recommended Posts

[quote name='3rror' post='316428' date='09.03.2009, 17:05']Ma moze se to s konzolom sve.[/quote]

kako mislis pam mode ubaciti :S

Ma ne vozi brigu,ima Ibro komunikaciju sa cojkom sto je prodo server i on sve sredjuje.

nije losh server pogotvo sto sam nekoliko puta bio prvi !!! nek i mi cazinjani imamo sta pozdrav svima !!!!!

[quote name='suhi' post='317045' date='11.03.2009, 19:00']kako mislis pam mode ubaciti :S[/quote]
Vec ima PAM mod.

Cestitam na kupnji servera :), a sretno i u igranju na njemu :)

Steta sto na tom serveru kad god unidjem i ja,neko ima ono sto gadja samo u glavu i slicno.
Server je dobar i sve,ali sve manje naroda dolazi na njega koliko sam primjetila. :(

[quote name='blue_eye25' post='318341' date='16.03.2009, 16:04']Steta sto na tom serveru kad god unidjem i ja,neko ima ono sto gadja samo u glavu i slicno.
Server je dobar i sve,ali sve manje naroda dolazi na njega koliko sam primjetila. :([/quote]
Zido malo pravi pizdarije ali s obzirom na zadnje dogovore oko rjesavanja ovog problema bojim se da cemo morati poduzeti drasticne mjere.Postoji i kaznjivo djelo, tacnije ometanje rada informacionih sistema pa cemo podnijeti krivicnu prijavu protiv pocinioca.U prilog tome cemo priloziti screenshot-ove prepiske istog na kojoj se jasno vidi kako ucjenjuje admine da mu prepuste konzolu za upravljanje.Materijala ima dovoljno i samo se ceka konacna odluka clanova da se podnese krivicna i policija ce zakucati na vrata pocinioca.Raduje nas sto je punoljetan pa ce ga se moci kazniti najvjerovatnije usmenom opomenom i novcanom kaznom.U slucaju neplacanja kazne konvertibilne marke se pretvaraju u dane zatvora :)

Zido nista se ne sekiraj ako ne platis kaznu i odes u corku imas burek i jogurt od mene prvi dan :)

[quote name='pingvin' post='318387' date='16.03.2009, 18:29']Zido malo pravi pizdarije ali s obzirom na zadnje dogovore oko rjesavanja ovog problema bojim se da cemo morati poduzeti drasticne mjere.Postoji i kaznjivo djelo, tacnije ometanje rada informacionih sistema pa cemo podnijeti krivicnu prijavu protiv pocinioca.U prilog tome cemo priloziti screenshot-ove prepiske istog na kojoj se jasno vidi kako ucjenjuje admine da mu prepuste konzolu za upravljanje.Materijala ima dovoljno i samo se ceka konacna odluka clanova da se podnese krivicna i policija ce zakucati na vrata pocinioca.Raduje nas sto je punoljetan pa ce ga se moci kazniti najvjerovatnije usmenom opomenom i novcanom kaznom.U slucaju neplacanja kazne konvertibilne marke se pretvaraju u dane zatvora :)

Zido nista se ne sekiraj ako ne platis kaznu i odes u corku imas burek i jogurt od mene prvi dan :)[/quote]
fakat zido je pretjerao, komsija mi je i nije los momak, al nisam znao da je ovoliko pokvaren, ako ovo citas onda znas da si me razocarao, sto toliko zelis rcon, pa sto nisi ga zasluzio, jesi ucestvovao u kupovini servera, pa i ja sam, i ostali clanovi, i kostalo nas je mnogo vishe nego tebe, al nisam zahtijevao taj rcon, meni licno ne treba, bi ga volio kad dodju tipovi poput teebe i ne mozes igrati protiv njih, fino sam te zamolio da ovo ne radis, necu dopustiti da se neko sa tobom obracuna fizicki jer to ne volim al s ovim pismeni krivicnim prijavama ja nemam nista i ne mogu osporiti nista, cas sto vise to bi ti bilo korisno da se malo okanis comp-a i pocnes zivjeti ko sav svijet, drag si mi cojk al ako tako budes dalje djelovao onda ces mi biti draga zivotinja ja drugacije te ne mogu oslovljavati!!!

neko mu je obecao rcon i on to radi jer to hoce, sad sam sa njim pricao i nece da odustane, nema smisla da gubim vrijeme ni sa njim a ni sa nekim drugim ko je u kapricu sa njim, neko ga je kako kaze kiknuo jer je dobro igrao, nije koristio nikava chit, sad je to njegova rijec protiv onog ko ga je kicknuo, a samo sta zelim reci, ako mu je neko obecao rcon, neka ga onda dobije jer je obecan mu, pa taj ko mu je obecao nek ostane bez svog, ima nas vamo koji nit to trazimo a volili bi imati al eto jebeni rcon nadje belaja da ne moze niko igrati, onda nek ga nema niko nek nam server bude jeben koi forum kad ga ne mozemo iskontrolirati, sorry na rijecniku al ne mogu se vise suzdrzati, par ljudi me zove jer ih neko kicka, pa nisam ja server hebote, cak sto vise nemam vremena ni da igram a isto sam dao pare a jos da trazim rcon, pa neznam ljudi sta je tu upitanju, novac ili kapric, ako je novac onda da njegov dio isplatimo a ako je obecanje i s druge strane kapric onda mu dajte rcon i stvar rjesena...nema smisla da server ne bude igriv...

[quote name='PC_DoctorE ' post='318435' date='16.03.2009, 19:45']neko mu je obecao rcon i on to radi jer to hoce, sad sam sa njim pricao i nece da odustane, nema smisla da gubim vrijeme ni sa njim a ni sa nekim drugim ko je u kapricu sa njim, neko ga je kako kaze kiknuo jer je dobro igrao, nije koristio nikava chit, sad je to njegova rijec protiv onog ko ga je kicknuo, a samo sta zelim reci, ako mu je neko obecao rcon, neka ga onda dobije jer je obecan mu, pa taj ko mu je obecao nek ostane bez svog, ima nas vamo koji nit to trazimo a volili bi imati al eto jebeni rcon nadje belaja da ne moze niko igrati, onda nek ga nema niko nek nam server bude jeben koi forum kad ga ne mozemo iskontrolirati, sorry na rijecniku al ne mogu se vise suzdrzati, par ljudi me zove jer ih neko kicka, pa nisam ja server hebote, cak sto vise nemam vremena ni da igram a isto sam dao pare a jos da trazim rcon, pa neznam ljudi sta je tu upitanju, novac ili kapric, ako je novac onda da njegov dio isplatimo a ako je obecanje i s druge strane kapric onda mu dajte rcon i stvar rjesena...nema smisla da server ne bude igriv...[/quote]

Uz tebe sam,potpuno si u pravu!

[quote name='blue_eye25' post='318447' date='16.03.2009, 20:02']Uz tebe sam,potpuno si u pravu![/quote]
Bio sa njim ili ne nema rcon-a i tacka

ccccc, covjece ni jebeni server ne moze na miru da radi od jebenih idiota ccc, znao sam da ce se ovo pojaviti....

Sad evo igram i neki Cyrodill koristi aimbot, a konzola na serveru i jos kazem kickaj ga ali dzabe...vi pobili bi se za taj rcon a chiter na serveru i konzola ga ne kicka... -.- Edited by 3rror

[quote name='3rror' post='318803' date='17.03.2009, 19:16']Sad evo igram i neki Cyrodill koristi aimbot, a konzola na serveru i jos kazem kickaj ga ali dzabe...vi pobili bi se za taj rcon a chiter na serveru i konzola ga ne kicka... -.-[/quote]
Ma to je nas B3bson korisiti aimbot-a da nas ucjenjuje da mu damo rcon :)

[quote name='blue_eye25' post='318819' date='17.03.2009, 19:30']Ja se drzim svoje rijeci pojedinima kojima sam obecao ovde,to nisam ja. Zbacite sve sumnje. See yaa.. Jos trojica imaju taj hax. Cao :)[/quote]
fino je to ako je tako, ako bude tako nesto ce biti od tebe

[quote name='pingvin' post='318822' date='17.03.2009, 19:33']Ma to je nas B3bson korisiti aimbot-a da nas ucjenjuje da mu damo rcon :)[/quote]
nemoj pingui tako, ako kaze da nije ne mozes ni ti biti tako siguran, de se malo ohladite...

[quote name='PC_DoctorE ' post='318827' date='17.03.2009, 19:37']fino je to ako je tako, ako bude tako nesto ce biti od tebe

nemoj pingui tako, ako kaze da nije ne mozes ni ti biti tako siguran, de se malo ohladite...[/quote]
Ma sta se imam hladiti kad sam sad sa skutera i dobro rashladjen :D

Koliko se ja sjecam da je on pozvao trojicu svojih kolega da koriste hax (vrati pricu od sinoc sa eglena pa vidi) kako bi mi njemu dali rcon i [b]njih cetvorica bili glavni tamo[/b] (ovo se moze zakljuciti) :D

[quote name='pingvin' post='318829' date='17.03.2009, 19:39']Ma sta se imam hladiti kad sam sad sa skutera i dobro rashladjen :D

Koliko se ja sjecam da je on pozvao trojicu svojih kolega da koriste hax (vrati pricu od sinoc sa eglena pa vidi) kako bi mi njemu dali rcon i [b]njih cetvorica bili glavni tamo[/b] (ovo se moze zakljuciti) :D[/quote]

Vrati bas malo pricu unatrag i rekao sam ove sto sam nagovorio i sto imaju moj hax da nece na cazinu haxat... al vidim lose pamcenje... A drugo ja imam svoju rijec,naprema tome,nisam ja kao "ti" i slicni tebi :) seee yaa
pusa

Ma daj...mrzim sve chetere......a fakat za to oko servera sam znao odmah..nisam zato ni ulazio u pricu..niti sam zelio sta imati stim...samo je sranje....ako netko ovdje nekog ucjenuje....materem......fuiiiiiiiiiii....druga stvar se tice ovih chetera....nek se .ebu i oni i njihov chet.....sta dobiju time....ljudi im .ebu mater..i tako dalje..ako je to igra...onda respekt brate....

[quote name='Alucard23' post='319183' date='18.03.2009, 15:12']Ma daj...mrzim sve chetere......a fakat za to oko servera sam znao odmah..nisam zato ni ulazio u pricu..niti sam zelio sta imati stim...samo je sranje....ako netko ovdje nekog ucjenuje....materem......fuiiiiiiiiiii....druga stvar se tice ovih chetera....nek se .ebu i oni i njihov chet.....sta dobiju time....ljudi im .ebu mater..i tako dalje..ako je to igra...onda respekt brate....[/quote]

Drug nemoj citati postove kako ti se koji svidja,citaj iz pocetka,pa ces biti upuceniji u pricu. A drugo nije to ucjena,to je osveta koliko ja mogu znati,zbog pojedinih razloga... I da dalje nenabrajamo suvisno je... gl

[quote name='kljukusar :)' post='319200' date='18.03.2009, 17:38']Drug nemoj citati postove kako ti se koji svidja,citaj iz pocetka,pa ces biti upuceniji u pricu. A drugo nije to ucjena,to je osveta koliko ja mogu znati,zbog pojedinih razloga... I da dalje nenabrajamo suvisno je... gl[/quote]

Drug....mene ne zanima sta i kako ja sam iznijeo svoje misljenje o chetovima...i jadni vi ako ste tako osvetoljubljivi......ponasate se kao dijeca u vrticu....